Horoskop dzienny - na poniedziałek 25 stycznia - Lwy rozpoczną nowy tydzień na spokojnie

Horoskop dzienny 25 stycznia. Sprawdź, co gwiazdy szykują dla Ciebie w poniedziałek. Czy czeka Cię jakieś pozytywne wydarzenie, a może musisz zachować szczególną ostrożność? Jak potoczy się nowy tydzień?

Horoskop dzienny - Baran

Barany od rana będą próbowały wpłynąć na czyjąś decyzję, na szczęście druga strona wyrazi chęć współpracy i wszystko zakończy się pomyślnie. Podczas lunchu czeka Was miła rozmowa z kimś, kto na co dzień wydaje się bardzo oschły i zasadniczy, to znak, że pozycja Barana robi się coraz mocniejsza. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki wybiorą się dziś w podróż, na horyzoncie rysuje się coraz więcej wyjazdów, co raczej Wam pasuje, można w samotności pozbierać myśli. Po południu Byk spotka się z kimś, aby omówić coś, co od dawno powinno być dopięte na ostatni guzik, a nadal nie funkcjonuje, tak jak powinno. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźnięta czeka dziś spokojny dzień, aż do popołudnia. Dzisiejsze spotkanie będzie raczej trudne, ale finalnie uda Wam się dojść do porozumienia z kimś, kogo od jakiegoś czasu nie ma już w Waszym życiu. Gwiazdy zapowiadają spokój i ustępstwa. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą od rana w złym humorze, po weekendzie nie jest łatwo wejść w obowiązki, ale mocna kawa postawi Was na nogi. Przy okazji biurowe żarty skutecznie rozładowują atmosferę. Praca od zawsze była Waszym azylem, tak będzie i dzisiaj, pomimo poniedziałku. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy zaczną nowy tydzień na spokojnie, wszystko macie dokładnie przemyślane, na porannym zebraniu uda Wam się przeforsować Wasz projekt. Po południu otrzymacie miłą wiadomość, która sprawi, że nadzieja zagości w sercu Lwa na dłużej. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś bujać w obłokach, weekend był intensywny i nie jest łatwo wrócić do służbowych obowiązków. Ale już około południa zaliczycie pierwszy sukces, temat, nad którym pracujecie od dawna, właśnie przechodzi do akceptacji. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będą dziś skupione na ulepszaniu czegoś, co inni uznali za idealne. Perfekcjonizm macie we krwi, niektórzy mają Wam to za złe, ale finalnie uda Wam się wszystko poukładać tak, że nikt nie będzie kwestionował planów Wagi. 

Zobacz wideo Pandemia w Polsce. Michał Wójcik opisuje swoją chorobę

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiona czeka dziś miły dzień. Wesołe rozmowy i liczne przerwy na kawę - tak będzie wyglądał Wasz poniedziałek. Po południu czeka Was niespodzianka, ktoś zaprosi Was na romantyczny spacer, pamiętajcie o ciepłym ubiorze na dworze naprawdę wieje chłodem. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce szykują się do wyjazdu, ale i tak wszystko już od dawna macie zapięte na ostatni guzik. Nic nie zaskoczy dziś Strzelca. Wieczorem czeka Was miły czas tylko we dwoje.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś szaleć na zakupach, będą to bardziej tematy praktyczne, które już niedługo ułatwią życie całej rodziny. Ale uda Wam się też przemycić coś dla siebie, ostatnio Koziorożce były bardzo oszczędne, tak że nie miejcie wyrzutów sumienia. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki pochłoną dziś sprawy zawodowe, spotkania, terminy - to wszystko sprawi, że Wasz mózg szybko zacznie parować. Z pomocą przyjdzie zaradny Skorpion z kubkiem gorącej kawy i pomoże Wam na spokojnie ogarnąć cały ten poniedziałkowy bałagan.  

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby pracowały w weekend, tak że poniedziałek Was nie zaskoczy, w przeciwieństwie do innych zarówno poranek, jak i reszta dnia przebiegnie bardzo spokojnie. Trzymacie rękę na pulsie i nic Was nie zaskoczy. 

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.