Horoskop dzienny na piątek 25 grudnia 2020 roku - tradycja okaże się ważna dla Lwów, Strzelce nie będą leniuchować...

Horoskop dzienny na piątek 25 grudnia 2020 roku - świąteczny nastrój niech trwa jak najdłużej. Wesołych Świąt!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany nie spędzą całego dnia w domu tylko z chęcią wybiorą się na dłuższy spacer. To dzień, w którym pomożecie starszej potrzebującej osobie, a świąteczny nastrój  będzie wam służył. Macie też mnóstwo pomysłów na przyszłość, którymi podzielicie się z najbliższymi. Przychylny znak zodiaku to dzisiaj Wodnik.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są teraz zajęte sprawami rodzinnymi. Będą musiały przekonać rodzinę do pewnych pomysłów. Wieczór poświęćcie na rozmowy z przyjaciółmi i podtrzymywanie ciepłych relacji z najbliższymi. Trzymajcie się blisko przyjaznych Bliźniąt.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta muszą nieco odpocząć i nadrobić zaległości w spaniu. Jak się już wyśpicie, czeka was całkiem sympatyczny dzień. Nie będziecie się nudzić, a spotkania z rodziną okażą się udane. Cieszcie się urokami życia w towarzystwie zodiakalnej Ryby.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj trochę uparte i zdecydowane bronić swojego zdania do końca. Czas przy świątecznym stole wykorzystacie też o nawiązywania bliższych relacji z najmłodszymi członkami rodziny. W końcu będziecie się dobrze bawić. Sprzyjające znaki zodiaku to Rak i Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lew ma dzisiaj znakomity nastrój, na który wpłyną też rozmowy i ciekawe spotkania online. Dawno nie widziane osoby okażą wam zainteresowanie i serdeczność. Pamiętajcie też o danych obietnicach i o krewnych, którzy zostali sami. Odezwijcie się do nich. Trzymajcie się blisko zodiakalnego Byka.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj ciekawe, co słychać u rodziny i znajomych, zabiorą się zatem za organizowanie spotkań online. Wybierzecie się też na świąteczny spacer. Po południu czeka was znaczna poprawa nastroju. Trzymajcie się blisko zodiakalnego Strzelca.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są w znakomitym nastroju, a w dodatku świąteczny dzień okaże się udany. Będziecie podtrzymywać ciepłe relacje z innymi, brać udział w rodzinnych dyskusjach i dobrze się bawić. Macie też szansę na poznanie kogoś miłego. Może ktoś z rodziny przyprowadzi gościa. Trzymajcie się blisko zodiakalnego Raka.

Zobacz wideo "Nie można zamknąć własnego ja i mówić, że tylko ja jestem nieszczęśliwa"

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj towarzyskie i chętnie do długich rozmów. Spotkania rodzinne poruszyły wiele w waszych sercach. Pojawi się też  nutka nostalgii. Będziecie tęsknić za dawnymi czasami. Na razie pozostają wam spotkania online. Ale macie nadzieje, że to minie. Sprzyjające znaki na dzisiaj to Lew.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce okażą się nadzwyczaj pracowite. Są przekonane, ze bez nich rodzina nie da sobie rady. Od rana będą wymyślać różne aktywności. Zainteresujcie się też, czy ktoś nie potrzebuje od was pomocy. Przychylny znak zodiaku to teraz Ryby.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają przed sobą udany dzień, a przygotowany świąteczny obiad okaże się pyszny. Rodzinna atmosfera będzie wam bardzo odpowiadać. Wszyscy też chętnie będą słuchać o waszych sukcesach. To będą udane święta. Trzymajcie się blisko towarzystwa Wagi.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj nastawione na rodzinę i jej potrzeby. Wpadniecie w wir rodzinnych spotkań i zwierzeń. Rodzinne rozmowy przy stole okażą się bardzo inspirujące. Odezwie się także ktoś bliski sercu, chociaż na razie nie możecie się spotkać. Sprzyjający znak zodiaku to Byk.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą się zastanawiać nad życiem co wprawi je w nostalgiczny nastrój. Porozmawiajcie ze starszymi członkami rodziny, oni też lubią wspominać. Trzymajcie się osób, które emanują pozytywną energią. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Waga.