Horoskop dzienny - na piątek 22 stycznia - Wagi czeka ciężki poranek, Byki szykują się na ważne spotkanie

Horoskop dzienny 22 stycznia. Sprawdź, co gwiazdy szykują dla Ciebie w piątek. Jak będzie wyglądała ostatnia prosta przed weekendem?

Horoskop dzienny - Baran

Barany od samego rana będą się szykować do weekendu, przed Wami spotkanie rodzinnie i zostało jeszcze dużo spraw do załatwienia. Jak zwykle zbyt dużo jest na Waszej głowie, otoczenie wie, że może liczyć na Barana i czasem to wykorzystuje. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą szykować się do ważnego spotkania, to taki trochę debiut po latach, ale spokojnie wieczór upłynie Wam w miłej atmosferze. Na towarzystwo z pewnością nie będziecie mogli narzekać, ta znajomość ma przyszłość, wystarczy się otworzyć.  

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta zaczną nową drogę w życiu od generalnych porządków, czasami wcale nie potrzebny jest większy metraż tylko mniej przedmiotów wokół. Tak prozaiczna czynność jak sprzątanie bywa oczyszczająca, a to właśnie tego teraz najbardziej Wam brakuje- dodatkowego miejsca w życiu na nową przyszłość. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki po udanym tygodniu zechcą odpocząć dziś w domowym zaciszu, po kilku porannych spotkaniach w dobrym humorze wrócicie do domu i zasiądziecie na kanapie w towarzystwie ulubionego serialu. Pizza i wino to idealne połączenie, które sprawi, że piątek będzie jeszcze lepszy. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy pochłoną dziś sprawy rodzinne, coś trzeba będzie pilnie załatwić i to tuż przed weekendem. Na szczęście urok osobisty Lwa sprawi, że Wasze plany się ziszczą i uda się dopiąć wszystko na ostatni guzik. Wieczór rysuje się w kolorach tęczy. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny czeka dziś ważne zebranie lub rozmowa na szczycie. Ktoś będzie próbował zrzucić na Was odpowiedzialność za swoje błędy, ale na szczęście Panna nie będzie sama w tym starciu, za sojusznika masz Lwa, Wagę oraz Ryby. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi czeka dość ciężki poranek, coś trzeba będzie na szybko wyjaśnić, ale sprawa nie będzie bezpośrednio dotyczyć Wagi. Finalnie wszystko się ułoży, a osoba, która została wplątana w całe zamieszanie, serdecznie będzie Wam dziękowała za pomoc. Wieczór bez emocji, aby rozładować napięcie z całego dnia, weźmiecie się za porządki. 

Zobacz wideo Joe Biden: Zacznijmy od zera, wszyscy

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś pakować walizkę, przed Wami długo wyczekiwany wyjazd i nic już nie stoi na przeszkodzie, aby spędzić kilka najbliższych dnia na łonie natury w otoczeniu najbliższych Wam osób. Podróż przebiegnie Wam bez zakłóceń i uda Wam się dotrzeć do celu przed zmrokiem. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą cieszyć się każdą chwilą z najbliższymi, już niedługo los szykuje dla Was dłuższy wyjazd, który na szczęście nie potrwa zbyt długo. Droga do sukcesu nie jest wysłana różami i Strzelce wiedzą o tym najlepiej. Pozytywne rozwiązanie tej sprawy jest już naprawdę blisko. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś wić gniazdo, nagle krytycznym okiem zaczniecie przyglądać się swoim czterem ścianom i to nie ze względu na wystrój tylko na bezpieczeństwo. Dużo rzeczy trzeba będzie poprawić, ale koszty okażą się stosunkowo niewielkie, ponieważ większość prac możecie wykonać we własnym zakresie. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki zrobią pierwszy krok w stronę nowego planu na przyszłość, być może zapiszecie się na studia lub w trybie przyśpieszonym będziecie szukać wymarzonego kursu. Wiedzy nikt Wam nigdy nie zabierze, także to najlepsza inwestycja na przyszłość. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby zechcą dziś odreagować cały tydzień, zaczniecie organizować spotkanie w kameralnym gronie. Dobre jedzenie, długie rozmowy, ulubione wino to jest to, co Ryby lubią najbardziej. Tak będzie i tym razem. Weekend zacznie się w kolorach. 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.