Horoskop dzienny na poniedziałek 28 grudnia 2020 roku - Byki myślą o karierze, Panny w dobrym humorze...

Horoskop dzienny na poniedziałek 28 grudnia 2020 roku - udanego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj w dobrym nastroju. Ogarnie was optymistyczny nastrój i będziecie skupieni na przyszłości. Warto chwilę pomyśleć, co możecie też zrobić dla innych ludzi. Czeka was miły dzień i wreszcie odpoczniecie i wyśpicie się za wszystkie czasy. Trzymajcie się blisko przyjaznego Wodnika.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki chcą coś robić dla swojej kariery. Uznają, że czas na zmiany w życiu zawodowym. Będziecie więc rozmyślać nad przyszłością i planować kolejne kroki. Waszym priorytetem nie będą jednak pieniądze, a odpowiedzialność. Pomocny znak zodiaku to Koziorożec.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są ożywione i pełne pomysłów od samego rana. Zwykłe obowiązki będą was nudzić.  Odważnie ruszycie z nowymi zadaniami. Nie nie krytykujcie przy tym nadmiernie innych ludzi i wszystko wokół was. Sprzyjający znak zodiaku to Wodnik.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są odważne i bezkompromisowe. Wasza determinacja bardzo się przyda, gdy ktoś poprosi was o wsparcie. Skupcie się dzisiaj na najważniejszych sprawach. Nie kierujcie się też   zwykłymi nawykami. Czas coś zmienić. Trzymajcie się przychylnego wam Skorpiona.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają dzisiaj ciekawski nastrój. Są też w żartobliwym nastroju. Ale najbardziej na świecie pragną spokoju i wylegiwania się w łóżku. Dzień sprzyja odpoczynkowi i nadrabianiu zaległości w spaniu. Sprzyjający znak zodiaku to dla was dzisiaj Strzelec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mają dzisiaj świetny humor. Mimo wielu zajęć będziecie się dobrze bawić. Nie wygłaszajcie dzisiaj krytycznych uwag.po adresem pewnej osoby. Ponadto udzielicie komuś wsparcia. Ktoś będzie wam za to wdzięczny. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Rak.

Zobacz wideo Włosy zimą lubią się przesuszać i elektryzować. Zaradzić temu może olejowanie

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj w znakomitym nastroju. W dodatku świat wam dzisiaj sprzyja. Macie przed sobą dzień pełen rozrywek i spotkań. Wybierzecie się też z wizytą albo ktoś was teraz odwiedzi. Ale też solidnie odpoczniecie. Pomocny znak zodiaku to Lew.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj w nostalgicznym nastroju. Skorzystajcie też dzisiaj z okazji do odpoczynku. Możecie podzwonić do znajomych i pogadać o różnych sprawach, ale nie podejmujcie się większych zadań. Teraz czas na relaks. Pomocny znak zodiaku to na dzisiaj Rak.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj skrupulatne i wszystko będą chciały podliczyć i skalkulować. Czas na podsumowanie wydatków. Zaczniecie też planować najbliższe tygodnie. Uznacie, że nadszedł czas na zmiany. Nawet odważne i nieco szalone pomysły będą się im podobać. Przychylny znak zodiaku na dzisiaj to Baran.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce zamkną się dzisiaj w czterech ścianach i zapragną spokoju. Będą też rozmyślać o swojej sytuacji finansowej i szukać dodatkowych źródeł zarobku. Po południu dobra wiadomość poprawi wam humor. Przychylne znaki zodiaku to dzisiaj Byk oraz Rak.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki okażą się dzisiaj uparte i bezkompromisowe. Będziecie mieć sporo energii, którą przeznaczycie na niesienie pomocy innym ludziom i bronienie pokrzywdzonych. Teraz ważne dla was będzie przestrzeganie prawa. Ponadto będziecie mieć szczęście w miłości. Przychylne znaki zodiaku to na dzisiaj Baran i Bliźnięta.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są w refleksyjnym nastroju. Najchętniej cały dzień spędziłyby w domu i nie angażowały się w żadne wydarzenia. Ważne będzie dla nich słuchanie swojego wewnętrznego głosu. Odpoczynek poprawi wam humor na dłużej. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Byk.