Horoskop dzienny na czwartek 17 grudnia 2020 roku - Barany będą mieć szalony dzień...

Horoskop dzienny na czwartek 17 grudnia 2020 roku - życzymy udanego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą miały dzisiaj dość szalony dzień. Dużo się będzie działo. Ktoś ze znajomych wyjdzie z propozycja, która was zadziwi i wciągnie. Taki pełen wydarzeń dzień to jest to, co lubicie najbardziej. Żadnej stagnacji. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Byk i Lew.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają dzisiaj ważne zadania do wykonania. Uważajcie, aby nie przeoczyć czegoś istotnego. Jesteście bowiem nieco roztargnieni. Macie dzisiaj nieco leniwy dzień. Ale sprawy sercowe mogą was zaskoczyć. Pomocne znaki zodiaku to teraz Koziorożec oraz Rak.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta czeka ciekawe wydarzenie. Ktoś pomoże wam też rozwikłać trudną sprawę. Pamiętajcie, że w pewnych sprawach nie można działać zbyt pochopnie. Ale oprócz tego to będzie udany dzień. W dodatku spełnicie czyjeś marzenie. Trzymajcie się blisko przyjaznego Barana oraz Wagi.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki zabiorą się za prace w pełnym oddaniem i energią. Dzień okaże się udany, a wy wykorzystacie wszystkie mozliwości. Jeśli chodzi o zadania domowe, to niestety, wszystko zostanie na waszej głowie. A pomocne znaki zodiaku to teraz Byk oraz Koziorożec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają dzisiaj otwartą głowę. Optymistyczny nastrój nie opuści ich przez cały dzień. Sporo czasu spędzą na kawie i plotkowaniu. Dzień okaże się udany, a w dodatku z pewną niespodzianka na koniec dnia. Sprzyjają wam osoby spod znaku Raka.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą dzisiaj spokojne i wyluzowane. Jeżeli przestaniecie się tak śpieszyć, nie pominiecie ważnych informacji. A te pozwolą wam szybko uporać się z jednym zadaniem. Mimo przedświątecznych zajęć znajdziecie też czas na spacer. Trzymajcie się blisko kogoś spod znaku Byka oraz Wodnika.

Zobacz wideo Kilka propozycji, jak przyrządzić śledzia na święta

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi o artystycznej duszy będą dzisiaj miały wenę. Odniosą spory sukces, a ktoś bliski pochwali je za to, co zrobiły. Ponadto dzień sprzyja życiu towarzyskiemu i ciekawym spotkaniom. Warto dzisiaj odezwać się do przyjaciół. Możecie liczyć też na Byka i Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpionom chcą dzisiaj spokojnie spędzić dzień. Poszukają miejsca, gdzie mogłyby chwilę pobyt w samotności. Nie zniesiecie dzisiaj żadnych hałasów. To może się skończyć niewielka awanturą. Trzymajcie się blisko przyjaznego Byka oraz Wagi.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj w dobrym humorze. Ponadto jest to dzień, gdy czeka was miłe spotkanie z bliską sercu osobą. Dzień sprzyja sprawom sercowym, nie przegapcie okazji do spotkań. Sprzyjający znak zodiaku na dzisiaj to Bliźnięta oraz Koziorożec.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożcom sprzyja dzisiaj szczęście. Trudno im będzie usiedzieć na miejscu, mają w sobie wyjątkowo dużo energii. Będą ciekawe wydarzeń u znajomych, obdzwonią więc większość z nich. Czas też na przedświąteczne spotkania. Sprzyjający znak zodiaku to Skorpion.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki chcą dzisiaj wszystko wykonać samodzielnie i nie pozwolą, aby ktoś wtrącał się w ich plany. Dość nieufnie podejdą do rad udzielanych przez innych. Dzisiaj macie też szczęście do pieniędzy. A sprzyjający znak na dzisiaj to Rak oraz Waga.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą dzisiaj spokojnie analizować swoje życie i planować najbliższe tygodnie. Będziecie się jednak trzymać z daleka od wszelkiego ryzyka. Nie macie jednak co aż tak się asekurować. Świat wam dzisiaj sprzyja. Pomocne znaki to Byk oraz Wodnik.