Horoskop dzienny na czwartek 16 listopada 2020 roku - Rak uprzejmy jak nigdy, Skorpiony dobrze nastawione do świata...

Horoskop dzienny na czwartek 16 listopada 2020 roku - nie traćcie dobrego humoru.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj miały niebanalne pomysły. Nasłuchają się także komplementów, w większości bardzo zasłużonych. W takiej atmosferze łatwiej wam będzie przepchnąć w pracy własne pomysły i mieć satysfakcję z dobrze wykonanej roboty. Pomocne znaki to Skorpion i Ryby.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są w dobrym humorze, jak już dawno nie były. Uporają się szybko z codziennymi obowiązkami i zaczną myśleć o odpoczynku. Odpocznijcie zatem i nabierajcie sił, bo niedługo czekają was duże wyzwania. A za pomocników macie dzisiaj Lwa oraz Wagę.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta czeka teraz dzień spraw rodzinnych. Uważajcie jednak, aby się z kimś nie pokłócić. Z sąsiadami za to usiądźcie do kawy i porozmawiajcie. Dzień okaże się w sumie dość owocny. A za pomocników macie dzisiaj Barana i Wodnika.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są w znakomitym nastroju, który pozwoli im uporać się z tysiącem spraw naraz. Będziecie uprzejmi jak nigdy, co zrobi wrażenie na otoczeniu. Wszystko pójdzie wam teraz jak z płatka. Zapomnijcie zatem o kłopotach. Najlepiej trzymajcie się blisko pomocnych Byków i Panny.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwa dzisiaj ucieszy kilka rzeczy, przede wszystkim związanych z domem. Wreszcie wyjaśni się pewna zawiła sprawa, a po drugie uda się nadrobić z zaległości. Znajdziecie też czas na kilka przyjemności. Nie oszczędzajcie na rzeczach, które dotyczą zdrowia i urody. Pomocne znaki zodiaku to teraz Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj zamyślone i zamknięte w sobie. Ale też specjalnie wyczulone na manipulacje. Wyczują każdy fałsz. Muszą jednak pamiętać tez o codziennych obowiązkach. Ktoś nie może na was zbyt długo czekać. Sprzyjającymi znakami na dziś są Baran i Bliźnięta.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagom dzień zajmą dzisiaj różne zawodowe sprawy. Przede wszystkim znajdziecie sposób na wyjście z kłopotów finansowych. Wasze wysiłki znajdą uznanie u przełożonych, a to przełoży się na zarobki. Trzymajcie się zatem planu dnia, a wszystko dobrze się skończy. Sprzyjające znaki zodiaku teraz to Byk oraz Skorpion.

Zobacz wideo Sałatki z rybą w roli głównej. Śledź kontra stek z tuńczyka

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj przyjazne i wyrozumiałe dla cudzych słabości. Mają nowe, niebanalne pomysły, które od razu będą chciały wdrożyć w życie. Ponadto mogą liczyć na szczęście w miłości. A pomocne znaki to dzisiaj Rak i Waga.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce skupione są dzisiaj na sprawach finansowych. Czas na oszczędności. Przeanalizujecie wydatki i podejmiecie ważne decyzje. Ale nie zamkniecie się na ciekawe propozycje. Po południu czeka was niespodzianka. Pomocne znaki zodiaku to teraz Waga oraz Lew.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą dzisiaj w dobrym nastroju i z optymizmem popatrzą w przyszłość. Poznacie dzisiaj kogoś, kto poruszy wasze serce. Ponadto możecie liczyć na korzystne zbiegi okoliczności. Za pomocne znaki macie dzisiaj Baran i Lew.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom dzień upłynie w kuchni. Będą chciały pokazać swoje umiejętności kulinarne, co zresztą nieźle im wyjdzie. Zaprosicie kogoś bliskiego na pyszną kolację. Uważajcie dzisiaj jednak na wścibskich sąsiadów. A sprzyjającymi znakami są teraz Baran i Byk.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą dzisiaj aktywne i przedsiębiorcze, dzięki czemu załatwią mnóstwo zaległych spraw. Nie pozwólcie tylko, aby ktoś marudny zepsuł wam humor. Nie wdawajcie się w żadne spory, bo nie warto. Trzymajcie się blisko ciepłego i miłego teraz Wodnika albo Bliźniąt.