Horoskop dzienny na czwartek 21 stycznia - Lew beztroski, Strzelec zabiera się za działanie

Horoskop dzienny 21 stycznia. Sprawdź, co gwiazdy szykują dla Ciebie w czwartek. Czy końcówka tygodnia potoczy się po Twojej myśli?

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą myślami gdzieś bardzo daleko, co nie umknie Waszym przełożonym i partnerom biznesowym. Jednak ze względu na ostatnie pasmo sukcesów bujanie w obłokach zostanie Wam wybaczone. Barany, nawet gdy na pozór nic nie robią to w ich głowie klaruje się kolejna super koncepcja. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą nadal lekko oszołomione, ostatnimi czasy spadło na Was uczucie, dosłownie jak grom z jasnego nieba. Jak dalej potoczy się historia tej relacji? Warto sprawdzić na niezobowiązującej kawie na przykład w piątek. Kto wie, jak potoczy się ten wieczór. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta w końcu zejdą z kanapy, odrzucą chusteczki w kąt i zechcą odzyskać dawne, uśmiechnięte oblicze. To nie jest tak, że to była pierwsza burza w Waszym życiu, ale splot niefortunnych zdarzeń całkiem okradł Was ze skrzydeł, czas na całkiem nową parę. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą zbierać pochwały, ktoś nie będzie mógł się nachwalić efektów Waszej pracy, to dobrze rokuje na przyszłość. Tylko zaangażowanie ostatnimi czasy przynosi właśnie oczekiwane rezultaty. Tak trzymać to jest Was czas! Na horyzoncie rysują się też większe pieniądze. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy odrzucą dziś książki i notatki w najdalszy kąt i zechcą się trochę zabawić. W stałych związkach warto pomyśleć o romantycznej kolacji. Single powinny zrobić pierwszy krok w stronę nowego uczucia. Może być naprawdę wspaniale, wystarczy się odważyć. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny mają już pełną listę rzeczy do zrobienia, jak sobie z tym wszystkim poradzić? Gwiazdy mają dla Was starą radę: dziel i rządź! Nie wszystko zawsze musicie dźwigać na Waszych plecach. Obowiązki trzeba rozdzielić i zerkać na wszystko z góry. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi zaproszą dziś ukochaną osobę na romantyczny spacer, to co było się nie liczy, ważne jest tu i teraz. Wszystko między Wami da się jeszcze poukładać, wystarczy się trochę postarać, tym razem chcą tego obydwie strony. Na pewno się uda. 

Zobacz wideo LeDuff do Polaków: "Nie róbcie u siebie tego, co widzieliście u nas na Kapitolu"

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś długo przeglądać się w lustrze, a wszystko za sprawą komplementów od pewnego Strzelca. Czy to miłość na całe życie? Czas pokaże, gwiazdy chcą Wam jednak przypomnieć, że prawdziwe uczucie nie potrzebuje poklasku. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce toczą zaciekłą batalię o ważne miejsce w grupie. Jesteście silni jak nigdy, czego tym razem nie można powiedzieć o przeciwnikach. Los już dawno wyznaczył Waszą drogę, będzie naprawdę dobrze. Wszystko potoczy się po myśli Strzelca. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce pochłoną dziś badania kontrolne, ale spokojnie z Waszym zdrowiem jest wszystko w jak najlepszym porządku. Tu chodzi o coś znacznie więcej, czy wszechświat szykuje dla Was prawdziwą niespodziankę? Z pewnością! 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś uczyć swoich najbliższych, Wasza wiedza totalnie Was zaskoczy, być może będzie to dobry kierunek w stronę całkiem nowego zawodu. Wodniki mają nieskończone pokłady energii, a dodatkowe źródło dochodu zawsze może się przydać. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby planują dalszą naukę, coraz śmielej sprawdzacie ofertę placówek. Warto zwrócić uwagę na renomę miejsca- im lepsza, tym większy prestiż. To część większego planu, który Ryby od dawna mają w głowie. Do dzieła! Gwiazdy są po Waszej stronie! 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.