Horoskop dzienny na niedzielę 3 stycznia 2021 roku - Bliźnięta marzą o wielkiej miłości, Lwy w dobrym humorze...

Horoskop dzienny na niedzielę 3 stycznia 2021 roku - czy noworoczne postanowienia już gotowe?

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mają w sobie dzisiaj wiele energii i optymizmu. Żaden problem nie będzie dla nich zbyt trudny. Nie będziecie mieć dzisiaj zbyt wiele czasu dla siebie. Uważajcie też na "burzliwe" spotkania z sąsiadami. Pomocny znak zodiaku to teraz Skorpion oraz Koziorożec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki maja przed sobą ciekawy dzień. Nie stracą ani chwili na sprawy błahe i niezbyt pilne. Dzięki temu nadrobią większość zaległości, choćby w czytaniu książek. Nie kłóćcie się tylko o drobiazgi, pamiętajcie też o danych obietnicach. A sprzyjający znak zodiaku to teraz Rak.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta marzą dzisiaj w wielkiej miłości. Będą też wyjątkowo romantyczne. Teraz będziecie nadrabiać stare błędy i odważnie iść do przodu. Po południu czeka was trochę zajęć. Nie dajcie się długo prosić o pomoc. Pomocne znaki zodiaku to teraz Byk oraz Ryby.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są pochłonięte sprawami, które wymagać będą od nich odwagi i zaangażowania. Będą musiały naradzić ze swoją rodziną i zaplanować najbliższe tygodnie. Nie zapomnijcie przy tym o danym komuś słowie. Nie zawiedźcie tej osoby. Pamiętajcie aby odezwać się też do Baran lub Ryby. To wasze braterskie znaki.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy chciałyby poszerzyć krąg swoich znajomych. Ciekawić je będzie odkrywanie nowych miejsc i poświęcą temu sporo energii. Dobry humor nie opuści Lwy przez cały dzień. Sprzyjają wam teraz Bliźnięta oraz Strzelec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny nastawione są dzisiaj na przyszłość. Ale czeka je też dzień pełen towarzyskich wydarzeń. Będą wesołe, rozmowne i energiczne. W trakcie dyskusji miejcie przygotowane mocne argumenty, chociaż wdzięk osobisty także się przyda. Sprzyjające znaki zodiaku to dzisiaj Baran oraz Strzelec.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi są dzisiaj bardzo towarzyskie. Doskonały humor przyda się w sprawach osobistych, związanych z rodziną albo z najbliższą osobą. Sprzyja wam dzisiaj także fortuna. Może kupicie jakiś los? Zdaje się też, że czekają na was niespodzianki. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Koziorożec oraz Wodnik.

Zobacz wideo Pokaz MMC Studio jesień-zima 2020/2021

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony zabiorą się za sprawy wymagające silnego charakteru. Czasem niezbędne jest takie nastawienie do świata, aby lepiej uporać się z trudnościami. Ponadto możecie dzisiaj liczyć na poważną pomoc. Trzymajcie się zatem swoich celów i rozprawcie z pilnymi sprawami. Pomocny znak zodiaku to Byk oraz Koziorożec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom dopisze dzisiaj szczęście. Dzięki samozaparciu oraz intuicji wybrną z pewnych kłopotów. Pomoże wam także otwarty umysł i życzliwość dla innych. Popołudnie sprzyja randkom. Uważajcie i nie dajcie się ponieść zazdrości. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Rak i Ryby.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą się dzisiaj zastanawiać na nowym rokiem, i zadaniami, które przed nimi stoją. Możliwe, że dostaniecie też pewną propozycję, nad którą trzeba będzie się zastanowić. Po południu odprężycie się i spotkacie z przyjaciółmi. Czeka was sporo przyjemności. Sprzyjają wam Panna oraz Waga.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą mogły dzisiaj liczyć na wsparcie przyjaciół. Nabiorą też trochę dystansu do bieżących spraw. To ważne, bo czasem trzeba spojrzeć w przeszłość, aby zobaczyć wyraźniej przyszłość. Ale macie też dzisiaj szczęście w miłości. Sprzyjają wam teraz Byk oraz Skorpion.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj przedsiębiorcze, odważne i zdeterminowane. Będą musiały podjąć pewne decyzje, ale przedtem muszą porozmawiać z rodziną. Zadbajcie też dzisiaj o swoje zdrowie. Nie dajcie się stresowi. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Panna oraz Waga.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.