Horoskop dzienny na środę 2 grudnia 2020 roku - Barany chcą zmian w swoim życiu...

Horoskop dzienny na środę 2 grudnia 2020 roku - nie dajcie się chmurom. Trzymajcie się słońca!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany chcą coś zmienić w swoim życiu. Postanowią szybciej skończyć z pracą i spotkać się z przyjaciółmi. Postanowicie w tej sytuacji odezwać się do kogoś z przeszłości. Towarzyszy wam dzisiaj dobry humor. Macie zagwarantowaną przychylność ze strony Bliźniąt oraz Strzelca.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są bardzo dzisiaj energiczne i aktywne. Unikniecie zatem kłopotów, jeżeli będziecie pozytywnie nastawieni i zapomnicie o złym humorze. Uśmiech potrafi zdziałać cuda. Unikajcie dzisiaj stresów. A pomocne znaki zodiaku to dzisiaj Panna i Waga.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta potrzebują dzisiaj towarzystwa. Maja już po dziurki w nosie siedzenia w domu. Na szczęście ktoś sobie o was przypomni. Zostaniecie tez poproszeni o rozsądzenie sporu. A pomocne są dzisiaj Koziorożec oraz Wodnik i to do nich możecie zwrócić się o wsparcie.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mogą się dzisiaj poczuć nieco obrażone, gdy ktoś wytknie im błędy. Możliwe też, że będzie was dzielić różnica poglądów. A to może być zarzewie kłótni. Nie dajcie się ponieść emocjom. Sprzyjające znaki na dzisiaj to Koziorożec, a także Byk.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy nie dadzą sobie dzisiaj w kaszę dmuchać. Będą broniły swojej niezależności, jak... lwy. Ale za to jeśli chodzi o sprawy sercowe, czekają was niespodzianki. Spotkacie się z kimś ważnym dla was i bardzo miłym. To będzie udany dzień. A przychylne znaki zodiaku to teraz Rak oraz Ryby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj odważne i zdecydowane. Wiedzą czego chcą i nie dadzą sobie tego odebrać.  Jeśli ktoś wejdzie im w drogę, pożałuje. Będą do upadłego bronic swoich przekonań. Przy okazji odetną się od pewnych osób. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Baran i Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi maja dzisiaj szczęście do ludzi. Będą im przyjaźni i pomocni. Nawet na pożyczki możecie dzisiaj liczyć. Po południu czas na spotkanie z kimś bliskim sercu. Macie dzisiaj szczęście w miłości. Sprzyjające znaki zodiaku to na dzisiaj Byk i Skorpion.

Zobacz wideo Przygotuj domowe spa - przepisy na pachnące kosmetyki do kąpieli

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą zajęte sprawami finansowymi. Poszukają okazji do większych zysków. Warto dzisiaj zaczynać coś nowego, przyniesie bowiem zysk w przyszłości. Niektóre sprawy będą wymagać od was ścisłej współpracy z innymi. Pomocne znaki to Baran oraz Strzelec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce poczują dzisiaj, że żyją. Z łatwością też rozprawią się z kłopotami. Macie dzisiaj ponadto  szansę na zdobycie pożytecznych wiadomości. Nie wchodźcie jednak w żadne dyskusje z sąsiadami. Pomocne znaki zodiaku to dzisiaj Koziorożec oraz Skorpion.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj bardzo obowiązkowe. Zadania w pracy wykonają śpiewająco. Ale to oznacza, że zabraknie im czasu na przyjemności. Mają jednak nadzieję, że wyciągną z tej sytuacji jakieś zyski. Przychylne znaki zodiaku to teraz Koziorożec oraz Wodnik.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki marzą dzisiaj o wielkiej miłości. Będą nastawione na wielkie uczucia i dlatego niespecjalnie przejmą się prozaicznymi obowiązkami. Ktoś jednak to zauważy i wypomni wam zaniedbania. Bądźcie zatem ostrożni. Pomocne wam znaki zodiaku to Byk oraz Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą dzisiaj w dobrym humorze, a ktoś wam go jeszcze poprawi, przynosząc dobre wieści. Czekają na was ciekawe wyzwania. Możecie liczyć na spore zyski. W miłości uważajcie, aby nie urazić czyichś uczuć. Macie po swojej stronie kogoś spod znaku Wagi oraz Panny.