Horoskop dzienny na poniedziałek 14 grudnia 2020 roku - Rak myśli o budżecie, Lew beztroski...

Horoskop dzienny na poniedziałek 14 grudnia 2020 roku - już niedługo Święta. Macie już plany?

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom potrzeba dzisiaj spokoju i ciszy, aby mogły skupić się na swoich obowiązkach. Możliwe, że ogarnie je niewielka panika, czy zdążą ze wszystkim. Ale nie wychodźcie zbyt późno z pracy. Lepiej dogadajcie się z kimś, kto wam pomoże. Pomocny znak na dzisiaj to Skorpion.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą dzisiaj wzbudzać sympatie otoczenia. Nie bądźcie tylko zbyt wymagające wobec współpracowników. Poszukajcie kogoś, kto zna się na sprawach technicznych. Wszystko będzie miał pod kontrolą. Trzymajcie się blisko przyjaznej Wagi.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta najchętniej już by wzięły urlop i zajęły się przygotowaniami do świąt. Ale zaniepokoją się stanem portfela. Mimo tego nie będziecie żałować pieniędzy na prezenty. Chcecie, aby rodzina była szczęśliwa. Pomocny znak na dzisiaj to Rak. Spróbujcie posłuchać jego rady.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki w miarę uporają się z pracą, aby potem zająć się już osobistymi sprawami. Szczególny niepokój wzbudzi w nich budżet. Uznają, że czas na przemyślenia i opracowanie nowego planu wydatków. Inwestycje mogą jednak poczekać. Pomocny znak zodiaku to teraz Panna.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lew ma dzisiaj dzień bez specjalnych kłopotów. Będzie wierzył w siebie i swoje siły. Dotrą do niego informacje, które okażą się przydatne i pomogą mu rozwiązać pewien problem. W drugiej połowie dnia czeka was spory sukces. Nie przegapcie też okazji na dodatkowy zarobek. A sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Waga.

Zobacz wideo Naleśniki budyniowe z twarogiem i miodem [PRZEPIS]

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj w znakomitym humorze. Ambitnie rzucą się zatem w wir spraw, które będą chciały wykonać możliwie najlepiej. Jeżeli jesteście singlami, dzień sprzyja nowym znajomościom. Może ktoś poruszy wasze serce. A sprzyjający znak zodiaku to teraz Baran.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi wyjdą z domu i spotkają się z ludźmi, którzy mają dla nich ciekawe informacje. Warto porozmawiać też o najbliższych planach zawodowych. Może dojdzie do pewnego przełomu? Warto posłuchać, co ma wam do powiedzenia Lew. Nie przesadźcie dzisiaj z żartami na temat ludzi. Ktoś się może obrazić.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj spokojne i nastawione pokojowo. Dzięki temu uda im się rozwiązać pewien problem. Zapomnicie o czyichś nieprzyjaznych słowach i zapragniecie zawrzeć zgodę. Dzisiejsze decyzje okażą się dla was korzystne. Pomocny znak zodiaku to teraz Waga.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce maja przed sobą ważny dzień. Dzień sprzyja także wymyślaniu nowych i ciekawych rozwiązań waszych problemów. Dzisiaj wasze marzenia mogą się ziścić. Spróbujcie jednak trochę im pomóc. Sprzyja wam dzisiaj odważny Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają dzisiaj spore szczęście do ludzi. Będą wam pomagać i kibicować waszym zamierzeniom. Uda wam się całkiem ciekawie spędzić ten dzień i spotkacie pomocne i szczere osoby. Macie po swojej stronie zodiakalne Bliźnięta.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mogą dzisiaj okazywać zazdrość, chociaż nie maja ku temu specjalnych przyczyn. Spróbujcie pomyśleć racjonalnie. Ktoś napotkany przypadkowo poprawi wam humor. Wykorzystajcie sprzyjający wam czas. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby okażą się dzisiaj ambitne, pracowite i nadzwyczaj obowiązkowe. Wezmą na siebie sporo zadań, nawet tych, które niekoniecznie do nich należą. Spotkacie też dzisiaj wpływową osobę, która pochwali was za dobrą robotę. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Lew.