Horoskop dzienny na środę 16 grudnia 2020 roku - Byki mają dobry dzień, Raki czeka ciekawe spotkanie...

Horoskop dzienny na środę 16 grudnia 2020 roku - miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom potrzebna jest dzisiaj szczera rozmowa. Chcą otworzyć przed kimś serce. Nie zapominajcie dzisiaj odezwać się do przyjaciół. Czekają na wieści od was. Trzymajcie się blisko przychylnych wam Ryb.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj otwarte i wesołe. Mogą śmiało zabierać się za nowe przedsięwzięcia, a zmiany wyjdą wam na dobre. Zróbcie też coś dobrego dla bliskiej osoby, które bardzo tego potrzebuje. Sprzyjającym znakiem jest dla was teraz Rak.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta maja dzisiaj niekonwencjonalne pomysły, które zaskoczą najbliższych. Czujecie bowiem, że czas na odmianę w waszym życiu. Wasz dobry humor udzieli się innym. Dzisiaj pomocnym znakiem pozostaje Byk.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki nie mogą już doczekać się świąt. Ale ogarnia je już lenistwo, chętnie zrzucą pracę na innych a same zabiorą się za wymyślanie prezentów. Czeka też na was niespodzianka. Możliwe nieoczekiwane spotkania. Macie po swojej stronie przyjaznego Byka.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy zajęte będą przygotowaniami do świąt. Nie zapomną też o zaplanowanych spotkaniach. Mają dzisiaj ochotę posłuchać trochę plotek. Dzień w sumie okaże się dla was udany. Nie napracujecie się specjalnie i wieczorem będziecie w niezłej formie. A sprzyjający znak zodiaku to teraz Bliźnięta.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny nie będą specjalnie zaangażowane dzisiaj w pracę. Uważajcie na szefa, ma na was oko. Dzień minie wam szybko, będziecie się dobrze bawić. Szukajcie towarzystwa przychylnego wam Wodnika. Zadzwońcie do starych znajomych.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi chcą dzisiaj błyszczeć w towarzystwie. Będą w bardzo dobrej formie, zabłysną elokwencją i znajomością spraw. Dzisiaj to także dobry czas na sprawy finansowe. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Baran.

Zobacz wideo Kilka świątecznych myków, które pomogą ci przygotować dom na święta

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony bardzo dzisiaj senne i leniwe. Niespecjalnie będzie z nich pożytek w pracy. Po południu wyraźna poprawa nastroju. Rzucicie się w wir zakupów i przygotowań do świąt. Pomocny znak na dzisiaj to Lew.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom sprzyja teraz szczęście. Najważniejsze sprawy ułożą się po waszej myśli. Co prawda zadań będzie aż nadto, ale dzięki dobrej organizacji pracy z wszystkim się uporacie na czas. Pomocny znak zodiaku to teraz Waga.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą teraz duszą towarzystwa. Chętnie też wybiorą się z przyjaciółmi na zakupy. Chcecie też spokojnie porozmawiać z kimś bliskim. Może uda wam się wspólnie coś wymyślić na najbliższe tygodnie. Trzymajcie się blisko przyjacielskich Bliźniąt.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj oddane pracy i chciałyby, aby ktoś zauważył ich zaangażowanie. Nie zapomną też o danych już obietnicach. Po południu humor się wam wyraźnie poprawi. Będziecie chętni do spotkań w większym gronie. Sprzyjający znak zodiaku teraz to Koziorożec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby skoncentrują się dzisiaj na sobie i swoich zachciankach. Czasem trzeba coś dla siebie zrobić. Możecie też liczyć na pomoc otoczenia. Ktoś wyraźnie wam sprzyja. Pomocny znak zodiaku to teraz Waga.