Horoskop dzienny na piątek 27 listopada 2020 roku - Koziorożce marzą o awansie...

Horoskop dzienny na piątek 27 listopada 2020 roku - piątek powinien was wprawić w lepszy humor. Zaraz weekend!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj obrażalskie i wybuchowe. Nie można się dzisiaj wdawać z wami w jakikolwiek spór, bo zaraz wybuchacie. Uspokójcie nerwy, odpocznijcie i nie bierzcie na siebie zbyt wielu obowiązków. Tym bardziej, że po południu zacznie wam sprzyjać szczęście w miłości. Sprzyjające teraz znaki zodiaku to Lew oraz Wodnik.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą nieco zdenerwowane, szczególnie rano, gdy dowiedzą się, co dla nich wymyślono w pracy. Mogą przez to otwarcie się zbuntować przeciwko przełożonym, a właściwie przeciwko procedurom przez nich wymyślonym. Musicie jakoś się odstresować. Szukajcie towarzystwa innego Byka i Koziorożca.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj sentymentalne i zadumane, co oznacza, że skupią się na sobie, zostawiając z boku sprawy tego świata. W takim dniu lepiej nie podejmować ważnych decyzji, a już na pewno nie finansowych. Trzymajcie się z daleka od wszelkich promocji. Pomocne znaki teraz to Wodnik oraz Waga.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą dzisiaj uczynne i chętnie pomogą komuś w pracy. Ale uwaga, ktoś spróbuje to wykorzystać i samemu uniknąć wysiłku waszym kosztem. Nie dajcie się prowokować do sprzeczki. W razie kłopotów trzymajcie się blisko pomocnych osób spod znaku Barana i Panny.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj wyjątkowo energiczne i pracowite. Nic nie będzie dla nich za trudne. Zabiorą się za porządki lub nadrabianie zaległości. Wasze zdolności zostaną dostrzeżone i docenione przez szefów. Sprzyjające znaki zodiaku to Waga oraz Koziorożec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny okażą się oszczędne i nie dadzą się ponieść reklamie unikając nadmiernych wydatków. W pracy poszukają okazji do wykazania się przed przełożonymi. Nie zapomnijcie o uśmiechu, bo pomaga w relacjach z otoczeniem. Pomocne znaki zodiaku to teraz Byk oraz Wodnik.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj uważne i to przyniesie im sukces. Warto bowiem bliżej przyjrzeć się pewnym sprawo, aby wyciągnąć z nich wiele dla siebie. Dzień sprzyja realizacji marzeń, także tych związanych z uczuciami. Ponadto gwiazdy radzą, abyście więcej odpoczywali i dbali o kondycję. Trzymajcie się blisko Byka oraz Koziorożca.

Zobacz wideo Potrawy wigilijne zdrowe i dietetyczne. Mit czy prawda?

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj w samym środku załatwiania różnych spraw. Okażą wiele samozaparcia i ambicji i dopną swego. Pewien pomysł przyniesie wam dodatkowe pieniądze. Okaże się, że warto się było starać. Trzymajcie się towarzystwa Bliźniąt i Koziorożców.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą dzisiaj nieco roztargnione i zapominalskie. Mimo zmęczenia trzeba będzie jednak zając się bieżącymi sprawami. Nie ma co się złościć, tylko skoncentrować na działaniu. Pamiętajcie, że teraz Byk i Koziorożec jest po waszej stronie.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą dzisiaj myślami krążyć wokół pieniędzy i swojej kariery. Szczęście wam dzisiaj jednak sprzyja. Wykorzystajcie ten moment dobrze i to nie tylko w sprawach zawodowych. Spróbujcie zrealizować swoje marzenia. Trzymajcie się w pobliżu kogoś spod znaku Panny i Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom marzą dzisiaj o spokoju i ciszy. Niestety, sprawy zawodowe nieco się skomplikują i będziecie musieli poświęcić im sporo uwagi. Możliwe są nieporozumienia ze współpracownikami. Uważajcie więc na słowa. A sprzyjające znaki zodiaku to Waga i Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą zajmować się dzisiaj sprawami urzędowymi. Maja dzisiaj sporo szczęścia i natkną się na przychylnych im urzędników. Nie kierujcie się cudzymi opiniami, szczególnie w sprawach finansowych. Wieczór chętnie spędzicie w towarzystwie przyjaciół. Sprzyjające znaki to Rak oraz Lew.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.