Horoskop dzienny na sobotę 5 grudnia 2020 roku - Byki nastawia się na rodzinny weekend, Panny muszą się bardziej skupić...

Horoskop dzienny na sobotę 5 grudnia 2020 roku - trzymajcie się ciepło!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą musiały uporać się z krewnymi i ich żądaniami. Czeka was zatem nieco problemów, które trzeba będzie rozwikłać. Postarajcie się zachować spokój i bądźcie wyrozumiali. Po południu wybierzcie się na większe zakupy albo na spotkanie z przyjaciółmi. Czas się odstresować. Pomocne znaki zodiaku to na dzisiaj Waga i Skorpion.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą dzisiaj skoncentrowane na rodzinie i domu. Nie dajcie się jednak całkowicie zdominować. Weekend to nie tylko prasowanie koszul. Humor poprawi wam popołudniowy spacer. Będziecie się dzisiaj dobrze czuli w towarzystwie Raka i Panny.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta nie powinny się dzisiaj niczym martwić i po prostu pójść na dłuższy spacer. Lepiej jest się najpierw zastanowić, zanim podejmie się poważną decyzję. A najlepiej będzie się wam myślało na świeżym powietrzu. Trzymajcie się blisko przyjaznego Barana i Strzelca.

Zobacz wideo Czy ostatni posiłek trzeba jeść o 18? [NaZdrowie]

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj zajęte, obowiązkowe i pracowite jak mrówki. Rano postanowią zrealizować większość zaległych zadań, aby potem cieszyć się wolnym czasem. Może wtedy znajdą czas na luźniejsze spotkanie ze znajomymi albo na randkę? Najwyższy czas udzielać się towarzysko. A sprzyjające wam znaki to teraz Lew oraz Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy trochę się na początek zdenerwują, bo wszyscy czegoś od nich będą chcieli. Potem jednak chętnie spotkają się z rodziną lub przyjaciółmi. Tak czy owak, uznają że czas na relaks. Weekend zapowiada się ciekawie. Macie też szansę zyskania nowych przyjaciół. Sprzyjające znak zodiaku to Waga i Skorpion.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mogą być dzisiaj nieco roztargnione. A wtedy coś im może umknąć.  Dzień zapowiada się jednak w sumie sympatycznie. Czeka was miła niespodzianka. A nieporozumienia i tak wyjaśnią się na waszą korzyść. A za przyjazne znaki macie dzisiaj Byk oraz Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Na Wagi czeka dzisiaj interesujący dzień, który spędzą w gronie rodziny lub przyjaciół. Będzie się z nimi ciekawie spędzało czas. Energia aż będzie z was kipieć. Pod wieczór ktoś lub coś bardzo was zaskoczy. Pomocne znaki zodiaku to teraz Bliźnięta i Waga.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są coś dzisiaj marudne. Nic im się nie podoba i chciałyby wszystko pozmieniać po swojemu. Az trudno będzie z wami wytrzymać. Lepiej wybierzcie się gdzieś i spotkajcie z dawno nie widzianymi przyjaciółmi. Dobrze wam zrobi towarzystwo sympatycznego Lwa lub Wodnika.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj towarzyskie i we wspaniałym humorze. Będą tryskać optymizmem, a ich anegdotki rozbawią rodzinę. Potem poświęcicie się własnym zainteresowaniom. Może czas na nowe hobby? Trzymajcie się blisko Skorpiona i Ryby.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają dzisiaj wspaniały humor, a wyjście z domu sprawi im przyjemność. Spotkajcie się z przyjacielskim i wesołym Lwem lub Panną. Ponadto dzień sprzyja randkom i romansom. Czas rozejrzeć się wokół.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są w dobrym humorze i szukają okazji do  spotkań. Warto się wysilić i zachować dobre relacje ze światem. A najlepiej będzie wam służyć towarzystwo Koziorożca i Ryby. Nie żałujcie też czasu dla siebie i swoich zainteresowań. 

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby po południu czeka miłe spotkanie i niespodzianka. Takie spotkania wnoszą w wasze życie sporo urozmaicenia. Nie bierzcie jednak wszystkiego tak bardzo serio. Niektórym ludziom warto trochę odpuścić. Macie dzisiaj dobre relacje z Bykiem i Wagą.