Horoskop dzienny na piątek 1 stycznia 2021 roku - Lwy układają listę noworocznych postanowień, Byki marzą o odmianie...

Horoskop dzienny na piątek 1 stycznia 2021 roku - Szczęśliwego Nowego Roku!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj dzielnie walczyć o swoje prawa, nawet jeśli miałoby to oznaczać, że wdadzą się w burzliwy spór. Ale rano większość czasu poświęcicie na pielęgnowanie urody, nadwerężonej ostatniej nocy. Wyśpijcie się dobrze, wypocznijcie za wszystkie czasy. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Byk i Koziorożec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki szukają dzisiaj przygód i nowych doznań. Codzienność je nie interesuje. Być może wdadzą się w jakieś flirty i zauroczą pewna osobę. Niektóre jednak zdecydują się tylko na obejrzenie romantycznego filmu. Trzymajcie się blisko Baran oraz Wodnika.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta czekają dzisiaj niespodzianki. Ale nie będą tym zachwycone. Są dzisiaj nastawione raczej nieufnie do świata i uznają, że nie ma co wierzyć w niektóre opowieści. Trzymajcie się blisko przyjaznych Ryb. To dobre towarzystwo na dzisiaj.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki okażą się dzisiaj chętne do rozmów i spotkań, mimo całonocnego szaleństwa znajdziecie też chwilę na rodzinne spotkanie. Będziecie dzisiaj zmuszeni do podjęcia ważnej decyzji. Nie róbcie jednak tego zbyt pochopnie. Sprzyjające znaki zodiaku to Bliźnięta i Lew.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj spokojne i wyciszone. Będą myśleć o noworocznych postanowieniach i zastanawiać się nad przyszłością. Nie składajcie tylko zbyt wielu obietnic, których trudno będzie dotrzymać. Zregenerujcie siły, odpocznijcie porządnie. A sprzyjające znaki zodiaku to Rak oraz Skorpion.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj wesołe, odważne i bardzo aktywne. W dodatku wokół zapanują artystyczne klimaty. Będą tryskać pozytywną energią i marzyć o przyszłości. Niektóre wasze pomysły okażą się prawie genialne. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Byk oraz Bliźnięta.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi marzą dzisiaj o spokoju i odpoczynku. Zamiast wystawnego obiadu noworocznego wybiorą kanapę i dobry serial. Nie pozwolą, aby ktoś zakłócił ich spokój. Mogą wtedy okazać się nieprzyjemne. Pomocny znak zodiaku to Rak.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony spoglądają dzisiaj na świat z wielką uwagą. Nowy Rok wyda im cię całkiem obiecujący. Postanowią skupić się na realizacji noworocznych postanowień, tym razem już naprawdę. Pierwsze z nich dotyczy zdrowia i kondycji, zatem wybiorą się na dłuższy spacer i porozciągają mięśnie. Sprzyjające dzisiaj znaki zodiaku to Panna oraz Waga.

Zobacz wideo Mandat za spacer w sylwestra? Niejasne wypowiedzi przedstawicieli rządu

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce skoncentrują się dzisiaj na robieniu noworocznych planów i porządkowaniu finansów. Zdaje się, że wymyślą nowy sposób na zaoszczędzenie trochę pieniędzy. Możecie liczyć, że ktoś pomoże wam dzisiaj, gdybyście mieli kłopoty. Sprzyjające znaki zodiaku to dzisiaj Baran oraz Waga.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce ruszą dzisiaj na wycieczki i długie spacery. Pogoda będzie sprzyjać, a widoki okażą się zachwycające. A w pewnej trudnej sprawie okaże się, że to wy macie rację. Możecie liczyć na wsparcie ze strony pewnego znajomego. Najlepszym towarzystwem będzie dzisiaj Baran oraz Strzelec.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki czeka dzisiaj sympatyczny dzień, mimo oznak pewnego zmęczenia. Skoncentrują się na planowaniu finansów na najbliższe miesiące i na myśleniu, jak poprawić swoją sytuację. Może poszukają jakiegoś godnego zaufania partnera do biznesu? Sprzyjający znak zodiaku to teraz Skorpion.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą dzisiaj w swoim żywiole. Przyjdą im do głowy wspaniałe pomysły, które warte będą realizacji. Zapamiętajcie je, bo przydadzą się w przyszłości. Nie zniechęcajcie się przeszkodami. Poszukajcie wsparcia w najbliższej rodzinie. Pomocny znak zodiaku na dzisiaj to Byk.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.