Horoskop dzienny na sobotę 12 grudnia 2020 roku - Wagi czekają niespodzianki, Strzelce romantyczne...

Horoskop dzienny na sobotę 12 grudnia 2020 roku - ostatnie chwile na szukanie prezentów. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj analizować swoją sytuację finansową. Niespecjalnie poprawi im to humor. Przypomną sobie też o dłużnikach. Postarajcie się zachować spokój i bądźcie wyrozumiali. Po południu zmieńcie nieco otoczenie i zacznijcie pozytywnie myśleć. Pomocny znak zodiaku na dzisiaj to Byk.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki szukają dzisiaj kogoś, kto będzie umiał im dobrze doradzić. Ale nie kierujcie się tylko czyimś zdaniem. Posłuchajcie też tego, co mówi wam wasza intuicja. Dzisiaj pewne sprawy mogą wymagać rozwiązania. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Waga.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta skoncentrowana są na domowych obowiązkach i przygotowaniach do świąt. Będzie ich cieszyć, że wszystko sprawnie idzie do przodu. Odezwijcie się też do dalszej rodziny. Ktoś czeka na wasz telefon. Będziecie się dzisiaj dobrze czuli w towarzystwie Ryby.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj myślami w pracy. Będą się zastanawiać, co dalej z ich karierą, czy nie warto czegoś zmienić. Ktoś z waszego otoczenia ma ciekawą propozycję. Lepiej jest się najpierw dobrze zastanowić, zanim podejmie się poważną decyzję. A sprzyjający wam znaki to teraz Strzelec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy chętnie skontaktują się dzisiaj z rodziną i przyjaciółmi, aby celebrować imieniny lub jakąś rocznicę. Rozmowy z przyjaciółmi sprawią, że się rozchmurzycie i spojrzycie na świat innymi oczami. Sprzyjający znak zodiaku to Bliźnięta.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są w dobrym humorze, a dzień dobrze się zapowiada. Rozmowa z kimś z rodziny uświadomi wam, jakie macie szczęście. Dzień sprzyja też realizacji planów. Nie ociągajcie się zatem z decyzją. Pomocny okaże się dzisiaj Baran.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Na Wagi czeka dzisiaj ciekawy dzień, który spędzicie w gronie rodziny. Ktoś was nieźle zaskoczy, a niespodzianki przypadną wam do gustu. Czeka na was też nowa znajomość, więc wyjdźcie na chwilę z domu. Pomocny znak zodiaku to teraz Wodnik.

Zobacz wideo 2 wytrawne tarty czyli super pomysł na obiad

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj mało towarzyskie. Będą chciały spędzić czas w domu i raczej nie będą się udzielać nawet online. Ale ten nastrój minie wa po południu. Do tego czasu warto trochę zadbać o siebie. Może trzeba znowu pomyśleć o ćwiczeniach i o dbaniu o formę. Dobrze wam zrobi też towarzystwo sympatycznego Byka.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce dzisiaj w romantycznym nastroju. Zaczną planować spotkanie lub wystawną kolacje, wszystko po to, aby uczcić pewne wydarzenie. Możliwe też wybuchy silniejszego uczucia. Znajdziecie kogoś, kto was zrozumie. Trzymajcie się blisko zodiakalnego Raka.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają dzisiaj szczęście w miłości. Będą też czułe i chętne do romantycznych gestów. Wasz urok będzie dzisiaj działał na innych. To będzie zatem bardzo udany dzień. Sprzyjający znak na dzisiaj to Baran.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki czuja, że są powołane do większych rzeczy niż ścieranie kurzu. Stanowczo odmówią zajmowania się dzisiaj przyziemnymi sprawami. Będziecie kreatywni i zadziwicie otoczenie pomysłami. A najlepiej będzie wam służyć towarzystwo Lwa.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby połowę dnia poświęcą na sprawy domowe, ale resztę dnia na rozmowy z przyjaciółmi. Nawet jeśli nie spotkacie się osobiście, to i tak czeka was niezła zabawa. W dodatku ktoś nowy dołączy do waszego kółka. Będziecie zachwyceni. Macie dzisiaj dobre relacje z Lwem.