Horoskop dzienny na wtorek 8 grudnia 2020 roku - Lew wyluzowany, Raki też nie narzekają...

Horoskop dzienny na wtorek 8 grudnia 2020 roku - życzymy udanego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany coś dzisiaj nie w humorze. Zamknięte w sobie i ponure spędzą cały ranek nie odzywając się do nikogo. Ale potem zmiana nastroju prawie pewna. Macie dzisiaj w planach spotkanie z przyjaciółmi, a dobra wiadomość postawi was na nogi. Pomocne znaki zodiaku to Bliźnięta i Panna.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą dzisiaj zdecydowane i pewne siebie. Nie dadzą się rozstawiać po kątach. Uważajcie tylko, aby nie skończyło się to awanturą. Pomoc nadejdzie z najmniej oczekiwanej strony. A sprzyjające znaki zodiaku to dla was dzisiaj Baran i Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźniętom dzień upłynie miło i ciekawie, a zawdzięczać to będą przede wszystkim pewnemu znajomemu. Ponadto ruszycie komuś z pomocą. Dobre uczynki wracają. Pomocne znaki zodiaku na dzisiaj to Byk i Koziorożec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki pokażą dzisiaj, jakie potrafią być czarujące i elokwentne. Zrobicie wrażenie na otoczeniu, nie ma co. Ponadto dzień sprzyja romansom i flirtom. Nie dajcie się jednak ponieść temperamentowi. Ktoś dzisiaj też na was liczy. Pomocne znaki to Bliźnięta i Waga.

Zobacz wideo Kurczak alfredo w cieście francuskim

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają spokojny dzień, a dobry humor nie opuści ich aż do wieczora. To także dzień postanowień. Lwy będą od dzisiaj dbać o dietę i kondycję. Tak przynajmniej sobie obiecują. Po południa czeka was solidna dawka niespodzianek. A po drodze będzie wam dzisiaj z zodiakalnym Bykiem oraz Panną.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj pełne optymizmu i energii. To dobrze wróży waszym zamierzeniom. Ktoś w waszym otoczeniu może liczyć na wasze wsparcie w kłopotach. Ponadto usłyszycie dzisiaj miłe słowa od kogoś bliskiego. Sprzyjające znaki zodiaku to Bliźnięta oraz Rak.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają dzisiaj dobry dzień na interesy. Możecie śmiało ruszać z nowym projektem. Ponadto okażecie się bardzo pomocni, jeżeli chodzi o najbliższych przyjaciół. Możecie też liczyć na wsparcie ze strony zodiakalnych Barana oraz Strzelca.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj bardzo gadatliwe i towarzyskie. Prawdopodobnie trudno je będzie oderwać od telefonu. Nawet wizyta sąsiada je ożywi. Najważniejsze jednak, aby zadbać o przyszłość. Może czas na poważne decyzje? Sprzyjają wam Baran oraz Bliźnięta.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj na zajęte pracą i różnorodnymi obowiązkami. W związku z tym nie znajdziecie nawet minuty na relaks w ciągu dnia. Po południu wyluzujcie się i nie bierzcie na siebie zbyt wielu zadań. Może jednak dacie się wyciągnąć z domu na spacer. Pomocne znaki zodiaku to Rak oraz Lew.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj wyjątkowo towarzyskie. Brakuje im spotkań i rozmów, dlatego zorganizują coś w rodzaju imprezy online. Nie przesadźcie tylko z zabawą, bo szef może coś zauważyć. Sprzyjają Wam za to Byk oraz Panna.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki powinny dzisiaj słuchać swojej intuicji. Podpowie wam najlepsze rozwiązanie. Nie marudźcie i pilnujcie terminów. Ktoś na was liczy. Na szczęście okoliczności wam sprzyjają i pewne sprawy zakończą się po waszej myśli. Trzymajcie się towarzystwa pomocnego Raka i Wodnika.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj nastawione na przyjemności. Chętnie zostaną w domu i zabiorą się za gotowanie czegoś pysznego. Zakupy online potrafią was jednak bardzo wciągną. Uważajcie na wydatki. Rozsądek przede wszystkim. Z pomocą ruszą zodiakalny Byk oraz Panna.