Horoskop dzienny na piątek 4 grudnia 2020 roku - Bliźnięta coś rozleniwione, Barany muszą zmienić nastawienie...

Horoskop dzienny na piątek 4 grudnia 2020 roku - życzymy udanego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany coś dzisiaj bardzo marudne. Ciągle narzekają na zdrowie, aż nie można już tego słuchać. Odbędziecie też kilka poważnych i mądrych rozmów, dzięki czemu spojrzycie na wasze życie z innej perspektywy. Sprzyjają wam teraz Byk i Koziorożec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą się wyjątkowo twórcze i odważne. Przynajmniej jeśli chodzi o snucie planów. Pamiętajcie, że to piątek i za chwilę weekend. Przyda się wam nieco luzu. Ponadto sprzyjają wam dzisiaj muzy. Jeżeli macie jakieś ciekawe hobby, koniecznie się na nim skoncentrujcie. Czekają was sukcesy na artystycznym polu. Sprzyjają wam teraz Ryby i Wodnik.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta obudzą się dzisiaj  późno. Poczują, że potrzebują odpoczynku. Dzień spędzą nieco leniwie i na tym tle może dość do niewielkiego nieporozumienia. Na szczęście uda się je w miarę szybko wyjaśnić. Zrelaksujcie się potem nieco i zacznijcie cieszyć nadchodzącym weekendem. Pomocne znaki zodiaku to Panna i Waga.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj ambitne i nie dadzą się w żaden sposób przegonić konkurencji. Będą też głośno bronić swoich poglądów. Ponadto, dzień sprzyja sprawom urzędowym, jeżeli macie takie do załatwienia to ruszajcie do dzieła. Pomocny znak zodiaku dzisiaj to Waga.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy nie będą miały powodu do narzekania. To będzie miły dzień. Wiele spraw pójdzie do przodu i szybko zaczniecie weekendowy odpoczynek. Popołudnie spędzicie z kimś, kto was zauroczy. Trzymajcie się blisko energicznego Barana oraz Ryby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą potrzebować dzisiaj odwagi i energii. Ktoś zrzuci na was sporo zadań, z którymi trzeba będzie się uporać. Zwycięży jednak wasz wrodzony optymizm i poradzicie sobie z kłopotami. Możliwe że dzisiaj ktoś was zauroczy. Macie bowiem teraz szczęście w miłości. Pomocne znaki zodiaku to Byk oraz Koziorożec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą miały dzisiaj sporo na głowie, ponieważ zdecydują się na pomoc potrzebującym osobom. Wasze poświęcenie nie pozostanie niezauważone. Kiedyś dobre uczynki wrócą do was w dwójnasób. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Lew oraz Panna.

Zobacz wideo FIT Śniadanie VS. Placki z jabłkiem jak u babci

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony dzisiaj mają szczęście do ludzi. Możliwe, że spotkacie naprawdę pomocne i przyjazne osoby. Dzień sprzyja bowiem zawieraniu nowych znajomości. Może nawet romansom. W każdym razie to będzie udany dzień. Pomocne znaki zodiaku to teraz Bliźnięta oraz Waga.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą dzisiaj w centrum zainteresowania, ale nie oznacza to, iż je to zachwyci. Wolałyby trochę spokoju. To oznacza pewne problemy, z którymi trzeba będzie się uporać. Ale macie też szczęście w miłości i szansę na nowe doznania. Trzymajcie się dzisiaj blisko Lwa oraz Wodnika.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj energiczne i pomysłowe. Przydadzą się wasze zdolności organizacyjne.Od was zależy, jak przebiegną rozmowy z potencjalnymi kontrahentami. Sukces jednak jest blisko. Pomocne znaki zodiaku teraz to Strzelec i Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są w romantycznym nastroju. Będą myśleć już o nadchodzącym weekendzie i planować spotkania. Może zdecydujecie się na wyjazd gdzieś niedaleko? W każdym razie poczujecie potrzebę spotkania się z przyjaciółmi. Sprzyjającymi znakami zodiaku są dla was dzisiaj Byk i Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby wydają się dzisiaj dobrze nastawione do świata. W dodatku aura im sprzyja. Warto dzisiaj zająć się skomplikowanymi zadaniami, bo ukażą się wam w innym świetle. Będzie teraz łatwiej rozprawić się z niektórymi problemami. Sprzyjającymi znakami zodiaku jest dla was Byk i Waga.