Horoskop dzienny na piątek 18 grudnia 2020 roku - Byki mają dobry dzień, Lew nie powinien się forsować...

Horoskop dzienny na piątek 18 grudnia 2020 roku - udanego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj dociekliwe. Dzięki temu odkryją się przed nimi ważne informacje. Jednak to nie najlepiej wróży, bo podsyci waszą podejrzliwość. Będziecie sprawdzać, kto jest lojalny wobec was, a to nie najlepiej wróży waszym znajomościom. Nie przesadzajcie z reakcjami. Trzymajcie się blisko przychylnego Raka.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki czeka udany dzień, ale nie zostawiajcie na później ważnych spraw. Ponadto nie rzucajcie się na wszystkie zadania na raz. Ale może warto też porozmawiać z szefem o waszej przyszłości. Ma dla was ciekawą propozycję. Pomocny znak na dzisiaj to Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja 21 czerwca)

Bliźnięta chciałyby dzisiaj jakiejś odmiany. Porzucą rutynę i zajmą się sprawami, które ich od dawna frapują. Dzisiejsze zaproszenia okażą się interesujace. Nie odrzucajcie okazji. Pomocny znak zodiaku to Byk.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj dobrze nastawione do otoczenia. Wasze przyjazne słowa wiele będą dla kogoś znaczyć. Spróbujcie też polubownie rozwiązać pewien problem. Pamiętajcie co kiedyś obiecaliście. Trzymajcie się blisko przyjaznej Panny.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj jakby osłabione. Brak im zwykłej dla nich energii. Wasz organizm mówi, że czas na odpoczynek. Jednak macie wokół siebie życzliwych ludzi, możecie się na nich oprzeć. Może spotkacie się też z kimś, kto nie widział się z wami od dłuższego czasu. Sprzyjają wam dzisiaj Bliźnięta.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny maja przed sobą udany dzień. Zabiorą się za pewne sprawy, wymagające zaangażowania i wysiłku. Mają też w sobie wiele życzliwości dla  świata i chętnie wesprą potrzebujących. W pracy wykażecie się przedsiębiorczością. Trzymajcie się blisko przyjacielskiego Byka.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są zajęte ponad miarę. A to dlatego, że postanowiły nadrobić wszelkie zaległości. Macie różne pomysły na przyspieszenie pracy. Czekają was za to pochwały ze strony otoczenia. Możecie liczyć na kogoś spod znaku Koziorożca.

Zobacz wideo Pomysły na prezenty świąteczne. Zrób je sam.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony cieszą się dobrym samopoczuciem. Dzień spędzą na organizowaniu spotkań online i rozmów z przyjaciółmi. Czas wymienić ostatnie plotki w tym roku. Będziecie się dobrze bawić. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Lew.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce zajęte są sprawami rodzinnymi i przygotowaniami do świąt. Nie zostanie wam już zbyt dużo czasu na własne sprawy. Kierujcie się intuicją w jednej ważnej sprawie. Nie zawiedzie was. Macie zagwarantowaną przychylność kogoś spod znaku Raka.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj rozmowne i chętne do kontaktów online. Pamiętajcie przy tym o starych znajomych, którzy za wami tęsknią. Nie zaniedbujcie dawnych więzów. Poczujecie pozytywną energię, którą ktoś wokół was roztoczy. Pomocny znak zodiaku to Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki poszukają dzisiaj okazji do odmiany i zabawy. Nie chcą już zajmować się codziennymi sprawami, marzą o odmianie. Popołudnie okaże się ze wszech miar udane, jeżeli tylko wykażecie inicjatywę i odezwiecie się do przyjaciół. Trzymajcie się blisko pomocnych Bliźniąt.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby potrzebują dzisiaj chwili spokoju, zajmują się bowiem rodzinnymi finansami. Ktoś się do was odezwie i zwróci zaległą pożyczkę. Dzięki temu będziecie mogli wybrać się na większe zakupy. Możecie liczyć na wsparcie ze strony Bliźniąt.