Horoskop dzienny na sobotę 19 grudnia 2020 roku - Skorpiony powinny okazać cierpliwość...

Horoskop dzienny na sobotę 19 grudnia 2020 roku - miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj pewne siebie i swoich racji. Może się to skończyć nieporozumieniami, a nawet kłótnią. Nie wszyscy zrozumieją wasze intencje. Potrzebujecie więcej dyplomacji, jeśli chodzi o wasze zachowanie. Pomocny znak zodiaku to Bliźnięta.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki mają dzisiaj spokojny dzień. Będą się trzymać z daleka od co trudniejszych spraw. Zostawia je na później. Warto dzisiaj zaplanować, co zrobicie dla swojego zdrowia. A sprzyjający znak zodiaku to na dzisiaj Bliźnięta.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta czeka teraz ważny, ale nieco niespokojny dzień. Trzeba będzie poradzić sobie z większymi zakupami i w dodatku rozwiązać pewien problem. Na szczęście popołudnie i wieczór upłyną wam już w przychylnej atmosferze. Trzymajcie się blisko pogodnego Skorpiona.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki nie będą dzisiaj narzekać na szczęście, bo wszystko co zaplanowały, znakomicie się wam uda. Uważajcie jednak na zdrowie. Odpocznijcie i to najlepiej w ruchu. A pomocny znak zodiaku to dzisiaj Skorpion.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy szukają dzisiaj uznania i zrobią wiele, aby je zdobyć. Unikajcie osób, które niespecjalnie lubicie. Tylko zabiorą wam cenny czas. Znajdźcie dzisiaj czas dla siebie. Potrzebujecie także spojrzeć na pewne sprawy z większego dystansu. A pomocny znak na dzisiaj to Byk.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Pannom dzisiaj będzie towarzyszył dobry humor przez cały dzień. Skupicie się przy tym na sprawach rodzinnych. A te czekają na rozwiązanie. Pamiętajcie o danych obietnicach, które złożyliście. Pomocny znak zodiaku to teraz Baran.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą musiały uporać się dzisiaj ze swoimi obowiązkami rodzinnymi, przy których przydadzą się umiejętności pedagogiczne. Ponadto dzisiejszy dzień nie jest dobry na podejmowanie ważnych decyzji, więc te odłóżcie na później. Jeszcze nadejdzie bardziej sprzyjający czas. Trzymajcie się towarzystwa Lwa.

Zobacz wideo Nie lubisz ozdabiać prezentów? Oto łatwe sposoby na pakowanie [Pracownia Bronka]

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony powinny być dzisiaj cierpliwe i skoncentrowane. Tylko tak poradzicie sobie z pewną trudną sprawą. Ale możecie liczyć też na sprzyjający zbieg okoliczności. Dzisiaj spotkacie też pewna ważną dla was osobę. Pomocny znak zodiaku to teraz Koziorożec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą mieć dzisiaj sporo obowiązków. Będą także dość obcesowe. Przez takie zachowanie mogą kogoś urazić. Uważajcie zatem na słowa i nie rzucajcie nieprzemyślanych uwag. Porozmawiajcie z życzliwymi wam znajomymi. Trzymajcie się wspierającego was Barana.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają dzisiaj dobry dzień. Długo sobie pośpią i będą miały okazję dobrze wypocząć. Nie bierzcie więc na siebie zbyt wielu uciążliwych obowiązków. Sprzątanie może chwilę poczekać. Pomocny znak zodiaku to teraz Lew.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj wrażliwe i uczuciowe. Potrzebują wsparcia i dobrego słowa. Macie też dzisiaj wokół siebie pomocne osoby, zatem nie martwcie się o domowe obowiązki. A najlepiej poproście o pomoc przyjacielskie Bliźnięta.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby czeka dobry, udany dzień o ile nie zaczną się zamartwiać na zapas. Dzień sprzyja spotkaniom i nowym znajomościom. W rodzinie wasze zalety zostaną docenione, nie martwcie się. A za sprzyjający wam znak macie dzisiaj Wodnika.