Horoskop dzienny na poniedziałek 21 grudnia 2020 roku - Ryby muszą dzisiaj unikać konfliktów...

Horoskop dzienny na poniedziałek 21 grudnia 2020 roku - dzisiaj początek astronomicznej zimy. Trzymajcie się ciepło!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Baranom czują się dzisiaj pełne energii i chcą w pełni cieszyć urokami życia. W pracy nie mają zbyt wielu zadań do wykonania, bo panuje już świąteczna atmosfera. Chętnie też odsuną na inny termin co trudniejsze rodzinne sprawy. Możecie liczyć na wsparcie cierpliwego Koziorożca.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj bardzo pomocne i życzliwe dla ludzi. W dodatku ktoś nowo poznany zaciekawi was swoimi poglądami. Dzięki poczuciu humoru wybrniecie w kłopotliwej sytuacji. Pomocny znak zodiaku na dzisiaj to Strzelec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta maja dzisiaj szansę na większy zarobek. Przypływ gotówki wyraźnie poprawi wam humor.  Uważajcie też na swoje zdrowie. Postarajcie się jednak być bardziej wyrozumiali, szczególnie wobec członków rodziny. Pomocny znak zodiaku to Wodnik.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są zajęte ponad miarę, ale za to pełne energii i bardzo chętne do działania. Nie pozwólcie, aby czyjeś niezbyt mądre żarty wyprowadziły was z równowagi. Jeżeli tylko nabierzecie do tego dystansu, nic nie zburzy wam dobrego humoru. Zadzwońcie dzisiaj do kogoś bliskiego. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj skoncentrowane na nadrabianiu zaległości. Będą aż nadgorliwe w wypełnianiu zadań. Popołudnie sprzyja zakupom, uda wam się upolować coś bardzo ciekawego na prezent. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Baran.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny zajmują się dzisiaj planowaniem przyszłości i wymyślaniem noworocznych zobowiązań. Macie też dzisiaj szczęście do przyjaznych osób, które doradzą wam w pewnej sprawie. Ponadto dzień sprzyja udanym spotkaniom. Trzymajcie się blisko sympatycznego Wodnika.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj pomysłowe i oddane pracy. Będzie można pod tym względem na nich liczyć. Czeka was wiele przedświątecznych spraw do załatwienia. Poszukajcie kogoś, kto was wesprze. Waszym braterskim znakiem jest dzisiaj Byk.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są pełne wiary w swoje siły i optymistycznie nastawione do świata. Dzień spędzą pracowicie i owocnie, skoncentrowane na karierze zawodowej. Będą chciały zrobić dzisiaj na kimś wrażenie. Macie teraz po swojej stronie zodiakalnego Raka.

Zobacz wideo Proste i piękne ozdoby świąteczne. Zrobisz je sam

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce mają dzisiaj bardzo udany i pełen pozytywnej energii dzień. Są tez pełne pomysłów na to, jak sobie poradzić z zawodowymi wyzwaniami. Zyskają też pomocników, dzięki którym szybko uporają się z obowiązkami. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Lew.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce są dzisiaj roztargnione i nerwowe. Trzeba będzie też wywiązać się z dawnych zobowiązań. Po południu nastrój wam się polepszy i spojrzycie na świat innymi oczami. Nie zapomnijcie o załatwieniu pewnej sprawy, o którą prosił was ktoś z rodziny. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Bliźnięta.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają udany dzień, a gwiazdy będą im sprzyjać. Ktoś dawno nie słyszany odezwie się do was i przypomni stare czasy. To wzbudzi w was sporo emocji. Trzymajcie się planu dnia i nie bierzcie na siebie zbyt wielu obowiązków. Wspierać wam będzie ktoś spod znaku Ryb.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mają przed sobą całkiem udany dzień, ale muszą unikać konfliktów. Skupcie się na tym, co najpilniejsze, a z pewnością wszystko się wam uda zrobić na czas. Nie zapominajcie też o danej komuś obietnicy. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Waga.