Horoskop dzienny na czwartek 10 grudnia 2020 roku - Koziorożce myślą o karierze...

Horoskop dzienny na czwartek 10 grudnia 2020 roku - idzie zima. Życzymy wszystkiego najlepszego!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj pogrążone świecie uczuć i marzeń. Taki nastrój nie sprzyja koncentracji, dlatego uważajcie za kierownicą lub na zakupach, aby nie kusić licha. Będziecie też dzisiaj bardzo pomocni. Ktoś w potrzebie zwróci się do was. Możecie też liczyć na wsparcie ze strony Bliźniąt.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki coś dzisiaj znudzone pracą. Marzą im się przygody, wyjazdy, nowości. Muszą jednak skupić się na pracy. Dzień sprzyja ciekawym znajomościom. Może ktoś poruszy wasze serce. Trzymajcie się także kogoś spod znaku Wodnika.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźniętom ciężko będzie skupić się na codziennych sprawach. Są też dzisiaj raczej ostrożne i nieufne. Z niedowierzaniem będą spoglądać na to, co widzą wokół. Niektóre rzeczy nie będą chciały zmieścić się im w głowie. Dlatego gwiazdy zalecają przezorność i baczne przyglądanie się sprawom. Pomocny znak zodiaku to dla was Lew.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rak wreszcie może powiedzieć, że ma udany dzień, ale będą też bardzo zapracowane. W dodatku wiadomości od rodziny okażą się pomyślne i podniosą was na duchu. Trzeba będzie jednak zakasać rękawy i nadrobić zaległości. Sprzyjającym znakiem zostanie dzisiaj Byk.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dzisiaj wyjątkowo pomysłowe. I nie przejmujcie się tym, co mówią zazdrośnicy. Śmiało idźcie do przodu. Warto dzisiaj zacząć realizować swoje marzenia. Macie ponadto szansę na szczęście w miłości. W zatem nie zmarnujcie szansy. Pomocny znak zodiaku na dzisiaj to Strzelec.

Zobacz wideo Pierogi z dynią i białym serem. Obiadowa propozycja na jesień

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mają naprawdę dobry dzień. Urok osobisty pomoże wam dzisiaj w wyjaśnieniu nieporozumień i dzień zostanie uratowany. Nie zapomnijcie o obiecanych spotkaniach z przyjaciółmi. Rozmowa wniesie wiele radości, a poznane osoby okażą się sympatyczne. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Waga.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj rozemocjonowane, jak już dawno nie były. Możliwe zatem sprzeczka i nieporozumienia w domu lub w pracy. Trzymajcie też na wodzy uczucie zazdrości. Ponadto warto dzisiaj zająć się kilkoma sprawami urzędowymi. Czas na wasz krok. Pomocny znak zodiaku to Rak.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są przedsiębiorcze i kreatywne. Będą miały okazję zabłysnąć. Jesteście teraz także szczególnie wyczuleni na niesprawiedliwość, co popchnie was w stronę działań charytatywnych. Ktoś czeka dzisiaj na telefon od was. Trzymajcie się ponadto przyjaznych Bliźniąt.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą dzisiaj chwalone i doceniane. Spotkania rodzinne także okażą się udane. Możecie liczyć na to, że przygotowana przez was kolacja będzie wszystkim smakowała, a atmosfera przy stole okaże się udana. Ponadto dzień sprzyja poznawaniu nowych ludzi. Macie także pomocny znak, którym teraz jest Lew.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Dzisiaj jest wasz szczęśliwy dzień. W dodatku aura sprzyja dobrym kontaktom z ludźmi i nawet większe zatargi zostaną zapomniane. Słuchajcie tylko uważnie innych i nie przerywajcie swoimi uwagami. Nie upierajcie się nadmiernie i pozwólcie innym działać. Pomocny znak zodiaku to Skorpion.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki jakoś nie umkną przed obowiązkami. Będą mocno zajęci cały dzień. Ciężko wam będzie wygospodarować trochę czasu dla siebie, a musicie się przecież przygotować do wieczornego spotkania. Trzymajcie się towarzystwa przyjacielskiego Barana.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Dla Ryb to dzień sukcesów i zdobywaniu uznania. Nawet chłodny zazwyczaj szef okaże miękkie serce. Macie też dzisiaj skłonność do ryzykownego zachowania. Spotkacie także przeurocze osoby. To rzadkość widzieć na raz tylu uśmiechniętych ludzi. Trzymajcie się blisko zodiakalnej Wagi.