Horoskop dzienny - na sobotę 23 stycznia - Bliźnięta czeka randka, Raki postawią na aktywność

Horoskop dzienny 23 stycznia. Sprawdź, co gwiazdy szykują dla Ciebie w sobotę. Odszukaj swój znak zodiaku i zobacz, co czeka Cię na początku weekendu.

Horoskop dzienny - Baran

Barany czeka podróż w krępującej ciszy. Kłótnia, która wywiązała się z samego rana, popsuje Wam humor, aż do obiadu. Z czasem czarne chmury znikną i wszyscy w dobrych humorach zaczną wspominać stare, dobre czasy. Rodzinne legendy to jest to, co Barany lubią najbardziej.  

Horoskop dzienny - Byk

Byki po romantycznych chwilach zajmują się sprawami domowymi, wbrew pozorom takie proste i trochę nudne zajęcia sprawiają Wam wiele radości. To właśnie wtedy możecie na spokojnie pozbierać myśli i zaplanować dalsze kroki.  

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta wybiorą się dziś na randkę w ciemno, kontakt między Wami jest już od jakiegoś czasu, więc przyszedł moment prawdy. Wasza randka będzie bardzo udana, partner okaże się bardzo kreatywny i sprawi, że Bliźnięta poczują, że żyją na nowo. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś aktywne na powietrzu, kontakt z naturą od zawsze poprawia Wam humor, tak będzie i tym razem. Po południu czeka Was miłe spotkanie z kimś, kto był kiedyś ważny dla Was, ale z czasem znajomość przerodziła się w przyjaźń, z uśmiechem na twarzy powspominać stare dzieje. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy zaczną poranek od zmiany wizerunku, już od jakiegoś czasu chodził Wam po głowie pewien pomysł, który teraz można wcielić w życie. Zmiana będzie zdecydowanie na plus, wieczorem Lew zaprosi znajomych tylko po to, aby pochwalić się nowym wizerunkiem. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny nadal będą żyły emocjami z piątku, ale już około południa partner zrobi Wam miłą niespodziankę i uda Wam się zapomnieć o pracy. Takie wspólne chwile sprawiają, że wiemy, co jest w życiu ważne i co tak naprawdę się liczy. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś oddawać się swoim pasjom, dla Was to bardzo ważne, aby mieć swoją przestrzeń i swoje tematy. Uda Wam się wejść o krok wyżej w wyścigu z samym sobą, a to Wagi lubią najbardziej - bić własne rekordy. 

Zobacz wideo Czy stracimy możliwość odmowy przyjęcia mandatu?

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiona ucieszy kontakt z dawno niewidzianą rodziną, chociaż próbujecie nie pokazać tego po sobie, to rodzinne więzi są dla Was bardzo ważne. Bliscy dają Wam siłę i odwagę do realizacji planów, nawet tych najbardziej szalonych. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce dostaną dziś dobrą wiadomość, wysiłki kilku ostatnich tygodni właśnie zaczynają dawać owoce. Zaczyna się bardzo dobry okres dla kariery Strzelca. Rodzina Was wspiera, tak że wszystko zmierza w dobrym kierunku.  

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą chciały dziś trochę odpocząć, jak na złość rozdzwonią się telefony. Po południu czeka Cię niezapowiedziana wizyta kogoś, kto będzie krytykował Cię na każdym kroku, gwiazdy radzą przeczekać, po powrocie do domu intruz zadzwoni i przeprosi. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś zmienić swoje wnętrza, raczej nie można nazwać tego remontem, ale jesteście już naprawdę blisko. Nawet najmniejsza zmiana niesie za sobą zmianę energii, a to jest właśnie to, czego naprawdę Wam teraz potrzeba. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby zajmą się swoimi sprawami, nie dla Was tłumy i wymuszone spotkania, partner ma czasami o to pretensje, ale z czasem uda Wam się wypracować kompromis. Życie nie jest po to, aby realizować plany i oczekiwania otoczenia, Ryby pozostają w tym temacie niewzruszone. 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.