Horoskop dzienny na czwartek 24 grudnia 2020 roku - Szczęśliwych, Zdrowych, Udanych Świąt!

Horoskop dzienny na czwartek 24 grudnia 2020 roku - życzymy wszystkim szczęśliwych Świąt!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj zapatrzone w przeszłość. Uznają, że tradycja jest tradycją i nie ma co wprowadzać przesadnie nowości. Postarają, aby na stole pojawiły się tradycyjne potrawy, a wokół brzmiały kolędy. Zajmą się zatem z zaangażowaniem świątecznymi przygotowaniami. Przychylny znak zodiaku na dzisiaj to Lew.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są bardzo przejęte rodziną i świętami. Pragną pokazać się z jak najlepszej strony. Wasze starania zostaną zauważone i docenione. Nie bądźcie tylko zbytnio nerwowi, bo ze wszystkim zdążycie. Tegoroczna wigilia okaże się nawet udana, mimo wielu przeszkód. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Baran.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta okażą się dzisiaj pracowite, zatem będzie można na nie liczyć przy przygotowywaniu kolacji wigilijnej. Nie przesadzajcie tylko z perfekcją, nie wszystko musi być takie dopracowane. Pewna doza luzu także się przydaje. I nie zapomnijcie zadzwonić do dalszej rodziny. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Strzelec.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki potrzebują dzisiaj spokoju i poczucia bezpieczeństwa. Choinkę będziecie mieć najładniejszą, a przygotowane dania wigilijne okażą się przepyszne. Macie przed sobą miły i rodzinny wieczór. Trzymajcie się blisko pogodnego Byka.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są w nastroju sentymentalnym, a przy tym serdeczne i wyrozumiałe. Będą też chciały powspominać i powyciągają z zakamarków stare zdjęcia. Pomyślcie także o najbliższych. To dobry dzień na ocieplenie kontaktów z kilkoma osobami. Przychylnym znakiem jest dla was Wodnik.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są ambitne, zatem nie chcą żadnych niedociągnięć na wigilijnej kolacji. Wszystko musi być perfekcyjne. Ale zdaje się, że w wirze przygotowań zabrało im prezentów i muszą szybko coś zaimprowizować. Niektóre pomysły okażą się trafione w dziesiątkę. Sprawicie komuś wiele radości. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Byk.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi postanowią, że tradycja rodzinna jest dzisiaj najważniejsza i poświęcą się na poważnie organizowaniu wigilii. Będziecie uważni i wymagający. Uśmiechnijcie się, bo bez tego nie ma udanego wieczoru. Możecie liczyć na wsparcie ze strony starszych osób. Przychylny znak zodiaku to dzisiaj Lew.

Zobacz wideo "Nie można zamknąć własnego ja i mówić, że tylko ja jestem nieszczęśliwa"

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony wezmą się za świąteczne przygotowania z zapałem i poświęceniem. Dzięki takiej postawie uda się wszystko zrobić perfekcyjnie. Czeka was naprawdę miły wieczór. Dzisiaj wyjątkowo sprzyja wam szczęście. Pomocny znak zodiaku to teraz Ryby.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom, mimo ogromnych chęci, czas będzie uciekał niczym przysłowiowy zając. Trudno im będzie zdążyć ze wszystkim na czas, jeżeli nie poproszą rodziny o pomoc. Na szczęście najbliżsi nie zostawią was samych. Przychylny znak zodiaku to dzisiaj Baran.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce spróbują coś zmienić w świątecznych zwyczajach, ale rodzina nie będzie tym zachwycona. Ale i tak coś tam przemycicie. Wieczór okaże się udany, a prezenty trafione. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Skorpion.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki uważają, że nic nie jest ważniejsze w roku niż Wigilia, dlatego postarają się, aby wypadła perfekcyjnie. Nie martwcie się, wasze starania zyskają uznanie, w atmosfera przy stole okaże się bardzo serdeczna. Przychylny znak zodiaku to dzisiaj Bliźnięta.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są szczere i życzliwe, chętnie angażują się w świąteczne przygotowania. Dzisiaj mają też okazję do przeprowadzenia ważnych rozmów, zatem przy wigilijnym stole będzie o czym rozmawiać. Pamiętajcie także, aby zadzwonić do kogoś, kto czeka na wasz odzew. Trzymajcie się blisko przyjacielskich Bliźniąt.