Horoskop dzienny na środę 9 grudnia 2020 roku - uwaga Lwy i Barany, może być dzisiaj ciężko...

Horoskop dzienny na środę 9 grudnia 2020 roku - życzymy wszystkim powodzenia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą miały dzisiaj niezbyt udany dzień. Czekają je pewne nieporozumienia, a nawet zguby. Trudno jest wam się dzisiaj skoncentrować. Po południu możliwe też, że niespodziewanie odwiedzi was dawno nie widziana osoba. Sprzyjające znaki zodiaku na dzisiaj to Baran oraz Lew.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj bardzo dociekliwe. Będą drążyć pewną sprawę aż do skutku. Potem warto zadzwonić do kogoś, komu obiecaliście kiedyś pomoc. Po południu spotka was coś nieoczekiwanego. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Panna i Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą chciały pozbyć się dzisiaj najbardziej uciążliwych obowiązków. Nie przesadzajcie jednak z wytykaniem błędów innym osobom. Wreszcie się jednak wyluzujecie i spojrzycie na świat innymi oczami. Trzymajcie się blisko przychylnych wam Lwów oraz Wag.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą miały dzisiaj trochę problemów w pracy. Musicie wykazać się większą przebojowością, a wszystko pójdzie w końcu dobrze. W sprawach prywatnych nastąpi pewien postęp i to, co planowaliście od dawna, okaże się możliwe. Pomocne znaki zodiaku na dzisiaj to Lew oraz Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają dzisiaj kłopoty z koncentracją. Możliwe też drobne utarczki. Ale wasze zdecydowanie pomoże wam też rozwiązać pewne problemy. Zatem wyjdziecie z kłopotów obronną ręką. Nie przesadzajcie tylko z pretensjami do innych. Dzień sprzyja ponadto załatwianiu spraw rodzinnych. Przychylny znak zodiaku na teraz to Byk.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą chciały rozwiązać dzisiaj pewną trudną sprawę. Uważajcie jednak, aby nie przesadzić z brawurą lub pospiesznym osądem. Nie przesadzajcie zatem z uszczypliwymi uwagami, bo ktoś może poczuć się nimi urażony. A sprzyjające znaki zodiaku to teraz Bliźnięta i Panna.

Zobacz wideo Pomarańczowa shakshuka (dyniowa)

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają dzisiaj do załatwienia sporo spraw finansowych, które niestety są stresujące. Ponadto możecie dzisiaj mieć pewne problemy w domu. Ktoś doceni jednak wasze starania i będziecie mogli odetchnąć z ulgą, bo dostaniecie solidne wsparcie. Pomocne znaki na dzisiaj to Baran i Wodnik.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą miały dzisiaj pewien problem z dogadaniem się z innymi ludźmi. Zamiast tropić cudze tajemnice zabierzcie się za swoje sprawy. Nie zamartwiajcie się też na zapas. Wieczorem możliwa poprawa nastroju. Dzisiaj szukajcie też wsparcia zodiakalnego Wodnika lub Wagi.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą dzisiaj bardzo zadowolone z przebiegu jednej sprawy. Mają niewątpliwie szczęście i wykażą się wytrwałością i zdecydowaniem. Usłyszycie też, że jesteście niezastąpieni, a wasza pomoc bezcenna. To wprawi was w znakomity nastrój. Trzymajcie się blisko zodiakalnego Raka oraz Panny.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą dzisiaj trochę rozczarowane przebiegiem wydarzeń. Uważają, że ktoś pragnie je wykorzystać. Uważajcie, aby pochopnymi uwagami ze zrobić sobie z kogoś wroga. Poszukajcie dzisiaj bezpiecznej kryjówki i odpocznijcie. Pomocne znaki zodiaku to Byk oraz Skorpion.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mogą dzisiaj liczyć na przychylność innych ludzi. Doceńcie starania pewnej osoby. Wieczorem pomyślcie o wypoczynku i nie przesadzajcie z popisami sportowymi, aby nie skończyły się kontuzją. Sprzyjające znaki na dzisiaj to Byk i Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj roztargnione i niezdecydowane jak nigdy. Dlatego też nie jest to dobry dzień na podejmowanie ważnych i trudnych decyzji. Zostawcie je na inny dzień. Po południu za to czeka na was niespodzianka. Pomocne znaki na dzisiaj to Wodnik i Panna.