Horoskop dzienny na niedzielę 6 grudnia 2020 roku - Raki będą miały szczęście, Lwy w znakomitym humorze...

Horoskop dzienny na niedzielę 6 grudnia 2020 roku - życzymy udanej niedzieli.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany coś dzisiaj nie w humorze, poza tym podejrzliwe i przez to nieco kłótliwe. Nie bądźcie zbyt uparci, zazdrość to także nie najlepsze, co możecie pokazać dzisiaj. A przecież, gdybyście się postarali, można by załatwić pozytywnie pewne rodzinne sprawy. Trzymajcie się blisko przychylnych wam Wagi i Strzelca.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki chcą ciekawie spędzić wolne chwile i odpocząć, ale aktywnie. Dzisiaj macie też szczęście do ludzi. Nowo poznane osoby mogą niespodziewanie rozpalić wasze serce. Ponadto dzień sprzyja kończeniu trudnych spraw. Pomocne znaki to Bliźnięta i Lew.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta powinny dzisiaj uważać na siebie inie podejmować pochopnie decyzji. Najpierw zastanówcie się nad konsekwencjami. Potrzebujecie więcej czasu, aby przemyśleć pewne sprawy. Nie szarżujcie też za kierownicą. Sprzyjającymi znakami na dzisiaj są Rak oraz Lew.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki czekają dzisiaj mile chwile, mają też szczęście w różnych grach. Warto wykorzystać ten dzień na wyjaśnienie pewnego nieporozumienia. Będzie okazja do zawarcia zgody. A gdy zjawi się ktoś z plotkami, nie słuchajcie jego złośliwości. Za przychylne znaki macie dzisiaj Byka oraz Pannę.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj rozleniwione i senna. Chętnie spędzą dzień na wylegiwaniu się na kanapie. Będą wspominać dawne czasy i z rozrzewnieniem oglądać stare zdjęcia. Nie przesadźcie dzisiaj z wydatkami na zakupach. Nie wszystkie rzeczy, które się wam podobają, są wam tak naprawdę potrzebne. Możecie liczyć na przychylne wam Wagi i Wodniki.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mają dzisiaj dobre samopoczucie. Ponadto będą mieć sporo szczęścia. Jeżeli macie jakieś rozpoczęte sprawy, warto je dzisiaj zamknąć. Uważajcie też na pomyłki, szczególnie jeżeli znajdziecie się na zakupach. A pomocny znak teraz to Rak oraz Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dzisiaj zdecydowane, aby zakończyć pewne rodzinne sprawy. Macie szansę uporania się z zaległościami w domu. Ale to nie jest pomysł na cały dzień. Warto spędzić niedzielę z kimś sympatycznym i  energetycznym. Sprzyjające znaki zodiaku to Rak i Ryby.

Zobacz wideo Fit śniadania, z którymi dobrze zaczniesz swój dzień [PRZEPISY]

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są w towarzyskim nastroju. Poszukają towarzystwa sympatycznych osób i spędzą z nimi dłuższy czas. Uporacie się zatem z niedzielnymi obowiązkami szybko, a potem wyrwiecie z domu. Propozycje od znajomych okażą się naprawdę ciekawe. Trzymajcie się blisko sympatycznej Panny oraz Ryby.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są opiekuńcze i chętne do pomocy potrzebującym. Szybko pomogą komuś z potrzebujących osób w najbliższym otoczeniu. Dzień sprzyja także wspomnieniom. Chętnie pooglądacie stare zdjęcia i odezwiecie się do dawnych znajomych. Sprzyjające wam dzisiaj znaki to Skorpion i Ryby.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą chciały zdobyć dzisiaj nowe umiejętności, potrzebne im do uporania się z pewnym zadaniem. W razie kłopotów pamiętajcie jednak, żeby odezwać się do przychylnych wam znajomych. Sprzyjające wam znaki zodiaku to teraz Baran i Panna. Dzień sprzyja także internetowym zakupom. Może upolujecie coś ciekawego?

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki nie będą dzisiaj narzekać na brak zajęć. Zajmą się porządkami w domu i przygotowaniami do świąt. Nie obejdzie się przy tym bez niewielkich zatargów, ale te szybko się rozwiążecie. Pamiętajcie, aby nieco odpocząć pod wieczór. Ktoś w waszym otoczeniu mocno w was wierzy. Pomocne znaki zodiaku to teraz Ryby oraz Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby czekają dzisiaj pewne niespodzianki. Niestety, nie wszystkie będą po waszej myśli. Po południu spotkacie się z przyjaciółmi, a wasz dobry humor udzieli się innym. Możliwe, że zakończycie pewien zaległy spór. Pomocne znaki zodiaku to teraz Skorpion i Wodnik.