Horoskop dzienny na czwartek 31 grudnia 2020 roku - Barany pełne sił, Lwy szukają odmiany...

Horoskop dzienny na czwartek 31 grudnia 2020 roku - udanej zabawy!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany czują się dzisiaj pełne energii i pomysłów. Pokażecie się z waszej najlepszej strony. Ponadto ktoś was dzisiaj miło zaskoczy. Uda się wam przeżyć ciekawego, niekonwencjonalnego Sylwestra. A sprzyjający znak zodiaku to teraz Waga.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki zajmą się dzisiaj planami na przyszłość i szukaniem nowych zyskownych przedsięwzięć. Będziecie szukać zaufanych ludzi do współpracy. Po południu czas na zajęcie się zdrowiem i urodą przed sylwestrowym spotkaniem. Trzymajcie się blisko pomocnej Wagi.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta od rana przygotowują się na sylwestrowe spotkanie. Chcą dogonić najnowsze trendy w modzie. Przy okazji przyjdą wam do głowy niemal genialne pomysły. Bawcie się dobrze. Sprzyjający znak zodiaku to na dzisiaj Rak.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki nie dadzą sobie dzisiaj w kaszę dmuchać. Będą walczyć o swoje interesy. Domowe obowiązki zostawią innym i zaczną myśleć o własnych przyjemnościach. Najważniejsze to porządnie odpocząć, bo potem potrzebować będziecie sporo energii. Pomocne znaki zodiaku to dzisiaj Bliźnięta.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy nie chcą dzisiaj zajmować się przyziemnymi sprawami. Wyruszą na długi spacer i nie pozwolą przykuć się do kuchni. Ważniejsze będą przygody i udana zabawa. Czas odetchnąć od codzienności. Pomocny znak zodiaku to Wodnik.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny jakieś takie poważne, przyglądają się swoim finansom i robią plany na przyszłość. Uznają, że czas na oszczędności. Możecie teraz liczyć na pomoc pewnej osoby. Nie martwcie się, wybrniecie z kłopotów bez trudu. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Byk.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagom dzień upłynie miło i szybko doczekają się zabawy. Wcześniej jednak czeka was podjęcie ważnej decyzji. Może dojść przy tym do niepotrzebnej sprzeczki. Bądźcie zatem ostrożni w słowach. Trzymajcie się rad pomocnego Raka.

Zobacz wideo Aplikacje mobilne na nowy rok

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj zamyślone, wręcz melancholijne. Niespecjalnie maja ochotę na wieczorne zabawy. Ktoś jednak poprawi wam humor i nieźle rozbawi. Trzymajcie się energetycznych i pogodnych ludzi.  Pomocny znak zodiaku to teraz Wodnik.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj pełne energii i niesamowitych pomysłów. Przejdą przy tym same siebie. Trudno będzie za wami nadążyć. Macie dzisiaj powodzenie w miłości, wykorzystajcie okazję do nawiązania bliższych więzów. Sprzyjający znak zodiaku to Ryby.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce nie mają dzisiaj ochoty na zabawę. Wolą raczej cichsze domowe spotkanie. Ktoś będzie jednak próbował was gdzieś wyciągnąć. Niestety, możecie być nieco opryskliwi. Warto dzisiaj rozejrzeć się za sprzyjającym wam Wodnikiem.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą dzisiaj chwytać się różnych pomysłów i to niemal wszystkich na raz. Będą miały kłopot z podjęciem decyzji. W dodatku przygotowania do sylwestra zajmą wam nieco czasu. Skupcie się na swoim wyglądzie, reszta może poczekać. Trzymajcie się blisko pomocnego Koziorożca.

Horoskop - Ryby (19 stycznia do 20 marca)

Ryby wolałyby spędzić sylwestra w ciszy i spokoju. Chcą chwilę pomyśleć i zająć się układaniem planów na następne miesiące. Uznają, że kilka spraw wymaga pilnego działania. A potem cicha domowa impreza zupełnie im wystarczy. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Koziorożec.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.