Horoskop dzienny na niedzielę 10 stycznia 2021 roku - Lwy łagodne jak baranki, za to Panna rusza do boju...

Horoskop dzienny na niedzielę 10 stycznia 2021 roku - wypoczywajcie nie tylko na kanapie. Co z tego, że zimniej, spacery nadal bywają bardzo udane.

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany nie będą dzisiaj narzekać na nastrój. Beda aktywne i chętnie wybiorą się na łono przyrody. Spacer po parku okaże się ciekawy. Dzisiaj ktoś oczekuje też od was, że staniecie po jego stronie i wesprzecie w czasie sprzeczki z rodziną. Uważajcie jednak na złożone obietnice. Pomocny znak to dzisiaj Byk oraz Koziorożec.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki niepotrzebnie będą się dzisiaj denerwować, przede wszystkim z powodu hałasu nad ich głowami. Nie ma potrzeby, abyście aż tak wybuchali. Uspokójcie nieco nerwy, rodzina będzie wam wdzięczna. I tak nic nie poradzicie na to, jak bawią się wasi sąsiedzi. Pomocne znaki zodiaku to Rak i Ryby.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta będą musiały podjąć dzisiaj pewne decyzje. Będzie to jednak wymagało od nich odwagi, zatem muszą się naprawdę postarać. Bądźcie dzisiaj cierpliwi i nie wybuchajcie złością co pięć minut. Ktoś poprosi was dzisiaj o pomoc w niewielkiej, ale istotnej sprawie. Trzymajcie się blisko Barana oraz Wagi.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki są dzisiaj wesołe i rozmowne, a nawet ciekawskie. Wyciągną od znajomych niejeden sekret. Dzisiaj macie też okazję do poznania nowych interesujących osób. Nie przegapcie okazji. Pomocne znaki zodiaku to Bliźnięta i Koziorożec.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy mają wspaniały nastrój, który udzieli się otoczeniu. Okażą się troskliwe i wyrozumiałe, aż rodzinie trudno będzie w to uwierzyć. Taka przemiana Lwa w łagodnego kotka rzadko się zdarza. Ponadto samotne Lwy będą miały dzisiaj szczęście w miłości. Sprzyjające znaki do teraz Rak oraz Ryby.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny będą dzisiaj działać odważnie. Nie zawahają się też powiedzieć kilka szczerych słów, co myślą o pewnej osobie. Pewne nazbyt szalone pomysły odłóżcie jednak na inny, bardziej sprzyjający czas. Ktoś okaże wam wdzięczność. Pomocny znak zodiaku to teraz Lew.

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi nie powinny dzisiaj narzekać, tylko rozejrzeć się za ciekawą formą spędzenia czasu. Pogoda nie ma tutaj nic do rzeczy, potrzebne są tylko chęci. W sprawach osobistych nie przesadzajcie z nadmiernymi reakcjami. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Lew oraz Byk.

Zobacz wideo Domowe sposoby na ciastolinę i slime - idealne na ferie

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony ogarnie dzisiaj chęć do zakupów w internecie. Uważajcie jednak na nadmierne wydatki. Pamiętajcie, że potem nadchodzi czas spłaty.  Ale dzisiaj luksus kusi was jak nigdy. Sprzyjający znak zodiaku to teraz Baran oraz Strzelec.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce okażą się dzisiaj życzliwe i pomocne. Okażecie wsparcie osobie, która nie zawsze była wobec was w porządku. Macie jednak nadzieję, że się zmieni. Ponadto niedziela to czas na zajęcie się swoimi potrzebami, odpoczynek i ruch na świeżym powietrzu. Pomocne znaki zodiaku to Byk oraz Rak.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce powinny być dzisiaj ostrożne. Ktoś będzie próbował wciągnąć je w jakieś sąsiedzkie porachunki. Nie dajcie się ponieść nerwom i nie rozpoczynajcie kłótni. Plotki to jeszcze nie dowody, ze ktoś wam wchodzi w drogę. Najpierw przeanalizujcie sytuację. Sprzyja wam ktoś spod znaku Raka oraz Ryb.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą dzisiaj zaskoczone wizytą osoby, której bardzo dawno już nie widziały. Pewne wiadomości od dalszej rodziny bardzo was zdenerwują. Ale nie musicie od razu tak nerwowo reagować. Spróbujcie najpierw podejść do tego wszystkiego z humorem i dystansem. A pomocne znaki zodiaku to teraz Baran i Rak.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby szukają dzisiaj spokoju i wyciszenia. Nie ma co liczyć na to, że zrobią wystawny obiad i potem zabiorą się za sprzątanie. Ważne będzie hobby i własne potrzeby. Uważajcie dzisiaj na swoje zdrowie. Sprzyjające znaki zodiaku to teraz Rak oraz Wodnik.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.