Horoskop dzienny na wtorek 5 stycznia 2021 roku - Koziorożce mają dość szalone pomysły na dziś...

Horoskop dzienny na wtorek 5 stycznia 2021 roku - udanego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą prowadzić dzisiaj ożywione życie towarzyskie, chociaż tylko online. Ale nie będą narzekać na brak wrażeń. Wiele osób będzie chciało nawiązać z wami kontakt. Macie dzisiaj okazję na nowe znajomości, jeśli tylko się postaracie. Pomocne znaki zodiaku to teraz Wodnik oraz Lew.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj zajęte sprawami zawodowymi. Mają poważne zadanie do wykonania i muszą przy tym pokierować innymi. Sprawdźcie, jak współpracownicy poradzili sobie z waszymi poleceniami. Po takim dniu należy wam się wieczorem solidny wypoczynek. Pomocne znaki zodiaku to dzisiaj Strzelec oraz Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mają dzisiaj romantyczny nastrój. Poszukają okazji do spotkań i słuchania komplementów. Postaracie się wyglądać naprawdę wystrzałowo. Jeżeli nie uda się wam spotkać w realu, wykorzystajcie internet i zobaczcie się z przyjaciółmi. Pomocny znak zodiaku to dzisiaj Byk oraz Ryby.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki nie mają co narzekać, czeka je całkiem udany dzień. Ale najpierw będą musiały uporać się z zobowiązaniami. Przełom roku to czas podsumowań, także w miejscu pracy. Wymaga to waszego zaangażowania i pewnej determinacji. Nie dajcie się ponieść nerwom. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Byk oraz Koziorożec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy muszą przestać dzisiaj narzekać i ruszyć się z domu. Daleki spacer odświeży wam umysł. Potem możecie rzucić się w wir pracy. Nie marudźcie, tylko zacznijcie działać. Pomocne znaki zodiaku to Baran oraz Koziorożec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 21 czerwca)

Panny są dzisiaj nastawione na spotkania i rozmowy z przyjaciółmi. Dość zamykania się w czterech ścianach. Nawet nie za dobra pogoda nie powstrzyma je przed dalekim spacerem. A po drodze można sporo poopowiadać. Choćby przez telefon. Pomocne znaki zodiaku to Bliźnięta oraz Waga.

Zobacz wideo Dlaczego możemy uznać, że szczepionka na COVID-19 jest bezpieczna?

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi poczują się dzisiaj silne i niezależne. Jeśli jeszcze nie macie noworocznych postanowień, czas je dzisiaj spisać. Nie macie się co obawiać, sprzyja wam dzisiaj wyjątkowe szczęście. Nawet w sprawach, które wydawałyby się przegrane. Pomocne znaki zodiaku to Bliźnięta oraz Lew.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony będą dzisiaj zmagać się z konkurencja. Ale to one okażą się bardziej pomysłowe i odważne w działaniu. Najważniejsze bowiem są dzisiaj sprawy zawodowe. Szczęśliwe zbiegi okoliczności wybawią was z kłopotu. Macie po swojej stronie Raka oraz Wagę.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce potrzebują dzisiaj cierpliwości. Jeżeli zachowacie zimna krew, sprawy ułożą się pomyślnie, po waszej myśli. Ponadto dzień sprzyja romantycznym spacerom. Może czeka na was nowa miłość? Miejcie oczy otwarte. Sprzyjające znaki zodiaku na teraz to Lew oraz Ryby.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce nie będą miały powodów do narzekań. Przyjdą im do głowy różne sposoby na ciekawe spędzenie czasu. Niektóre pomysły będą bardzo objazdowe, ale akurat dzisiaj mają szansę na realizację. Trzymajcie się towarzystwa Byka oraz Wagi.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki zobowiążą  się dzisiaj do pomocy komuś potrzebującemu. Dajcie sobie jednak czas i przestrzeń do realizacji tych zadań. Nie wszystko da się od razu załatwić. Spróbujcie tak zaplanować dzień, aby mieć dla siebie nieco czasu. Wieczorem warto pomyśleć o zdrowiu i urodzie. A sprzyjające znaki zodiaku to Lew oraz Waga.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby będą się dzisiaj zastanawiać nad swoją przyszłością. Przyda wam się dzisiaj odwaga w realizacji planów. Ponadto początek roku to dobry czas, aby pomyśleć o rozwoju i nauczeniu się się czegoś nowego. Nie od rzeczy byłoby zgłosić się na jakiś kurs i podszlifować angielski. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Baran i Wodnik.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.