Horoskop dzienny na wtorek 22 grudnia 2020 roku - Rak zawrze nowe znajomości, Bliźnięta zdobędą uznanie...

Horoskop dzienny na wtorek 22 grudnia 2020 roku - życzymy udanego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są co prawda bardzo dzisiaj roztrzepane, ale i tak wpadną na pomysł, jak by tutaj zarobić pieniądze, ale nie napracować się nadmiernie. Nie będzie to zatem dzień stracony, nawet jeżeli nie wszystko uda się od razu zrealizować. Nie rozpraszajcie się zanadto po południu, bo wtedy grożą wam pewne perturbacje. Pomocny znak zodiaku to teraz Bliźnięta.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bykom dzień upłynie na spotkaniach i wymianie plotek z najbliższymi sąsiadami w domu lub w pracy. Pamiętajcie, że macie do załatwienia jedną sprawę, która nie może długo czekać. Dzień sprzyja także spotkaniom i wyjazdom. Miło bawić się będziecie w towarzystwie Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta czeka udany dzień. Będziecie mieli dzisiaj okazję zrobić dobre wrażenie na ludziach. Okażecie się mili i serdeczni dla każdego, kogo napotkacie. Zaczniecie się też zastanawiać, co warto wpisać do noworocznych postanowień. Sprzyjające wam znaki zodiaku to teraz Rak lub Byk.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki czeka naprawdę udany dzień. Chociaż najpierw będą senne i marudne, po południu wróci im humor. Będą nieco zaskoczone tempem wydarzeń. W końcu dzień okaże się całkiem udany, szczególnie dzięki pewnej wizycie. Macie dzisiaj szansę na nową interesującą znajomość. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Skorpion.

Zobacz wideo Kilka świątecznych myków, które pomogą ci przygotować dom na święta

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są już znudzone codziennymi obowiązkami. Znudzone lub zmęczone i trudno im będzie skupić się na codziennych obowiązkach. Przede wszystkim odpocznijcie i zaplanujcie, co będziecie robić w święta. Pomocny znak zodiaku to teraz Wodnik.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 23 września)

Panny są dzisiaj trochę niepewne siebie, co dla nich jest nowością. A tutaj czeka na rozwiązanie kilka ważnych spraw. Szczególnie istotne będzie dzisiaj popołudnie. Ktoś wam jednak pomoże w przezwyciężeniu trudności. Skorzystajcie ze wsparcia osoby spod znaku Wodnika. 

Horoskop - Waga (24 września do 22 października)

Wagi będą dzisiaj niespokojne i bardzo niezadowolone z pewnej sprawy, która je dzisiaj doścignie. Ale jeśli nie będą się zanadto zagłębiać w szczegóły, poradzą sobie z problemem wcześniej czy później. Wieczorem mogą już odetchnąć pełną piersią. Możliwe też, że niespodziewanie ktoś was dzisiaj odwiedzi. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Strzelec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony nie znoszą przemądrzałych osób, a z takimi będą miały dzisiaj do czynienia. To je zirytuje i zepsuje im część dnia. Postarajcie się jednak nie marnować reszty czasu i zróbcie coś, co poprawi wam nastrój. Może wypad na zakupy, albo obejrzenie ciekawego filmu uratuje wam humor. Trzymajcie się blisko kogoś spod znaku Byka.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą się dzisiaj bardzo starać, aby zrealizować wszystkie zadania, których się podjęły. Bądźcie wierni swoim zasadom. Dzień sprzyja spotkaniom, zatem nastawcie się pozytywnie do świata. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Rak.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce czeka dzisiaj sporo pracy ponieważ szef wymyśli dla nich nowe zadania. Dzień sprzyja także odwiedzinom i nawiązywaniu nowych znajomości. Nie marnujcie okazji do miłych spotkań. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodnikom dzień upłynie szczęśliwie o ile nie dadzą się ponieść nerwom. Nie słuchajcie plotek i niesprawdzonych informacji. Zadbajcie dzisiaj o swój wygląd. Może już najwyższy czas na wizytę u fryzjera. Pomocny znak zodiaku to teraz Baran.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj ciche i spokojne. Nie będą też specjalnie towarzyskie i odmówią spotkań. Wola skupić się na najbliższym otoczeniu. Ktoś zadzwoni do was dzisiaj z ciekawymi wiadomościami. Pomocny znak zodiaku teraz to dla was Lew.