Horoskop dzienny na poniedziałek 30 listopada 2020 roku - Lwy powinny zdecydowanie uważać na zakupach...

Horoskop dzienny na poniedziałek 30 listopada 2020 roku - zdaje się, że nadchodzi zima. Biało wokół nas. Przynajmniej w górach... Życzymy udanego początku tygodnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj bardzo ambitne. Nie zadowoli ich jakiś mały, nieważny sukces. Poszukają większych wyzwań. Niestety, może też przy tym dojść do pewnych perturbacji, a nawet kłótni.  Pomocne znaki zodiaku teraz to Lew i Koziorożec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą dzisiaj zajęte zadaniami, którym ktoś inny nie podołał. Okażecie się przy tym niezwykle cierpliwi, co będzie naprawdę zdumiewające, biorąc pod uwagę ile to będzie pracy. Dlatego po południu stwierdzicie, że pora na relaks. Przychylne znaki zodiaku to Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj zajęte sprawami rodzinnymi.  Ktoś z najbliższych wam osób będzie potrzebował waszego wsparcia. Pamiętajcie też o swoich sprawach. Jedna ze spraw nie może być wiecznie odkładana na przyszłość. A sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Rak i Koziorożec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą dzisiaj żądne plotek i wiadomości o znajomych. Jakoś nie mogą się powstrzymać przed intrygami. Może to nie najpiękniej, ale będą się przy tym dobrze bawić. Trzymajcie się blisko Koziorożca albo rozsądnej Panny.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy okażą się dzisiaj bardzo nierozsądne, jeśli chodzi o zakupy.  Nie przesadzajcie z wydawaniem pieniędzy. Wasza szafa już i tak pęka w szwach. Po co wam kolejna sukienka, jeżeli nie zdążyliście jeszcze wyjść w kilku ukrytych w szafie ciuchach. Dzisiaj powinniście być rozsądni. Przychylne znaki zodiaku to dzisiaj Byk oraz Wodnik.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj  nastawione na życie towarzyskie. Dobry humor nie opuści ich przez cały dzień. Warto spotkać się z przyjaciółmi, których dawno nie widzieliście. A przychylne znaki to teraz Waga oraz Koziorożec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi powinny unikać dzisiaj ryzykownych decyzji. Najważniejsze będą teraz dla nich uczucia i osobiste sprawy. Kierować się będą raczej intuicją, niż rozsądkiem. Uważajcie dzisiaj na siebie. Pomocne znaki zodiaku natomiast to Rak oraz Koziorożec.

Zobacz wideo Drożdżowe bałwany

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpionom nie braknie dzisiaj emocji, ponieważ będą musiały się uporać w pewnym problemem. A ten zrodzi konflikt. Zanim podejmiecie jakieś decyzje, skonsultujcie się z kimś zaufanym. Za to pod wieczór czeka was udana randka. A najlepiej z przychylnymi wam Bliźniętami i Wagą.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom zapracowane niczym mróweczki. Ale i tak nie zabraknie im dzisiaj pomysłów na miłe spędzenie czasu. Może wreszcie uda im się wyrwać wcześniej z pracy. Szef nagle okaże się całkiem ludzki i pozwoli wam nieco odetchnąć. Przychylne znaki zodiaku to teraz Wodnik oraz Ryby.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj zamyślone, w refleksyjnym nastroju. Szukacie odpowiedzi na podstawowe pytania, a to niełatwe. Rozmowa z kimś bliskim poprawi wam humor. Niektóre sprawy ukażą się wam w nowym świetle. Posłuchajcie jednak rady przychylnego wam Byka lub Panny.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są teraz bardzo towarzyskie. Liczycie na udane spotkania z przyjaciółmi. Przed wami dyskusje, a nawet burzliwa wymiana zdań. Ale oczarujecie kogoś swoim wdziękiem. Pomocne znaki zodiaku to na dzisiaj Skorpion i Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mają dzisiaj znakomity nastrój. Przede wszystkim w pracy będzie się wam wiodło. Ktoś was dzisiaj pochwali, co wprawi was w znakomity nastrój. Lubicie czasem posłuchać komplementów. Bądźcie jednak ostrożni w sprawach sercowych. A sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Baran oraz Waga.