Horoskop dzienny na sobotę 28 listopada 2020 roku - Barany z nowymi pomysłami, Byki muszą odpocząć...

Horoskop dzienny na sobotę 28 listopada 2020 roku - życzymy miłego weekendu!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj rzucać ciekawymi pomysłami. Pragną zmian nie tylko dla siebie ale i dla najbliższych. Okaże się, że wasze pomysły spodobają się komuś, kto ma w rodzinie najwięcej do powiedzenia. Traficie w jego gust. Nieoczekiwanie też coś zmieni się w waszych uczuciach. A sprzyjają wam teraz Lew oraz Wodnik.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj senne, rozleniwione. Dlatego też odradzamy zabieranie się za skomplikowane sprawy. Lepiej skupić się na sobie i odpoczynku.  Uwaga, ktoś bliski czeka na kontakt z wami. Nie zapomnijcie o danej kiedyś obietnicy. Trzymajcie się towarzystwa przychylnych wam Baranów i Strzelców.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta okażą się dzisiaj pomocne i wyrozumiałe, a ktoś w potrzebie będzie mógł na nich liczyć. Ale czujecie też, że czas na porządny wypoczynek. Żadnych zadań na dzisiaj. Najlepiej zabrać się za dobrą książkę albo poszukać ciekawego filmu. Trzymajcie się blisko osób spod znaku Barana i Lwa. Możecie liczyć na ich wsparcie.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj pracowite, mimo weekendu zabiorą się za swoje zadania i to bez specjalnego narzekania. Ale po południu odpuszcza sobie i spotkają się z przyjaciółmi. Ktoś w waszym otoczeniu rozśmieszy was i wprawi w dobry humor. Trzymajcie się osób spod znaku Skorpiona i Panny.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dzisiaj marzyć o wielkiej miłości i zastanawiać się nad życiem. Przyjdą im też do głowy nowe pomysły na życie. Warto czasem podążyć nowymi drogami. Czas zmienic coś w codziennej rutynie. Trzymajcie się blisko osób spod znaku Raka i Ryb.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny przez pół dnia zajęte będą sprawami rodzinnymi. Nie najlepiej ułożą się ich stosunki z pewna osobą w rodzinie, zwycięży podejrzliwość. Dopiero po południu zmieni się wam nastrój i spojrzycie trzeźwo na wszystko. Przychylne znaki zodiaku to dzisiaj Byk i Koziorożec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dzisiaj rozstrzygać spory i udzielać rad. Uda wam się pogodzić zwaśnionych przyjaciół. Potem ogarnie was radość i dobry humor nie opuści was do końca dnia. Warto dzisiaj porozmawiać o planach na przyszłość z bliską osobą. A sprzyjające znaki zodiaku na dzisiaj to Rak oraz Strzelec.

Zobacz wideo Less waste w kuchni. Zamiast wyrzucać - wykorzystaj skórki od owoców w nietypowy sposób

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą dzisiaj chciały zadbać wreszcie o siebie. Może zdecydują się na dietę, albo zaczną poważnie ćwiczyć. Poszukają też inspiracji u znajomych. Nie wahajcie się porozmawiać z kimś spod Barana i Wagi. To wasze przyjazne znaki na dziś.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są w świetnym humorze i cały dzień poświęcą na zabawę, plotki, albo na zakupy.  Ktoś z przyjaciół poprosi też o pomoc w przeprowadzce, albo w innej sprawie. Tak czy owak nie odmawiajcie, mimo że macie niewielką ochotę na dźwiganie ciężkich rzeczy. Oni też kiedyś was wsparli. Pomocne znaki zodiaku to teraz Waga oraz Wodnik.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj ciche, spokojne, rozleniwione. Nie mają ochoty na żadne wyjścia, najchętniej spędziłyby dzień na kanapie. Dzisiaj książka lub film będą dla nich najważniejsze.  Bliskie osoby chętnie wam potowarzyszą. Sprzyjające znaki na dzisiaj to Strzelec oraz Rak.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj ciekawe świata i plotek. Wesoło spędzą ten dzień, zapomną o kłopotach i będą się dobrze bawić. Spotkają się z osobami, które potrafią barwnie opowiadać o swoich przygodach. Ale nie zapomnijcie także, że coś komuś obiecaliście. Pomocne znaki na dzisiaj to Bliźnięta oraz Rak.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą dzisiaj trzymać się utartych ścieżek i nie zmienią ani na jotę swoich upodobań. Ale też ruszą z pomocą, gdy zauważą, że ktoś z przyjaciół ich potrzebuje. Przy okazji dowiecie się czegoś o ludziach, których od dawna znacie. Trzymajcie się razem z Baranem i Koziorożcem, a nie zginiecie w tłumie.