Horoskop dzienny na czwartek 3 grudnia 2020 roku - Lwy odważnie podejdą do problemów, Barany idą po prezenty...

Horoskop dzienny na czwartek 3 grudnia 2020 roku - już już piątek, piątunio, piąteczek...

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj niezwykle energiczne i pełne dobrego humoru. Szybko uwiną się z obowiązkami służbowymi i zostanie im jeszcze sporo czasu na osobiste sprawy i na przemyślenie, co zrobić z nadchodzącym weekendem. Może także czas na małe zakupy. Święta tuż tuż. A przychylne znaki zodiaku to Panna i Strzelec.

Byki będą dzisiaj myśleć już o weekendzie, rozrywkach i hobby. Praca będzie na końcu ich priorytetów. Jeśli ktoś wam przeszkodzi, okażecie się nieuprzejmi, a nawet wrodzy. Poszukajcie zatem swojego ulubionego zajęcia. I nie dajcie się chandrze. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Byk.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta czeka teraz sporo pracy. Niestety, zabiorą się za nią nieco chaotycznie. Potrzebne okażą się wasze zdolności organizacyjne. Macie teraz trochę problemów do rozwiązania, zatem dopiero wieczorem uda wam się znaleźć czas dla siebie. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Rak i Waga.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki skoncentrują się dzisiaj na sprawach finansowych. Będą dużo myśleć o przyszłości i celach, które sobie niegdyś postawiły. Teraz nadszedł czas ich realizacji i nie ma co dłużej zwlekać. Czas na decyzje nadszedł. Trzymajcie się blisko Barana i Wagi.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy postąpią dzisiaj odważnie. W pracy domagać się będą uznania i podwyżki, a w życiu osobistym podejmą się najtrudniejszych zadań. Najlepiej pewne sprawy załatwiać do południa, to najkorzystniejszy czas na sprawy wymagające cierpliwości. Możecie liczyć na przychylność otoczenia, a szczególnie Barana i Strzelca.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj cierpliwe i opanowane. Będą bowiem musiały zmierzyć się z niecodziennymi wyzwaniami, z którymi jednak świetnie sobie poradzą. Możecie przy tym liczyć na wsparcie Raka i Skorpiona. Nie przejmujcie się opiniami innych.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi chciałyby dzisiaj uzupełnić garderobę, bo napatrzyły się na światowe trendy. Będziecie zatem tylko czekać na chwilę, aby odwiedzić kilka sklepów w poszukiwaniu ciekawych ofert. Macie dzisiaj w sobie sporo pozytywnej energii. Trzymajcie się blisko pomocnych Bliźniąt i Byka.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj pewne siebie i swoich racji. Będą walczyć o swoje prawa. Istnieje jednak pewne niebezpieczeństwo, że dojdzie na tym tle do nieporozumień. Miejcie zatem otwarte serca i umysły. A pomocy szukajcie u przyjaznych Strzelców i Koziorożca.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj zbyt odjechane, aby skupić się na służbowych obowiązkach. Dzień sprzyja zwariowanym pomysłom i rozrywce. Może to także czas na nowe hobby. W każdym razie praca i porządki są u was na dalekim miejscu, jeśli chodzi o priorytety. Sprzyja wam dzisiaj Baran i Strzelec.

Zobacz wideo Jak pielęgnować suche i spierzchnięte jesienią i zimą usta?

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożcom coś dzisiaj nie idzie praca. Powinniście zatem przystopować i nieco odpocząć, a przynajmniej tak bardzo nie angażować się we wszystko. Zostawcie sobie trochę czasu dla siebie. Wtedy dzień okaże się całkiem udany. Przyjazny znak na dzisiaj to Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą dzisiaj szybkie, szczególnie jeśli chodzi o podejmowanie decyzji. Dzień sprzyja też poznawaniu ludzi. Otwórzcie się zatem na ciekawe spotkania. Przy okazji ktoś wygłosi opinię, która da wam do myślenia. Pilnujcie się, aby nie pokłócić się z kimś z rodziny. Dzisiaj trzymajcie się blisko przyjaznych Bliźniąt i Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom trudno będzie się dzisiaj opędzić od różnych spraw związanych z finansami. Może znajdziecie poważnego partnera do wspólnego biznesu? Będziecie też domagać się uwagi ze strony bliskiej osoby. Może nawet zaczniecie okazywać zazdrość. Ale nie zagalopujcie się za bardzo. Wasz przyjazny znak na dzisiaj to Skorpion.