Horoskop dzienny na środę 23 grudnia 2020 roku - Lew beztroski i wyluzowany, na Wagi czekają niespodzianki...

Horoskop dzienny na środę 23 grudnia 2020 roku - mamy nadzieję, że przygotowania do świąt już niemal za wami. Miłego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany spędzą dzień dość spokojnie. Nie będą nadmiernie gadatliwe i niektóre poglądy zostawią tylko dla siebie. Po co drażnić otoczenie? Nie wygłaszajcie wszem i wobec swoich kąśliwych uwag. Sprawdźcie też, co słychać u niektórych bliskich. Pewnie za wami tęsknią. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Wodnik.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj nieco podejrzliwe. Trzymajcie się jednak z dala od plotek. Spotkanie z pewną osobą może oznaczać przełom w waszym życiu uczuciowym. Ponadto warto dzisiaj obdzwonić rodzinę i sprawdzić, czy u nich wszystko w porządku. Sprzyjający znak zodiaku na dziś to Wodnik.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta muszą się dzisiaj postarać. To ostatni dzwonek na zakup prezentów, jeżeli o kimś jeszcze zapomnieliście. W domu będziecie chętni do pracy i szybko uwiniecie się z obowiązkami dzięki pomocy ze strony rodziny. Pomocny znak zodiaku na dzisiaj to Ryby.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki coś dzisiaj senne i leniwe. Może to jeszcze nie czas na zabawę, ale macie dzisiaj wyjątkowo nieciekawy nastrój. Nie będziecie też specjalnie oszczędni. Wyprawa do sklepów skończy się wielkimi zakupami. Trzymajcie się blisko sprzyjającego wam Skorpiona.

Zobacz wideo Kilka propozycji, jak przyrządzić śledzia na święta

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj beztroskie i łagodne niczym baranki. Będą starały się pogodzić ze wszystkimi, z którym miały na pieńku. To czas miłych spotkań i ciepłych życzeń. Wygląda na to, że pogodzicie się nawet z zatwardziałymi wrogami. Sprzyjający znak zodiaku to na dzisiaj Ryby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mają pracowity czas, jak zresztą wszyscy w tym czasie. W wirze przygotowań do świąt nie zapomnijcie o złożonych obietnicach i spotkaniu. Nieoczekiwanie też ktoś się do was odezwie, kogo dawno nie słyszeliście. Sprzyjającym znakiem pozostaje dzisiaj Strzelec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi czeka dzisiaj sporo niespodzianek. Nie wszystkie okażą się miłe, ale trzeba będzie jakoś sobie z nimi poradzić. Nie zmarnujcie okazji do zmiany. Przyda się wam nowe wyzwanie. Pomocny znak zodiaku to teraz Byk.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony zdobędą się dzisiaj na odwagę i postawią na swoim w pewnej ważnej sprawie. To będzie wasz osobisty sukces. Rodzina okaże się dzisiaj pomocna i nie zostawi was samych. W sumie czeka was dobry dzień. Trzymajcie się blisko przyjaznej Wagi.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są zajęte rozwiązywaniem osobistych spraw. Nie zepsujcie sobie jednak dnia przez rozpamiętywanie urazów. Wprost przeciwnie, czas wyjaśnić nieporozumienia. Nie słuchajcie plotek i nie dajcie się zmanipulować. Pomocny znak zodiaku dzisiaj to Bliźnięta.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce skoncentrują się dzisiaj na niesieniu pomocy. Po południu przyjaciele chętnie się z wami spotkają. Uważajcie jednak na wydatki, łatwo bowiem wydaje się pieniądze, a trudniej zarabia. Sprzyjającym znakiem na dzisiaj jest Rak.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki nie narzekają dzisiaj na brak zajęć. Trudno im będzie nadążyć ze wszystkim. Nie denerwujcie się, tylko powiedzcie głośno, że nie dacie rady i potrzebujecie wsparcia. Pomoże wam urok osobisty i umiejętności organizacyjne. Sprzyjają wam teraz pracowite Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mają dzisiaj spokojny dzień. Aż się będą temu dziwić. Wykorzystają wolny czas na spotkania z przyjaciółmi. Dopiero pod wieczór pojawią się nowe obowiązki. Pomocny znak zodiaku na dzisiaj to Bliźnięta.