Horoskop dzienny na wtorek 1 grudnia 2020 roku - Byki podejmą odważne decyzje...

Horoskop dzienny na wtorek 1 grudnia 2020 roku - piękna pogoda na początek grudnia. Wyjdźcie na spacer. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (20 marca do 19 kwietnia)

Barany mogą dzisiaj nieźle się zdenerwować na hałaśliwych sąsiadów. Nie wiadomo, czy ich interwencja cokolwiek da. Nie warto jednak tak się szarpać. Poszukajcie gdzieś jakiegoś azylu.  Za pomocne znaki zodiaku mają dzisiaj Rak i Ryby.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą dzisiaj zadowolone z dnia. Czeka je trudna decyzja, ale odważnie podejdą do sprawy. Im ciekawszy pomysł, tym lepiej.  W sprawach rodzinnych potrzebna wam będzie dzisiaj cierpliwość. Posłuchajcie rady przychylnych wam Baranów i Wagi.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta wezmą się za co trudniejsze sprawy, które wciągną je na dobre. Ale wyzwania okażą się ciekawe. W sumie to będzie dzień pełen sukcesów. Macie też dzisiaj szansę na rozwikłanie jednej dość tajemniczej sprawy. Sprzyjające znaki zodiaku to dzisiaj Lew oraz Koziorożec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj naprawdę przyjazne. Znakomity nastrój i energia pozwolą wam uporać się z problemami. Jeśli jednak zabieracie się za sprawy służbowe, to weźcie pod uwagę rady, które dostaniecie od Lwa lub Ryby. Ponadto samotne Raki mają dzisiaj szanse na miłość.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lew powinien dzisiaj unikać gorących dyskusji, aby nie zepsuć sobie dnia kłótniami. Zajmą się swoimi sprawami i skupią na sobie. Nie zapominajcie tylko o bliskich osobach, które zostały w domu. Zadzwońcie do nich i wysłuchajcie, co mają do opowiedzenia. Pomocne znaki zodiaku to teraz Rak i Wodnik.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj dobrze nastrojone do  świata. Może wybiorą się na spotkanie z przyjaciółmi. Możliwe też, że zrobią sobie dzień zakupów. Nie wrzucajcie sobie jednak dzisiaj zbyt wiele na głowę. Trzymajcie się rad, które usłyszycie od rozsądnego  Byka lub Koziorożca.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi opanuje dzisiaj zakupowa gorączka. Rzucą się na oferty w internecie i nie będą mogły się powstrzymać przed większymi wydatkami. Nie powinniście zatem się dzisiaj nudzić. Nie przejmujcie się drobnymi niepowodzeniami. Pomocne znaki zodiaku to Skorpion oraz Strzelec.

Zobacz wideo Fit śniadania, z którymi dobrze zaczniesz swój dzień [PRZEPISY]

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony przepełnia energia, zatem nie będzie to z pewnością dzień stracony, szczególnie jeśli chodzi o pracę nad kondycją. Wyjdziecie z domu pobiegać albo na daleki spacer. Nie zajmujcie się dzisiaj cudzymi sprawami, szczególnie osób, które was już kiedyś zawiodły. Pomocne znaki zodiaku teraz to Rak oraz Byk.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce powinny dzisiaj uważać, aby nie wdać się w sąsiedzkie kłótnie. Będziecie bowiem bardzo podejrzliwi i zaczniecie wszystkich podejrzewać o złe intencje. Odetchnijcie na spacerze i nie dajcie się złemu nastrojowi. Sprzyjają wam teraz osoby spod znaku Koziorożca i Raka.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce powinny się dzisiaj nastawić na niespodzianki. Czekają was ważne wiadomości i niespodziewani goście. Podchodźcie do otoczenia ze spokojem i pewnym dystansem. To pozwoli wam zapanować nad nerwami. Zainteresujcie się także tym, co porabiają znajomi. Sprzyjające znaki zodiaku na dzisiaj to Baran oraz Wodnik.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki muszą dzisiaj uważać, aby nie przesadzić z szalonymi pomysłami. Kto z najbliższych może się nimi nieco przestraszyć. Dzisiaj najważniejsza będzie szczerość i otwarty umysł. Ale i rozwaga przy podejmowaniu decyzji. Sprzyjające znaki zodiaku to Panna oraz Waga.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby nie mają co narzekać, to będzie sympatyczny dzień. Życzliwość ze strony otoczenia będzie najważniejsza. Nie przesadzajcie zatem z narzekaniem. W sprawach uczuć bądźcie jednak ostrożni. A za przychylne znaki macie dzisiaj Byka i Lwa.