Horoskop dzienny na sobotę 26 grudnia 2020 roku - Lwy szukają uznania, Strzelce czeka udany dzień...

Horoskop dzienny na sobotę 26 grudnia 2020 roku - odpoczywajcie i cieszcie się słońcem. Milego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany przeżyją dzisiaj wzruszające momenty z rodziną, może też ruszą odwiedzić miejsca swojego dzieciństwa. Złożycie też teraz świąteczne postanowienie, że będziecie więcej czasu spędzać z rodziną. Zdarzy się wam teraz kilka miłych i zaskakujących rzeczy. Macie po swojej stronie osobę spod znaku Wodnika.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki dzisiaj zaczęły znowu myśleć o swojej karierze. Będą też musiały pomóc komuś albo załatwić jakieś sprawy organizacyjne. Ale za to zyskacie wdzięczność bliźnich i zostaniecie docenieni za swoje zaangażowanie. Przychylny znak zodiaku to teraz Koziorożec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta nie mają co narzekać, czeka je sympatyczny dzień. Będziecie wyjątkowo serdeczni i uczynni. Nie odmówicie pomocy komuś potrzebującemu. Dzięki wam ktoś poczuje się dzisiaj lepiej. Czeka was także dzień biesiadowania. Idźcie potem na dłuższy spacer. Trzymajcie się blisko przyjacielskich Ryb.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki zajmą się dzisiaj przygotowywaniem stołu i organizowaniem rodzinnego spotkania. Czekają was pozytywne emocje i wzruszenia przy oglądaniu rodzinnego albumu. Będziecie wspominać stare czasy i tęsknić na niektórymi osobami. Sprzyjający znak zodiaku dzisiaj to Byk.

Zobacz wideo Niektóre piosenki świąteczne są wspaniałe. Niestety bywają też gorsze

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą chciały pomóc dzisiaj komuś potrzebującemu. Chcą też, aby ktoś zauważył ich starania. Przyjemność sprawiają wam też tradycyjne symbole świąteczne i zadbacie o to, aby było ich jak najwięcej. Przychylny znak to dla was dzisiaj Byk.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny nie chcą się dzisiaj wplątywać w rodzinne dyskusje. Powspominacie tylko stare czasy i uronicie łezkę nad przeszłością. Ale pamiętajcie, że przy świątecznym stole lepiej nie rozmawiać o polityce. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą miały pewne trudności, aby skupić się na domowych obowiązkach. Będą odpowiedzialne za przygotowanie rodzinnego spotkania przy stole i przejmą się tą trudną rolą. Pomożecie też potrzebującym. Trzymajcie się blisko przyjaznych wam Ryb.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony czekają szczęśliwe zbiegi okoliczności i niespodziewane spotkania. Może zadzwoni ktoś ze starych i dawno niewidzianych przyjaciół. Pamiętajcie także, aby zadzwonić do kogoś, kto za wami tęskni. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Panna.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są w znakomitym nastroju, a czekające je dzień zapowiada się wspaniale. Chętnie uczestniczą w rozmowach przy rodzinnym stole i biesiadują na całego. Może jednak wstaniecie na chwilę od talerzy i wyjdziecie na świeże powietrze. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Rak.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą chciały dzisiaj wykazać się w kuchni. Powstrzymajcie swoje zapędy i nie gotujcie już nic więcej. Usiądźcie w spokoju przy stole i porozmawiajcie. Czas na chwile wytchnienia. Sprzyjający znak zodiaku to Wodnik.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są pełne optymizmu i serdeczności. Święta są dobrą okazją do odnowienia relacji z dalszą rodziną. Wykorzystajcie zatem dobrze ten czas i odezwijcie się do ciotek czy wujków. Zapomnijcie o starych urazach i bawcie się dobrze. Pomocny znak zodiaku to teraz Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby wreszcie nacieszą się rodziną. Mają wiele do opowiedzenia o wydarzeniach poprzedniego roku, ale chętnie też posłuchają nowin. W sprawach rodzinnych wykażcie się dzisiaj empatią. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Panna.