Horoskop dzienny - na niedzielę 24 stycznia - Byki zadbają o kondycję, Ryby czeka dziś spotkanie biznesowe

Horoskop dzienny 24 stycznia. Sprawdź, co gwiazdy szykują dla Ciebie w niedzielę. Jak zakończy się ten tydzień?

Horoskop dzienny - Baran

Barany zechcą dziś wygospodarować chwilę czasu tylko dla siebie, odpoczywacie raczej w samotności. Po emocjonującej sobocie z chęcią zaszyjecie się z ulubioną książką, gdzieś w fotelu z dala od tłumów. To dzień pod hasłem ''Nie ma mnie dla nikogo''. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą od rana dbać o kondycję, poranny trening dobrze Wam zrobi. Dbałość o sylwetkę ostatnimi czasy to była ostatnia rzecz, która chodziła Wam po głowie, przyszedł czas, żeby to wszystko nadrobić. Lepiej późno niż wcale. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźnięta będą dziś czekać na wiadomość, intuicja podpowiada Wam, że jeszcze za wcześnie, jednak, zamiast samemu wypisywać ckliwe teksty, lepiej skupcie się na zakupach lub porządkach. Co ma być, to będzie. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki czeka dziś rodzinne spotkanie, podczas którego ktoś wyprowadzi Was z równowagi, to przykry obowiązek, który już dawno przestał sprawiać Wam przyjemność. Zamiast kolejnej awantury na ten temat lepiej ustalić jasne zasady, ile powinna trwać tego typu wizyta i co zrobić, aby było chociaż odrobinę lepiej. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą powoli szykować się na przyszły tydzień, zdrowe menu, pranie, prasowanie- właśnie na tych czynnościach najczęściej mija Wam niedziela. Po południu partner wyciągnie Was na spacer, podczas którego czeka na Was niespodzianka. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny zechcą dziś uciec gdzieś daleko, w myślach zaczniecie planować egzotyczną podróż. Czy Wam się to uda? Czas pokaże, ale gwiazdy nie widzą większych przeszkód. Zima to idealny czas na planowanie wakacji. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi zorganizują dziś rodzinne spotkanie, macie do zakomunikowania bliskim coś ważnego. To dobry czas, aby wszystko na spokojnie omówić, musicie liczyć się ze sprzeciwem ze strony rodzeństwa, ale finalnie uda Wam się dojść do porozumienia. 

Zobacz wideo Prokuratorzy szczepieni w grupie pierwszej. "To wąska grupa, na pierwszej linii"

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiona czeka dziś miłe spotkanie z kimś, kto jest bliski Waszemu sercu. Od rana zaplanujecie ubiór i fryzurę w najdrobniejszych szczegółach, ale nie warto przesadzać - spacer to nie rewia mody, powinno Wam być przede wszystkim ciepło. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce mają już pewność, że ich plany idą w dobrym kierunku, możecie na spokojnie skupić się na rodzinie. Wspólny wypad za miasto sprawi, że spędzicie razem trochę czasu, a tego aktualnie najbardziej Wam brakuje. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce zamkną się dziś w czterech ścianach, nikt nie będzie w stanie zepsuć Wam popołudnia. Czas na relaks i regenerację to podstawa, podczas gdy inni wypoczywają na gwarnych spotkaniach, Wy lubicie ciszę w samotności. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki z zadowoleniem spojrzą na efekty swojej pracy, to co udało Wam się osiągnąć, w tak krótkim czasie, robi wrażenie. Wasz wyjątkowy zmysł sprawi, że dom będzie wyglądał jak z katalogu za sprawą kilku sprytnych sztuczek. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby czeka dziś spotkanie biznesowe, podczas gdy inni byliby oburzeni niedzielną propozycją, dla Ryb to zupełna norma. Każde niekonwencjonalne rozwiązanie jest dla Was do przyjęcia. Dlatego tak wiele osób ceni współpracę z Rybą. 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.