Horoskop dzienny na sobotę 9 stycznia 2021 roku - Lwy dostaną dobre wiadomości, Bliźnięta szukają zrozumienia i troski...

Horoskop dzienny na sobotę 9 stycznia 2021 roku - życzymy udanego wypoczynku!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany mogą dzisiaj mieć kłopoty z dogadaniem się z ludźmi. Będą preferować ciszę i samotność. Nie przejmujcie się pretensjami innych ludzi, nie powinno was to zasmucać. To wasze życie i wy nim kierujecie. Trzymajcie się teraz towarzystwa przyjacielskiego Wodnika oraz Wagi.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki będą miały dzisiaj sporo szczęścia. Korzystne dla nich zbiegi okoliczności i dobre wiadomości zapewnią im udany dzień. Nawet ich życie uczuciowe na tym skorzysta. Będą też zainteresowane bardziej przyszłością niż przeszłością, co okaże się dobrym wyborem. Nie ma co tkwić w tym, co już za nami. A sprzyjające znaki to Rak oraz Panna.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta czują się dzisiaj niepewnie, szukają oparcia i poczucia bezpieczeństwa. Jednak mogą czuć się dzisiaj atakowane lub zaniedbywane. Stąd ich przesadna reakcja. Unikajcie wtrącania się w cudze sprawy, bo to źródło konfliktów. A pomocne znaki na dzisiaj to dla was Byk oraz Skorpion.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki mogą mieć dzisiaj kłopoty z dogadaniem się z pewnymi ludźmi. Ale na szczęście natkniecie się na wyrozumiałych przyjaciół. Starajcie się jednak stanąć na wysokości zadania i nie ustawajcie w wysiłkach, nawet gdy ktoś was skrytykuje. Wieczorem macie też szansę na miłe romantyczne spotkanie. Waszymi przyjaznymi znakami są Byk oraz Koziorożec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwom dzień przyniesie nowe wiadomości. Dzięki nim popatrzycie na wszystko z optymizmem.  Dopisze wam też dobry humor, pogoda ducha wróci do was na dłużej. Bawcie się dobrze i nie dajcie się wciągnąć w plotki, które mogą kogoś skrzywdzić. Sprzyjają wam dzisiaj Bliźnięta oraz Panna.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Pannom dzień przyniesie sporo sporo ciekawych wydarzeń. Wyjdą na jaw pewne nieporozumienia i trzeba będzie jakoś sobie z nimi poradzić. Panny czeka więc dość nagła zmiana planów. Najważniejsze zadania przenieście na popołudnie. Gwiazdy będą wam wtedy sprzyjać. A sprzyjające znaki na dzisiaj to Baran oraz Wodnik.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi nie powinny dzisiaj przejmować się uwagami innych. Nie musicie poddawać się każdej opinii, róbcie to, co sami uważacie za ważne. Ponadto potrzebujecie odpoczynku i skupienia się na swoich potrzebach. Przychylna jest wam teraz Panna. Pomocny znak to także Ryby.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony uznają, że dość się już w tym tygodniu napracowały. Trudno zatem będzie nakłonić ich do jakiegokolwiek wysiłku. Wasza odmowa musi być jednak delikatna, aby nie wzbudzić oporu. Ktoś będzie dzisiaj chciał koniecznie się z wami spotkać. Sprzyjającymi znakami zodiaku są Lew oraz Waga.

Zobacz wideo Włosy zimą lubią się przesuszać i elektryzować. Zaradzić temu może olejowanie

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce będą zmuszone dzisiaj do podjęcia poważnej decyzji. Ktoś będzie oczekiwał od was działania. Lepiej jednak nie przesadzać dzisiaj z reakcjami, niektóre sprawy same się ułożą. Pod warunkiem, że zachowacie spokój. Nie musicie się przecież tak spieszyć. Sprzyjają wam dzisiaj Rak oraz Ryby.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożcom niespecjalnie wyjdzie zajmowanie się domowymi obowiązkami. Chciałyby zająć się swoimi pasjami i nieco odpocząć od codzienności. Uważajcie, bo ktoś ma inne plany wobec was i będzie chciał je zrealizować. A to zaburzy wasz spokój. Pomocny znak zodiaku to na dzisiaj Byk.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki są dzisiaj roztargnione i trudno im będzie nadążyć za wydarzeniami. Stąd pewne nieporozumienia, które trzeba będzie wyjaśnić. Nie podejmujcie jednak decyzji zbyt pochopnie, ponieważ ktoś na was naciska. Potrzebujecie więcej czasu. Za pomocne znaki macie dzisiaj Byka oraz Ryby.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby są zainteresowane tym, co dzieje się na świecie, domowe sprawy wolą odłożyć na bok. Skoncentrujcie się jednak, inaczej czekają was zguby i nieporozumienia. Nie róbcie niczego na siłę, postarajcie się odprężyć i znajdźcie czas dla siebie. A sprzyjające znaki zodiaku to teraz Baran oraz Lew.