Horoskop dzienny na niedzielę 13 grudnia 2020 roku - Lwy chcą coś zmienić w swoim życiu. Skorpiony potrzebują sprzymierzeńcow...

Horoskop dzienny na niedzielę 13 grudnia 2020 roku - niedługo świeta. Prezenty już macie? Udanego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany coś dzisiaj rozplotkowane, jak nigdy. Z sąsiadami wymienią najnowsze wieści i obdzwonią znajomych. Dzień sprzyja też pomysłom, które mogą okazać się całkiem zyskowne. Sprzyjający znak zodiaku dzisiaj to Bliźnięta.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą się dzisiaj skoncentrowane na domu i najbliższych osobach. Unikajcie sporów lub rozmów o polityce. Czas na przygotowania do świąt nadszedł. Skupcie się na tym. Dzisiaj warto też pomyśleć o noworocznych postanowieniach. Co tam wpiszecie? Pomocny znak na dzisiaj to Wodnik.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą miały dzisiaj ochotę powłóczyć się trochę po mieście. Dawno już nie miały luźniejszego dnia na swoje sprawy. Uważajcie jednak na siebie. Możliwe są także pomyłki, szczególnie gdy wpadniecie w wir zakupów. A sprzyjający znak to teraz Koziorożec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mają przed sobą spokojny, dobrze ułożony dzień. Będą raczej skupione na sobie i swoich potrzebach. Potrzebują bowiem wytchnienia od codziennego zgiełku. Przychylny wam Baran znajdzie dla was czas i pomoże w kilku sprawach.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dzisiaj rozmyślać nad swoim życiem i koniecznymi zmianami. Zaczną przygotowywać nawet postanowienia noworoczne. Odpocznijcie, a różne sprawy ukażą się wam w nowym świetle. Uważajcie na siebie i zadzwońcie do starych przyjaciół. Znajdą dla was czas i obdarzą uwagą. Pomocny znak zodiaku to teraz Baran.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny coś dzisiaj kapryszą. Trudno im będzie dogodzić. Obowiązki domowe was zmęczą. Macie w planach także zakupy prezentów. Wybierzecie się gdzieś niedaleko na spacer, aby nieco rozprostować nogi. Sprzyjający znak na dzisiaj to dla was Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi czeka całkiem udany dzień. Postawcie dzisiaj na przyjaciół i na kontakty online. Porozmawiajcie z dawno nie widzianymi osobami. Trzymajcie się daleko od rodzinnych kłótni. Pomocny znak na dzisiaj to Strzelec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mają dzisiaj trudne zadanie. Muszą przekonać rodzinę do swoich pomysłów na święta. Potrzebujecie sporo cierpliwości, bo nie wszyscy będą chcieli was słuchać. Znajdźcie kogoś kto was poprzez swoim autorytetem. Trzymajcie się blisko sprzyjającej wam Wagi.

Zobacz wideo Ciekawostki o Świętym Mikołaju [Pracownia Bronka]

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj rozmarzone i rozglądają się na kimś, kto poruszy ich serce. Ktoś przyśle wam miłe zaproszenie. Nie odrzucajcie go pochopnie. Ponadto Strzelce będące w związku powinny wyzbyć się zazdrości. Pomocny znak zodiaku na dzisiaj to Lew.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce czeka dość sympatyczny dzień. Uda się wam rozwiązać pewien problem, co wprawi was w dobry nastrój. Bądźcie dzisiaj też czujni, ktoś będzie potrzebował waszego wsparcia. Pomocny znak zodiaku teraz to dla was Bliźnięta.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Dla Wodników najważniejsze będzie dzisiaj rozwiązanie pewnej zaległej sprawy. Potrzebujecie zatem swoich talentów dyplomatycznych, aby nie dopuścić do awantury. Na szczęście wszystko dobrze się skończy, gdy pewna sprawa się już wyjaśni. Pomocnym znakiem okaże się Strzelec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą chciały dzisiaj poświęcić czas sprawom domowym. Chętnie coś zmienią i poprawią tak, aby dom wyglądał piękniej. Dzisiaj też samotne Ryby maja szczęście w miłości. Spotkają kogoś, kto zrobi na nich wrażenie. Sprzyjający znak zodiaku to na dzisiaj Lew.