Horoskop dzienny na wtorek 29 grudnia 2020 roku - Barany mają udany dzień, Byki muszą uważać, aby nie rozpętać burzy...

Horoskop dzienny na wtorek 29 grudnia 2020 roku - czas na noworoczne postanowienia. Już takie macie?

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mają przed sobą udany choć pracowity dzień. Dzięki temu uporają się z niemal wszystkimi zaległymi sprawami, a konkurenci zostaną daleko w tyle. Uważajcie jednak na ewentualne pomyłki. Trzymajcie się blisko pogodnego Lwa.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki muszą dzisiaj uważać, aby nie doszło do awantury. Spotkają osoby nieprzychylne lub zazdrosne. Nie zdradzajcie też za bardzo swoich zawodowych planów. To nie jest najlepszy moment. Sprzyjający znak zodiaku na dzisiaj to Lew.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają szczęście i czeka je sukces tam, gdzie się tego nie spodziewały. Wpadną na pomysł, jak szybko załatwić pewną zaległą sprawę. Okażą się przy tym być dość uparte. Sprzyja im dzisiaj osoba spod znaku Panny.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są nieco niespokojne i roztargnione. Wobec tego grożą im pomyłki i zguby. Nie traćcie jednak optymizmu, może wszystko się jakoś ułoży. Pomyślcie też o noworocznych postanowieniach. Niektóre warto nawet zapisać. Pomocny znak zodiaku to teraz Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy nie będą się dzisiaj niczym specjalnie kłopotać. Zaczną też planować przyszłość. Chcą przede wszystkim poprawić swoją pozycję zawodową. Nie przesadzajcie jednak z zadaniami. Umiar przede wszystkim, bo napracujecie się, a zapomnicie o odpoczynku. Pomocny znak zodiaku to teraz Byk.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny mają przed sobą pracowity dzień. Na szczęście wasze zaangażowanie zostanie zauważone i docenione. Rozejrzyjcie się także za ciekawym towarzystwem. Przyda wam się trochę rozrywki. Trzymacie się też swoich planów. A sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Baran.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mogą mieć dzisiaj dość dziwny dzień. Ciągle będzie je coś zaskakiwać. Zdarzą się rzeczy, których w ogóle się nie spodziewaliście. Macie też okazję zakończyć pewien spór związany z przyjaciółmi. A sprzyja wam teraz ktoś spod znaku Lwa.

Zobacz wideo Aplikacje, które pomogą zrealizować noworoczne postanowienia

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są zdyscyplinowane i przedsiębiorcze. Zaczną omawiać zawodowe plany i przygotowywać się do ich realizacji. Jeżeli odpowiednio się zaangażujecie w pracę, uda wam się wybrnąć z finansowych kłopotów. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Bliźnięta.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce szukają dzisiaj zrozumienia u ludzi. Będą chciały znaleźć kogoś, kto je wysłucha. Nie przesadźcie tylko z egocentryzmem. Inni też mają swoje problemy. Trzymajcie się blisko przyjaciół. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Skorpion.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce mają dzisiaj okazję pomóc potrzebującej osobie, co zrobią chętnie i z zaangażowaniem.  Ale nie pozwolą też na żadne uwagi na temat swojej osoby. Jeżeli macie plany na sylwestra, przemyślcie je jeszcze raz. A pomocnym znakiem na dzisiaj jest Lew.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki nauczą się dzisiaj czegoś nowego. Być może będzie to mieć coś wspólnego z nowymi zadaniami w pracy. Te Wodniki, które lubią gotować, stworzą dzisiaj niemal dzieło sztuki. Ktoś przez to straci dla was głowę. Trzymajcie się towarzystwa przychylnej wam Panny.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są coś dzisiaj rozleniwione. Będą niechętnie patrzeć na nowe obowiązki, które chce na nie nałożyć szef. Uważajcie dzisiaj na swoje słowa. Mogą kogoś zranić. Nie wydawajcie też fortuny na całkiem niepotrzebne rzeczy. A sprzyjającym znakiem zodiaku jest dzisiaj Panna.