Horoskop dzienny na piątek 8 stycznia 2021 roku - Wagi planują wydatki, Skorpion rozgląda się na lepszą pracą...

Horoskop dzienny na piątek 8 stycznia 2021 roku - udanego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany rzeczywiście muszą zrobić sobie niewielką przerwę w obowiązkach, bo ich organizm domaga się odpoczynku. Wybierzcie się na daleki spacer i odetchnijcie. W pracy bowiem czeka was poważne służbowe spotkanie. Pomocny znak teraz to Rak oraz Strzelec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Bykom dobrze się będzie dzisiaj powodziło. Będą też uparcie dążyć do założonego celu. Uda wam się zrobić dzisiaj nawet więcej niż zaplanowaliście. Reszta dnia będzie należała do was i wypełnicie ją tym, co najbardziej lubicie, książkami albo aktywnością fizyczną. Możecie liczyć teraz na Raka oraz Koziorożca.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są zadowolone i beztroskie jak rzadko. To wyjątkowy dzień dla was i musicie się nacieszyć się nim w pełni. Niecodzienne zdarzenia i ciekawe spotkania, a nawet początek przyjaźni - to czeka na Bliźnięta w ciągu najbliższych godzin. Przychylnie spogląda na was w dodatku wpływowy Byk.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Rakom dzień upłynie na spokojnych chwilach z rodziną. Nikt nie namówi ich dzisiaj na większą aktywność, na wyjazdy, czy też na ryzykowne przedsięwzięcia. Raki będą wolały trochę podrzemać na kanapie o ile oczywiście nie maja obowiązków zawodowych. Pomocne znaki na dzisiaj to Bliźnięta oraz Ryby.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy marzą dzisiaj o podróżach i rozglądają się za ciekawymi kierunkami. Na razie muszą jednak uzbroić się w cierpliwość. Unikajcie w pracy plotek i zakulisowych działań, najlepiej omijajcie pewne toksyczne osoby z daleka. Macie teraz do pomocy kogoś spod znaku Wagi oraz Wodnika.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą dzisiaj szukać kontaktu ze starymi przyjaciółmi. Zamiast pracować zatem zaczną obdzwaniać znajomych. Długo i szczegółowo będą omawiać co u nich słychać. Ale nie zapomną też o szukaniu nowych znajomości. Macie za sobą pomocne Lwy oraz Ryby.

Zobacz wideo Koronawirus a rynek pracy. Jak wygląda sytuacja osób, które próbują znaleźć pracę? Kto może czuć się bezpiecznie?

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi potrzebują dzisiaj spokoju, ponieważ muszą zrobić plan wydatków na następny tydzień, miesiąc i rok. To ważne, bo potrzebna im jest stabilizacja. Zwróćcie się do osoby, która pomoże wam w załatwieniu pewnej trudnej sprawy. Może to być ktoś spod znaku Panny lub Skorpiona. Wieczorem czeka was miłe spotkanie, albo nawet randka.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony są skupione na swojej przyszłości. Postanowią poszukać nowych szans. Tymczasem rozpoczną negocjacje z przełożonymi. Wasz profesjonalizm i urok osobisty zrobią na nich wrażenie. Dzisiaj szczęście wam sprzyja. Zadzwońcie do Rak lub Koziorożca po wsparcie.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelcom zmienią się ułożone wcześniej plany. Pewna informacja nieco was zasmuci, ale poczekajcie na rozwój wypadków. Wszystko wyjaśni się wcześniej czy później. Nie kłóćcie się z nikim i nie zrywajcie znajomości z osobą, która was teraz rozczaruje. Możecie liczyć na wsparcie ze strony Panny oraz Skorpiona.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce czeka dość ciekawy dzień. Macie przed sobą spore wyzwanie, nie zrażajcie się przy tym krytyką ze strony innych osób. Ponadto dzień przyniesie wam artystyczne przeżycia. Nie zapominajcie też skonsultować się z przyjaznymi Wagami i Wodnikiem.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą zajęte dzisiaj sprawami zawodowymi. Skupią się na planowaniu kariery. Może dostaną zaległą premię? Uważajcie tylko na słowa, bo dzisiaj mogą się wam wymknąć spod kontroli. Możecie liczyć na wsparcie Barana oraz Strzelca.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby postanowią dzisiaj zająć się domem i jego upiększaniem. Najpierw jednak warto wybrać się na zakupy. A za towarzystwo weźcie kogoś spod znaku przyjaznego wam Lwa lub Wagi. Wieczorem możliwa niespodziewana wizyta. Przygotujcie pyszne potrawy.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.