Horoskop dzienny na poniedziałek 4 stycznia 2021 roku - Waga powinna zadbać o zdrowie, Lew zajęty pracą...

Horoskop dzienny na poniedziałek 4 stycznia 2021 roku - życzymy powodzenia w Nowym Roku!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są teraz nieco roztrzepane i możliwe, że zapomną o czymś ważnym. Nie przejmujcie się jednak i zajmijcie własną osoba. Zadbajcie o siebie, wykorzystajcie kosmetyki, które zgromadziliście już w łazience. Możliwe, że bez waszego udziału i tak się wszystko wyjaśni. Pomocne znaki zodiaku dzisiaj to Byk oraz Ryby.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki maja w pracy ważny dzień. Spotkanie z szefem może okazać się przełomowe. Uda wam się przekonać go do pewnej koncepcji. Unikajcie jednak potem przechwalania się. Pamiętajcie, ze skromność jest cnotą. Trzymajcie się blisko przyjaznych Wag oraz Skorpiona.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj nastawione na rodzinne sprawy. Uznają, że trzeba nieco zmienić domową rutynę. Poszukają zatem sposobów na urozmaicenie dnia sobie i najbliższym. Zajmowanie się domem będzie je jednak cieszyło. To będzie całkiem udany dzień. Pomocne znaki zodiaku to teraz Panna oraz Rak.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki chcą dzisiaj zmienić otoczenie. Będą chciały wyjść na daleki spacer. W każdym razie nie chcą  za wiele czasu spędzić w pracy. Unikajcie dzisiaj sprzeczek, bo do niczego was nie doprowadzą. Trzymajcie się towarzystwa przychylnego Strzelca oraz Bliźniąt.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dzisiaj zaskoczone przypływem gotówki. Nie spodziewały się takiego początku roku. Ale też będą zapracowane ponad miarę. Konkurencja nie będzie dzisiaj miała wobec was najmniejszych szans. Postarajcie się jednak unikać zbyt władczego tonu w rozmowach. Sprzyjające znaki zodiaku to dzisiaj Rak oraz Ryby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą dzisiaj bardzo aktywne, chętne do działania i w dobrym humorze,  Widać, że mają w sobie sporo energii. Uznają, że czas na nadrobienie zaległości, jeśli chodzi o ruch i ćwiczenia fizyczne. Cały wolny czas przeznaczą na sport i rekreację. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Rak oraz Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi powinny zadbać o zdrowy tryb życia. Postanowią zatem zapisać się na jogę i zacząć się lepiej odżywiać. Warto za to pomyśleć o zmianie nawyków na zdrowsze. W uczuciach za to pewna zmiana, I to na lepsze. Pomocne znaki zodiaku do Byk oraz Ryby.

Zobacz wideo Minus 60 °C w styczniu i mrozy w maju. Jak żyje się w tej wsi?

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są dzisiaj wyjątkowo serdecznie i czarujące. Mają spora siłę przebicia. Dlatego mogą zabrać się za co trudniejsze zadania. Pójdą im jak z płatka. Pomyślcie też, jakie wskazówki daje wam intuicja. Przeczucia was nie zawiodą. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Bliźnięta oraz Waga.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce zapragną zmienić coś w swoim życiu, bo codzienne sprawy nieco je już męczą. Zaczną szukać ciekawych doświadczeń, w tym zawodowych. Czeka je wiele pracy, ale Strzelce lubią takie wyzwania. Ale uważajcie na oznaki przepracowania. Sprzyjające znak zodiaku to dzisiaj Lew oraz Wodnik.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będą miały sympatyczny dzień i nie będą narzekać na brak wrażeń. Spotkają się zresztą z życzliwością wielu osób. Będziecie zainteresowani nieznanymi wam dotąd faktami. Ponadto dzień sprzyja spacerom i poznawaniu nowych ludzi, zatem wybierzcie się na dłuższą przechadzkę. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Lew oraz Ryby.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki chciałyby ruszyć się z domu, może na zakupy lub daleki spacer. Szukają okazji do spotkań i odświeżających rozmów. Dość już mają typowych rozmów przy stole. Mają ponadto powodzenie w miłości. Warto dzisiaj o siebie zadbać. Sprzyjające wam znaki zodiaku to Lew oraz Panna.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby potrzebują dzisiaj spokoju, a tutaj będzie wręcz przeciwnie. Zapowiada się nerwowy dzień. Ktoś zacznie pod wami kopać dołki. Macie też sporo do przemyślenia, jeśli chcecie uporządkować kilka swoich spraw. To dobrze, że już na początku roku o tym myślicie. Trzymajcie się blisko przyjaznego Skorpiona i Wagi.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.