Horoskop dzienny na niedzielę 29 listopada 2020 roku - Ryby powinny unikać dziś dyskusji z krewnymi...

Horoskop dzienny na niedzielę 29 listopada 2020 roku - życzymy przyjemnego odpoczynku.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj bardzo towarzyskie. Znajdziecie mnóstwo powodów do śmiechu i dobrej zabawy. Wykorzystajcie dobrą aurę, aby wyjść z domu. Nie bądźcie dzisiaj wścibscy, ktoś tego bardzo nie lubi. Pomocne znaki to dzisiaj Rak oraz Skorpion.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki niepotrzebnie będą się dzisiaj denerwować swoja sytuacją finansową. Nie ma potrzeby, abyście aż tak się niepokoili. Uspokójcie nieco nerwy i spokojnie zastanówcie się nad sytuacja. Wystarczy wprowadzić nieco oszczędności do domowego budżetu. Pomocne znaki zodiaku to Rak i Wodnik.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj w dobrym humorze. Być może spotkają też kogoś niebanalnego, kto rozbudzi ich uczucia. Ktoś zaprosi was na kawę. Nie odmawiajcie, przygotujcie się na miłe chwile. Trzymajcie się też blisko Wagi i Koziorożca. Dzisiaj to wasze przyjazne znaki.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą nieco rozkojarzone. Zamiast skupić się na jednej sprawie będą chciały chwycić naraz wszystkie sroki za ogon. Umówicie się dzisiaj na spotkanie z dawno nie widzianym przyjacielem. Znajdźcie też trochę czasu dla siebie. Pomocne znaki to Byk oraz Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają przed sobą spokojny dzień, choć mogą być dzisiaj nieco zajęte. Ale w końcu zdecydują się na przyhamowanie. Ktoś pomoże wam dzisiaj w pokonywaniu przeszkód, które pojawiły się na waszej drodze. Posłuchajcie dobrej rady kogoś starszego w rodzinie. Sprzyjające znaki do teraz Baran i Strzelec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą dzisiaj bardzo towarzyskie. Uda wam się nawet pogodzić ze sobą osoby, które sa wam bliskie. Teraz możecie w zgodzie spędzić niedzielę. Ponadto czeka was dzisiaj dobra niespodzianka. Pomocne znaki zodiaku to teraz Baran i Strzelec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi muszą być dzisiaj uważne. Uważajcie na drodze, nie rywalizujcie z innymi. Macie sporo innych okazji do wykazania się swoimi zdolnościami. Ponadto dzisiaj sprzyja wam szczęście w miłości. Przyjazne znaki zodiaku to teraz Wodnik i Ryby.

Zobacz wideo 3 przepisy na szybkie i proste ciasta

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są pełne optymizmu. Ogarnie je dzisiaj chęć do działania, poszukają przygód i nowych doświadczeń. Aktywność wyjdzie wam jak najbardziej na zdrowie. Macie też szansę na poznanie kogoś, kto przypadnie wam do serca. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Lew i Wodnik.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce okażą się dzisiaj nieco ostre dla innych. Ktoś poczuje się urażony waszymi komentarzami. Dzień będzie pełen emocji. Po południu trzeba będzie też rozwiązać pewien domowy problem. Pomocne znaki to Waga i Baran.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożcom czas upłynie szybko i dość wesoło. Chociaż sprawy zdrowia i urody czekają, najpierw zajmiecie się innymi sprawami. Dzisiaj ktoś może potrzebować waszej pomocy. Sprzyja wam ktoś spod znaku Byka oraz Strzelec.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki potrzebują dzisiaj spokoju. Chciałyby skupić się na sobie, ale ktoś nie pozwoli im na dystans. Trzeba będzie zająć się pewną sprawą. W sprawach sercowych słuchajcie intuicji. A pomocne znaki zodiaku to teraz Skorpion i Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby powinny dzisiaj unikać dyskusji w gronie rodzinnym. Może się to bowiem skończyć nie lada awanturą. I tak nie przekonacie pewnego upartego starszego pana. Jeśli tylko będziecie unikać dyskusji dzień okaże się udany. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Baran i Bliźnięta.