Horoskop dzienny na czwartek 7 stycznia 2021 roku - Lew serdeczny i uczuciowy, Skorpion zabiera się za działanie...

Horoskop dzienny na czwartek 7 stycznia 2021 roku - życzymy udanego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany są dzisiaj towarzyskie i ciekawe wydarzeń. Ale szef każe im robić wiele rzeczy naraz, a sprawy będą się jakby mnożyć. To będzie więc pracowity dzień. Ciekawić was będą także doniesienia  polityczne. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Byk oraz Koziorożec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą dzisiaj w znakomitym humorze. Przyziemne sprawy nie będą was interesować. Możecie jednak zbyt daleko odbiec od szarej rzeczywistości. Ponadto dzień sprzyja romansom i miłości. Macie  po swojej stronie pogodne Bliźnięta i spokojna Panna.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są dzisiaj zajęte sprawami związanymi ze zdrowiem. Uznają, że muszą zmienić styl życia i zadbać o siebie. Może czas na radykalną zmianę diety i nawyków oraz zadbanie o ruch. Poszukajcie inspiracji w internecie. Pomocne znaki zodiaku to Byk oraz Panna.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj nastawione na przyjemności. Nie będą żałować pieniędzy i pójdą na większe zakupy. Ale macie także pewne zobowiązania wobec kogoś bliskiego. Nie powinniście o nich zapominać. Sprzyjają wam dzisiaj Byk oraz Panna.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy są dzisiaj serdeczne i pomocne. Będą dawać dobre rady znajomym i walczyć o dobre samopoczucie osób ze swojego otoczenia. Uznają, że dzisiaj powinny dodawać otuchy ludziom i dzielić się swoim doświadczeniem. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Baran oraz Strzelec.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny są dzisiaj zdecydowane i odważne, będą głośno wyrażać swoje zdanie. Nikt nie zdoła narzucić im swojego zdania. Ale po południu musicie nieco odpuści, pójść na spacer lub w jakiś inny sposób się zrelaksować. Uważajcie dzisiaj na swoje zdrowie. Pomocne znaki zodiaku to teraz Byk oraz Ryby.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Waga nie będzie dzisiaj leniuchować. Postanowi nadrobić zaległości i to nie tylko te, dotyczące sprzątania. Wezmą się za lekturę lub porządkowanie dokumentów. Tak czy owak, dzień nie będzie stracony, bo i nie zabraknie wam też rozrywek. Wasze przyjazne znaki na dziś to Rak oraz Lew.

Zobacz wideo Teorie spiskowe wokół szczepień. "To tragikomiczne"

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony nie będą się dzisiaj długo zastanawiać, tylko zdecydują się iść do przodu. Decyzje będą podejmować w ułamku sekundy. Uważajcie, aby przy tym tempie nie zaprzepaścić jakiejś okazji. Nie pokłóćcie się aby z kimś, kto będzie miał inne zdanie. Poszukajcie sojuszników wśród Byków oraz Panien.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj jakieś melancholijne, zamyślone i rozleniwione. Nie będą także przejmować się opiniami ludzi, tylko skoncentrują się na sobie. Ktoś może się zdenerwować i uznać ich zachowanie za niewłaściwe. Ale Strzelce i tak postawią na swoim. Okoliczności będą wam sprzyjać. Pomocne znaki zodiaku to Rak oraz Wodnik.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce będzie przepełniać dzisiaj pozytywna energia i dobry humor, który udzieli się innym. Wasze pomysły okażą się fascynujące i warte realizacji. W pracy będzie sympatycznie, a szef okaże się hojny. Od dawna oczekiwaliście jakiejś formy uznania waszej pracy. Sprzyjają wam Baran oraz Skorpion.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj poważne i odpowiedzialne. Nie zrobią na was wrażenia żadne żarty, możecie zostać nawet uznani za ponuraków. Koniecznie musicie znaleźć w sobie więcej życzliwości i uśmiechu. W końcu dzień okaże się udany. Pomocne znaki na dzisiaj to Bliźnięta oraz Panna.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są dzisiaj głośnie, rozplotkowane, a nawet lekko niegrzeczne. Będziecie dzisiaj nastawione na zabawę i szerokie kontakty z ludźmi. Choćby online. A po południu poprawicie sobie nastrój zakupami. Przyjazne znaki zodiaku to dzisiaj Baran oraz Bliźnięta.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.