Horoskop dzienny na poniedziałek 11 stycznia 2021 roku - Barany mają dzisiaj szczęście w miłości, Panny jakieś takie niezdecydowane...

Horoskop dzienny na poniedziałek 11 stycznia 2021 roku - życzymy owocnego dnia!

Horoskop - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany sprzyja dzisiaj szczęście, szczególnie jeśli chodzi o sprawy sercowe. Będziecie też w romantycznym nastroju. Czeka was spotkanie z osobą, która zrobi na was spore wrażenie. To dobrze wróży na przyszłość. Sprzyjający znak zodiaku dzisiaj to Bliźnięta.

Horoskop - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki są dzisiaj twórcze i pełne entuzjazmu. Przekonacie się, że macie niezwykłe umiejętności, które moglibyście zaprezentować w pracy. Co prawda szef nie będzie zachwycony, ale nie przejmujcie się nim. W sumie dzień okaże się udany, a wy spędzicie miłe chwile w towarzystwie Lwa.

Horoskop - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta postanowią porozmawiać dzisiaj z szefem na temat awansu lub podwyżki. Możecie przy tym liczyć na wsparcie pewnej wpływowej osoby. Warto dzisiaj marzyć i starać się o spełnienie pragnień. W w sprawach prywatnych czeka was odwilż. Sprzyjający znak zodiaku to Baran.

Horoskop - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki poszukają dzisiaj "zagubionych" pieniędzy. Zrobią podsumowania i przypomną sobie o dłużnikach. Bądźcie jednak bardziej wyrozumiali. Nie tylko pieniądze się liczą. Pomyślcie też dzisiaj ciepło o bliskim osobach. A za pomocny znak na teraz to Byk.

Horoskop - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dzisiaj nastawione na problemy przyjaciół czy rodziny. Wysłuchają narzekań i postanowią przybyć z pomocą. Ale nie słuchajcie osób, które nie wiedzą czego chcą. Ważne jest, aby ustalić priorytety. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Waga.

Horoskop - Panna (24 sierpnia do 22 września)

Panny nie za bardzo dzisiaj wiedzą, czego tak naprawdę chcą. Czy wielkiej miłości, czy też melodramatu. Wasi bliscy nie mają łatwego zadania, bo trudno im zrozumieć wasze reakcje. Zróbcie sobie przerwę i zajmijcie czymś innym, niż tylko wasze uczucia. Wszystko powoli się wyjaśni.  Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Rak.

Zobacz wideo Czy możemy określić czas zakończenia pandemii?

Horoskop - Waga (23 września do 22 października)

Wagi mają dzisiaj czas, aby przeanalizować, czy ich życie zawodowe rzeczywiście je satysfakcjonuje. Może warto pomyśleć o zmianach i o rozglądnięciu się za inną pracą? Pomyślcie nad tym. A tymczasem cieszcie się towarzystwem przyjaznego Strzelca.

Horoskop - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony wykażą się dzisiaj sprytem, a nawet przebiegłością. Będą walczyć o swoje korzyści nie oglądając się na innych. Wasza walka przyniesie korzyści nie tylko wam, ale także najbliższym. Rozglądajcie się za okazjami. Pomocny znak zodiaku to teraz Bliźnięta.

Horoskop - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce są dzisiaj bardzo kreatywne. Wpadną na niemal szalone pomysły, które rozwiążą ich problemy na dłużej. Otoczenie będzie zaskoczone waszymi sukcesami. Ponadto czeka na was dzisiaj obiecująca znajomość. Zodiakalny Lew jest dzisiaj waszym bratnim znakiem.

Horoskop - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce jakoś nie mogą dojść do porozumienia w sprawach finansowych. Bardzo się zdenerwują swoimi zarobkami. Uznają, że czas porozmawiać z szefem. Ale dzisiaj czekają na was także miłe niespodzianki. Ten dzień nie do końca będzie taki stracony. Zawsze też możecie liczyć na wsparcie przyjaznego wam Wodnika.

Horoskop - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mają dzisiaj chęć porozstawiać innych po kątach. Są bardzo wymagające i nie przeoczą żadnego błędu.. u innych.  Sprzyja to wydajnej pracy, ale bardzo utrudnia porozumienie. Nie macie tez nastroju do spotkań. Zatem zaplanowany przez przyjaciół spacer nie dojdzie do skutku. Przyjazny znak na dzisiaj to Byk.

Horoskop - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby cieszy dzisiaj domowy porządek i spokój. Ale wymagać będzie z waszej strony sporo pracy. Nie zapominajcie jednak o sobie i swoich zainteresowaniach. Nie możecie ciągle odsuwać realizacje marzeń. Zabierzcie się za działanie. Sprzyjający znak zodiaku to dzisiaj Panna.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.