Horoskop dzienny - na wtorek 26 stycznia - Lwy postawią na aktywność, Panny czeka leniwy dzień

Horoskop dzienny 26 stycznia. Sprawdź, co gwiazdy szykują dla Ciebie we wtorek. Jak rysuje się najbliższa przyszłość?

Horoskop dzienny - Baran

Barany lubią mieć ostatnie zdanie, ale czasami warto posłuchać kogoś z większym doświadczeniem, silny zespół Barana ewidentnie potrzebuje mentora. Na gruncie prywatnym możecie liczyć na pełne wsparcie ze strony partnera. Wieczorem czeka Was rodzinna sielanka. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki zaczną w końcu oddychać pełną piersią, dobry humor będzie towarzyszył Wam od rana do wieczora. Udało Wam się w końcu pozamykać stare sprawy i możecie planować całkiem nową przyszłość. Praca będzie się Wam palić w rękach i do południa wszystkie tematy uda Wam się rozwiązać, a przynajmniej omówić.  

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźnięta skupią się dziś na tematach zawodowych, w ostatnich tygodniach zbyt często zdarzało Wam się odkładać karierę na półkę, czas wrócić na właściwe tory. Może warto pomyśleć nad szkoleniem lub kursem językowym? 

Horoskop dzienny - Rak

Raki we wtorek zechcą odświeżyć kontakt z kimś, kto był w Waszym życiu kilka lat temu. Aktualnie Wasze relacje można uznać za sporadyczne, ale już za jakiś czas wszystko się zmieni. Może nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, ale to już zupełnie inne wody. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy spędzą wtorek na sportowo, ruch zawsze sprawiał Wam wiele radości, pod warunkiem, że ćwiczenia należały do tych ulubionych. Rower, spacery to klimaty Lwa, na szczęście partner podziela Wasze zainteresowania i wspólnie pokonujecie kolejne kilometry. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny zechcą dziś trochę odpocząć, poniedziałek był delikatnie mówiąc intensywny, teraz czas na Was zasłużony relaks. Nie musi to być od razu SPA lub masaż, czasami dzień w łóżku z dobrą książką wystarczy, aby się zregenerować. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi prowadzą wspólny projekt z Rybą, to dobre połączenie razem możecie góry przenosić. Wszystko poukłada się po Waszej myśli i już niedługo będziecie świętować pierwsze sukcesy. 

Zobacz wideo Jest nagranie z wejścia na K2! Historyczny moment

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion i jego emocje wyjdą dziś na prowadzenie, wszyscy zawsze postrzegają Was jako silne jednostki, ale czasami zdarza Wam się popłakać i nie ma się czego wstydzić. Ten, kto mówi, że nigdy tego nie robi, kłamie prosto w oczy. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce spotkają dziś na swojej drodze kogoś, kto kiedyś w Was nie uwierzył i teraz bardzo tego żałuje. Los bywa przewrotny, podczas gdy Strzelec rozdaje karty, wszystko może się zdarzyć. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce nareszcie doczekają się wielkiej niespodzianki. Po policzku spadnie Wam dziś niejedna łza, na szczęście będą to łzy szczęścia, na które bardzo długo trzeba było czekać. Od teraz będzie już z górki. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki zechcą dziś wrócić do tego co było, Wasza tęsknota jest zrozumiała i naturalna. Za jakiś czas los znowu się do Was uśmiechnie i wypełni serce Wodnika nadzieją. Wszystko będzie dobrze, strach ma wielkie oczy. 

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby będą dziś pochłonięte pracą, ale znajdzie się też czas na drobne przyjemności. Jednak po dodatkowej porcji słodyczy w końcu przeprosicie się z matą gimnastyczną. Już czas odzyskać formę dla zdrowia.