Horoskop dzienny na piątek 11 grudnia 2020 roku - Skorpiony przebojowe, Panny szukają odmiany...

Horoskop dzienny na piątek 11 grudnia 2020 roku - miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany muszą zająć się dzisiaj pewnymi ważnymi, nie cierpiącymi zwłoki sprawami. Całkowicie poświęcą się zatem temu zadaniu. Ale potem spróbujcie jakiejś formy relaksacji, albo po prostu zróbcie sobie coś dobrego do jedzenia. Pomocny znak zodiaku to Ryby.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj odważne i przedsiębiorcze. Wszystko się będzie układać po waszej myśli. Będziecie zatem snuć dalekosiężne plany. Może dojdzie do przełomu w sprawach zawodowych. Szukajcie dobrych pomysłów. Najlepiej w towarzystwie przychylnego wam Wodnika.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają dzisiaj szansę na większe pieniądze, ale jednocześnie muszą być ostrożne. Ponadto dzień sprzyja sprawom sercowym. Macie sporo do zdobycia. Musicie tylko nieco się postarać. Sprzyjają wam szczególnie przedsiębiorcze Panny.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj optymistami i nic, nawet jakieś niepowodzenia, nie zmienią ich dobrego humoru. Będą rzucać żarcikami i rozśmieszać innych. W takim nastroju z pewnością wszystko się wam uda. Pomocny znak zodiaku to teraz odważny Baran.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy spokojnie podejdą dzisiaj do swoich obowiązków. Wiele rzeczy zobaczą w innym świetle, jeżeli tylko dobrze się zastanowią. Nie wydawajcie dzisiaj dużo pieniędzy na zakupy, bo będziecie potem żałować rozrzutności. Rozejrzyjcie się także za sprzyjającymi wam osobami. Dobrze mieć koło siebie pomocną Pannę.

Horoskop - Panna (24 sierpnia od 22 września)

Panny szukają dzisiaj odmiany i chętnie ruszyłyby gdzieś dalej. Nie chcą siedzieć bezczynnie na kanapie. Na razie poserfują, ale tylko po internecie. Uważajcie dzisiaj na wydatki, aby się całkowicie nie spłukać. Coś trzeba zostawić na prezenty. Ponadto czas na naukę. Trzymajcie się blisko pomocnego Barana.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą chciały dzisiaj uporządkować swoje sprawy rodzinne. Uważajcie tylko, aby nie wywołać w ten sposób awantury. Nie można wszystkiego tak stawiać na ostrzu noża. Spróbujcie posłuchać pomocnej rady sprzyjającego wam Barana. Za to w pracy dzień pełen pozytywnych wydarzeń.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

To będzie całkiem udany dzień. Skorpiony pokażą, że są odważne i zdecydowane. Sporo dzisiaj zdziałają, szczególnie na polu zawodowym. Właściwie to będziecie nie do pobicia. Możecie też liczyć na wsparcie pewnej wpływowej osoby. Sprzyjającym znakiem jest dla was Wodnik.

Zobacz wideo Omlet cesarski. Przepis na śniadanie, obiad i dese

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj nastawione pozytywnie do ludzi. Chętnie też ruszą z pomocą, gdy zauważą, że ktoś jej potrzebuje. Jeżeli skupicie się na tym, co obecnie macie do zrobienia, wszystko pójdzie dobrze. Zyskacie też czyjeś uznanie. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Lew.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą dzisiaj bardo aktywne, zdecydowane i przedsiębiorcze. Będą wiedzieć, czego chcą. Ponadto sprzyja wam szczęście, a jeżeli zadań jest za dużo, rozłóżcie je na kolejne etapy. Możecie także zwrócić się do kogoś o pomoc. Trzymajcie się blisko sprzyjającego wam Skorpiona.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają dzisiaj sporo do przemyślenia. W niektórych sprawach kierować się będziecie jednak instynktem. Uważajcie też na rachunki, tutaj przyda się rozwaga. W końcu nie tylko prezenty są ważne, ale i inne zobowiązania. Pomocny znak zodiaku to teraz Byk.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą dzisiaj nieco rozdarte. Nie będzie łatwo się na coś zdecydować. Ale to nie popsuje wam dobrego humoru. Nawet drobne przeciwności, które trzeba będzie pokonać. Nie macie co też słuchać plotek, to nie jest źródło wiarygodnych informacji. Trzymajcie się blisko sprzyjającego wam Byka.