Horoskop dzienny na niedzielę 20 grudnia 2020 roku - Lwy ruszą z pomocą komuś potrzebującemu...

Horoskop dzienny na niedzielę 20 grudnia 2020 roku - w wirze przygotowań do Świąt nie zapomnijcie o potrzebujących. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany nie mają co narzekać, bo wiele spraw przebiegnie całkiem po ich myśli. Muszą zająć się przedświątecznymi obowiązkami, ale wszystko pójdzie im sprawnie. Macie także w planach spotkanie z przyjaciółmi, zatem dzień będzie pełen wydarzeń. Trzymajcie się dzisiaj planów. Pomocny znak zodiaku to dla was Rak.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki chciałyby dzisiaj być rozpieszczane i chwalone. Potrzebują akceptacji jak nigdy. Ktoś obdarzy was dzisiaj komplementem, co wprawi was w znakomity humor. Jednak nie jest to dzień na poważne finansowe sprawy. Te przełóżcie na inny dzień. Przychylny znak zodiaku to Rak.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta czeka dzisiaj bardzo przyjemny i wesoły dzień. Wolny czas poświęćcie raczej na przyjemności. Jeżeli znajdziecie chwilę czasu, możecie zając się też zaległymi rachunkami. Ale nie przesadzajcie z poważnymi zajęciami na dzisiaj. Trzymajcie się blisko wesołego Koziorożca.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki będą dzisiaj w środku pewnych ważnych wydarzeń. Musicie się skupić, aby czegoś nie przeoczyć albo nie zrozumieć opatrznie. Będziecie tez bacznie obserwowani. Wasze sekrety mogą dzisiaj wyjść na jaw. Pomocy znak zodiaku to dzisiaj Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy dostaną dzisiaj dobre wiadomości. Nie będą w żadnym razie narzekać na nudę. Zajmą się sprawami, wiązać się będą z pomocą innym osobom. Macie też dzisiaj szczęście do ludzi. Sprzyjającym wam znakiem zodiaku jest teraz Skorpion.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny powinny powstrzymywać się dzisiaj z nadmiernymi zakupami w internecie. Czy rzeczywiście to wszystko jest wam teraz potrzebne? Coś, co zdarzy się po południu, wymagać będzie od was podjęcia decyzji. Zaufajcie swojej intuicji. A pomocny znak na dzisiaj to Ryby.

Horoskop - Waga (24 września do 22 października)

Wagi czeka dzisiaj rodzinna narada. Będą planować świąteczne i noworoczne spotkania. Nie zapomnijcie, że ktoś liczy na waszą pomoc. Znajdźcie także czas na chwilę odpoczynku. Pomocny znak zodiaku to teraz Skorpion.

Zobacz wideo Jak będzie wyglądał system zachęt? Na co mogą liczyć osoby, które się zaszczepią

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj w nie najlepszym nastroju. Muszą sobie jednak jakoś poradzić z nadchodzącą chandrą. Będziecie skupieni na sobie i swoich przeczuciach. Spróbujcie jakoś się odstresować. Może na dłuższym spacerze? Trzymajcie się blisko pomocnej Wagi.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom dzisiaj zamarzy się władza. Będą chciały narzucić innym swoje zdanie i to za wszelką cenę. Nie lekceważcie jednak cudzego zdania. Może być bardzo pomocne. Dzień sprzyja spotkaniom z przyjaciółmi, ale te odłóżcie na wieczór. Trzymajcie się towarzystwa zodiakalnych Bliźniąt.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce powinny dzisiaj pomyśleć o sobie i zadbać o swoje potrzeby. Różne  pomyłki w końcu okażą się błahe i nieważne. Po południu dobre wiadomości poprawią wam humor. Skucie się też na realizacji swoich marzeń. Pomocny znak zodiaku na dzisiaj to Skorpion.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj zajęte domowymi obowiązkami. .Pewne sprawy będą wymagać od nich podjęcia różnych zobowiązań. Będą mieć także dobrą rękę do zakupów i wypatrzą coś naprawdę ciekawego na prezenty. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Waga.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Rybom sprzyja dzisiaj szczęście. Kłopoty  znikną i okaże się, że przeszkody wcale nie były takie wielkie. Nie słuchajcie tylko cudzych narzekań, aby to nie zepsuło wam humoru. Nie przekładajcie też ważnych spraw na później. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Lew.