Horoskop dzienny na poniedziałek 7 grudnia 2020 roku - Wodniki przebojowe, Koziorożce skoncentrowane są na karierze...

Horoskop dzienny na poniedziałek 7 grudnia 2020 roku -

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mają świetny humor. Raczej z daleka będą omijać służbowe sprawy. Ważniejsze dla nich są dzisiaj uczucia i dobra zabawa. Bądźcie zatem czujni, aby czyjeś nieopatrzne słowa nie zmieniły waszego nastawienia do najbliższej osoby. Trzymajcie się dobrych rad Bliźniąt lub Ryby.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki wspominają dzisiaj swoje zagraniczne wojaże. Zaczną planować święta i szukać pomysłowych prezentów. Spytajcie rodziny, co myśli o waszych propozycjach. Najciekawsze opinie usłyszycie od przychylnych wam Wag oraz Wodnika.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są skupione na sprawach rodzinnych. Będą chcieli im przychylić nieba. Przede wszystkim dogodzicie ich żołądkom. Kolacja okaże się pyszna. Będziecie się dobrze dogadywać z Wagą albo Lwem.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki nie będą się dzisiaj zbytnio przejmować pracą. Zajmą się obdzwanianiem znajomych i szukaniem okazji do spotkań. Sprawy finansowe jednak was dogonią. Trzeba będzie coś zaplanować. Macie po swojej stronie przyjaznego Skorpiona oraz Pannę.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy zajmą się planowaniem przyszłości. Nie zamyślcie się i nie przegapcie ważnego służbowego spotkania. Musicie się zaangażować, bo w przeciwnym wypadku umknie wam coś ważnego. Pomocne znaki zodiaku to teraz Skorpion oraz Koziorożec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mają do załatwienia  mnóstwo spraw. I to od samego rana. Urok osobisty oraz talenty organizacyjne pomogą wam wybrnąć z trudniejszej sytuacji, a dzień zakończy się sukcesem. Szczęśliwe dla was znaki na dzisiaj to Skorpion oraz Baran.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą miały dobry dzień. Nie musicie prowadzić zbyt wielu rozmów telefonicznych, sprawy i tak przybiorą korzystny dla was obrót. Ponadto dzień sprzyja artystycznym dokonaniom. Muza was dzisiaj nie opuści. Trzymajcie się blisko zodiakalnego Bliźnięta oraz Wodnika.

Zobacz wideo 2 wytrawne tarty czyli super pomysł na obiad

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony skupione są dzisiaj na pracy i swojej karierze. Będą domagać się od szefa uwagi i zaległej premii. Pamiętajcie, że czas na jakieś miłe słowo lub gest. Dobrze jest także poradzić się mądrych osób spod znaku Barana lub Strzelca.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom marzy się daleki wyjazd, ale na razie jest to niemożliwe, Póki co koncentrują się na życiu towarzyskim, chociaż tylko online. Macie dzisiaj też szansę na znalezienie bratniej duszy. Trzymajcie się w pobliżu zodiakalnej Ryby oraz Lwa.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce skoncentrują się dzisiaj na obmyślaniu planu pracy. Czekają was służbowe narady i nowe zadania. Musicie się dzisiaj maksymalnie skoncentrować na przyszłości. Ale możecie też oczekiwać sporej nagrody. Sprzyjają wam zodiakalny Rak oraz Strzelec.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą dzisiaj nie do zatrzymania. Niech nikt nie próbuje wchodzić wam w drogę. Dzięki waszej energii sprawy zaplanowane na dzisiaj zrealizujecie z sukcesem. Popołudnie i wieczór będzie na szczęście spokojny. Zaczniecie obmyślać gwiazdkowe prezenty. Pomocne znaki zodiaku to teraz Rak oraz Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca )

Ryby nie powinny podejmować dzisiaj pochopnych decyzji. Poczekajcie na więcej szczegółów. Macie szansę zrobić dzisiaj coś, na co od dawna się szykowaliście. Oby nie zabrakło wam energii i cierpliwości. Pomocne znaki zodiaku to Panna oraz Skorpion.