Horoskop dzienny na sobotę 2 stycznia 2021 roku - Wodniki wyjaśnią nieporozumienia, Ryby czeka udany dzień...

Horoskop dzienny na sobotę 2 stycznia 2021 roku - życzymy udanego dnia!

Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dzisiaj zmuszone z kimś rywalizować. Może się to skończyć pewną awanturą. Uważajcie szczególnie na problemy związane z pracą, aby was nie wciągnęły w wolny dzień. Wieczorem czeka was niewielka burza, postarajcie się trzymać nerwy na wodzy. Pomocny znak zodiaku to teraz Ryby.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą miały dzień zajęty od rana różnymi sprawami, a to zawodowymi, a to prywatnymi, przy czym humor będzie wam dopisywał.  Pamiętajcie o złożonej obietnicy i zadzwońcie do bliskiej wam kiedys osoby. Czas zakończyć z zaszłościami. A pomocny znak zodiaku to teraz Rak.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą dzisiaj naprawiać swoje błędy. Dzień sprzyja także porządkowaniu otoczenia. Czekają was też chwile, gdy trzeba będzie powstrzymywać się przed wybuchem. Unikniecie jednak nieciekawej sytuacji dzięki wsparciu przyjaciela. Pomocny znak zodiaku to teraz Panna.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki marzą dzisiaj o nowym znajomościach i przygodach. Chciałyby już gdzieś wyruszyć i zobaczyć nowe miejsca. Tymczasem mogą skupić się wyłącznie na planach. Możliwe jednak, ze nie wszystko stracone. Pewne możliwości podróży już wkrótce się przed wami otworzą. Sprzyjającym znakiem jest teraz Lew.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy poświęcą dzisiejszy dzień na planowanie kariery. Mogą się nieco zmartwić, gdy zauważą stan swoich finansów. Czas na radykalne działania. Oszczędności zostawcie na gorsze czasy, skupcie się na życiu zawodowym. Trzymajcie się blisko przyjaznego Skorpiona.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj miłe i uczynne, w przy tym pomysłowe. Można liczyć dzisiaj na wasze wsparcie.  Dzień sprzyja także spotkaniom z rodziną lub przyjaciółmi. Posłuchajcie ich opowieści, będą bardzo pouczające. Sprzyjający znak zodiaku to Strzelec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będące dzisiaj w potrzebie nie mają się co martwić. Ktoś pospieszy wam natychmiast w pomocą. Na szczęście wasze kłopoty okażą się też mniejsze, niż przypuszczaliście. Sprawy zakończą się w sumie pomyślnie. Trzymajcie się blisko przyjaznego Byka.

Zobacz wideo Jak pielęgnować suche i spierzchnięte jesienią i zimą usta?

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony poszukają sobie ciekawego zajęcia. Ale też będą musiały komuś pomóc, kto teraz potrzebuje wsparcia. Nie dajcie sobie jednak wejść na głowę. Ważne dla was dzisiaj będą też pochwały, które usłyszycie od starszej osoby. A sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Rak.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj mocno zapracowane, postanowią bowiem nadrobić zaległości za jednym zamachem. Ktoś powierzy wam dzisiaj poufne informacje. To będzie spore zaskoczenie. Trzeba zajrzeć także do rodzinnego domu, ktoś tam na was czeka. A sprzyjający znak zodiaku to teraz Wodnik.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce dzisiaj skoncentrowane są na zabawie i spotkaniach z przyjaciółmi. Najważniejsze będą dla nich sprawy uczuć. Rozejrzyjcie się wokół, ktoś czeka na wasze zainteresowanie. Może okaże się tą właściwą osobą. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Byk.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą dzisiaj miały okazje, aby wyjaśnić pewne nieporozumienia. Musicie jednak zachować spokój i rozsądek. Posłuchajcie rady danej przez kogoś starszego. Przyda się wam więcej rozwagi. Trzymajcie się blisko pomocnego Byka.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby mają dzisiaj powody do zadowolenia. Uda wam się załatwić coś, co od dawna leżało wam na sercu. Spotkanie z przyjaciółmi da wam też okazję do snucia planów na cały rok. Ponadto niektórzy mają dzisiaj spore szanse na miłość. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Waga.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.