Horoskop dzienny na niedzielę 27 grudnia 2020 roku - Ryby pragną zmian w swoim życiu...

Horoskop dzienny na niedzielę 27 grudnia 2020 roku - życzymy udanej niedzieli!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany wreszcie wyrwą się z rodzinnych obowiązków i porządnie wypoczną. Pod wieczór zdecydują się na dłuższy spacer po świątecznych ulicach. Spotkanie z przyjaciółmi da wam sporo radości. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Lew.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą dzisiaj rozmarzone i wyciszone. To dlatego, że poświęcą się wspomnieniom. Powroty do przeszłości mogą być zresztą bardzo ciekawe i inspirujące. Dzień sprzyja także trosce o zdrowie. Zainteresujcie się zdrową dietą i niskokalorycznymi produktami. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Lew.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta zastanawiają się dzisiaj nad swoją sytuacją finansową. Ponadto macie dzisiaj okazję poznać kogoś, z kim połączy was dłuższa znajomość, a nawet przyjaźń, jeśli się tylko postaracie. Unikajcie sporów przy stole i bawcie się dobrze w rodzinnym gronie. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Lew.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mają teraz ochotę na leniuchowanie. Najchętniej dzień spędziłyby w szlafroku na kanapie przed telewizorem. Ale nie da się tak spędzić całego dnia. Wigoru doda wam nawet niewielki spacer. Wyrwijcie się z domu i spotkajcie z kimś spod znaku Byka.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy chciałyby dzisiaj odpocząć i pobyć chwilę w ciszy i spokoju. Są nastawione pozytywnie do świata i z ciekawością czekają na to, co przyniesie najbliższa przyszłość. Możecie też zaufać dzisiaj intuicji. Ostrzeże was przed nieżyczliwą osobą. Pomocny znak zodiaku to teraz Byk.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny chciałyby już wyruszyć gdzieś do ciepłych krajów. Ale póki co trzeba będzie doradzić lub pomóc krewnym, zatem dzień będziecie mieć zajęty. Ale potem zamiast porządkami w kuchni zajmijcie się zdrowiem i kondycją. Przychylny znak zodiaku to teraz Strzelec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj nastawione na kontakty ze światem. Chcą poszerzyć grono przyjaciół i nie zapomną też o podtrzymywaniu starych więzów. Postarajcie się o ciekawe sposoby spędzenia wolnego czasu, bo nie macie go za wiele. Warto wykorzystać każdy dogodny moment. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Strzelec.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony mają przed sobą sympatyczny dzień. Cały czas będą emanować radością i optymizmem. W razie jakichkolwiek problemów postawią na niekonwencjonalne rozwiązania. Nie macie co włączać się w niepotrzebne sąsiedzkie spory. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Wodnik.

Zobacz wideo Aplikacje, które pomogą zrealizować noworoczne postanowienia

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj zamyślone i rozmarzone. Niestety, mają sporo do zrobienia, ponieważ zobowiązały się do kilku rzeczy. A nie lubią nikogo zawodzić. Uważajcie przy tym, aby nie przesadzić z niektórymi sprawami. Warto wcześniej porozmawiać z przyjacielskim Skorpionem.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą dzisiaj pracowite. Dzień sprzyja rozpoczynaniu nowych spraw. Warto zdecydować się na coś, o czym myślicie już od dawna. Wykorzystajcie wolny czas. Zadbajcie też o swoje zdrowie i kondycję. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Rak.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki czeka w sumie sympatyczny dzień. Pamiętajcie, że niewielka przerwa w rodzinnych obowiązkach dobrze wam zrobi. Oddajcie się lenistwu i postarajcie się nie ruszać nawet palcem przez pół dnia. Po południu coś jednak wyrwie was z domu. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Strzelec.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby poszukują dzisiaj nowości. Zastanawiają się, czy nie czas na poważniejszą zmianę. Może warto pomyśleć choćby o zmianie fryzury. Tak czy owak, nie możecie zamykać się w czterech ścianach. czas na otwarcie się na świat. Dobrze jest teraz trzymać się blisko przyjacielskiej Panny.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.